colier indian albastru

DeletedUser

Guest
acest obiect nu se poate gasi la o munca exacta...acest obiect se cumpara..dar totusi daca ai noroc il poti gasi intr-o munca obismuita.


bafta la gasit!
sau daca vrei il poti cumpara.. e scump "extern" e vro 300$ parca...corectati-ma!
Iei obiectul mai ieftin cand apartii orasului!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
la mine in oras il poti gasi dak joci pe lume a2a...uita-te la recrutari primu post..;)
 

DeletedUser

Guest
Colierele iti pot pica la muncii , nu exista o munca specifica pentru el sau ai putea sa le cumperi din magazinele unor orase ce il au la vanzare.
 

DeletedUser

Guest
colier albastru

Sunt din orasul Klausenburg, si as dori sa cumpar un colier indian albastru.Cine ma poate ajuta? Poate un oras mai apropiat.....cam multe dorinte... Ms!
 

DeletedUser

Guest
precizare

Doresc sa cumpar colier indian albastru, pe Lumea 2 ,orasul meu fiin Klausenburg.Multumesc!
 

DeletedUser2655

Guest
as vrea si eu sa termin misiunea aceea cu colierele, daca e vreun oras de pe lumea 1 care sa aiba ambele coliere, sa fie la o distanta decenta (redds e la 12:35) si sa vrea sa ma primeasca la cumparaturi sa ma anunte.
am ajuns pana la acest lvl fara sa gasesc vreun colier si deja la munci gasesc obiecte mai valoroase, deci cred ca nu mai sunt sanse de la un anumit lvl sa mai gasesti colierele la munci.
 

DeletedUser

Guest
la ce nivel de magazin apare colierul albastru / am construit lvl 2 si doar cel verde ... si cel auriu.
 

DeletedUser

Guest
nu apare cu fiecare nivel dat la croitor magazin iti apar diferite lucruri dar de exemplu tie tia cazut 2 coliere cel albastru nu mai pica la tn in oras niciodata
la fel se intampla si la armurier si magazin daca a cazut pumnal ascutit sau cum o fi cel ruginit nu mai cade :D
 
Sus