colierul iubirii si palaria omului de zapada

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
coliert.jpg
[/URL][/IMG]

+2% sansa sporita de castig a ce?
 

DeletedUser

Guest
eu cred ca pentu orice misiune sau batalie este valabil lucrul asta. sanse mai bune de a duce la bun sfarsit un task si cu rezultat mai bun. parerea mea.
 

DeletedUser10077

Guest
cred ca ai mai multe sanse sa gasesti obiectele la munci
 

DeletedUser10287

Guest
Eu zic ca e noroc 100% e noroc nu stiu care Moderator a zis ca e pentru noroc
 

DeletedUser1498

Guest
asa imi aduc si eu aminte, parca sp1tfire parca a zis, daca nu ma insel
ca creste sansa de a gasi ceva... obiecte sau produse
 

DeletedUser

Guest
de unde ati obtinut palaria omului de zapada? eu am primit colierul dar de palarie n-am nici o misiune pana acum :)
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o intrebare legata de palaria de Craciun...in perioada Craciunului nu puteam sa fac cautare de comori, misiunea nu a disparut, am facut-o acum dar nu am mai primit si misiunea care da palaria..mai trebuie sa faci si altceva??

Am zis si atunci ca nu e corect pt cei de level mai mic..adica eu trebuie sa mai astept pana la anu??
 

DeletedUser1498

Guest
sincer la primul craciun a fost o misiune pentru "fes de mos craciun" anul urmator, nu a mai aparut misiunea aceea, a aparut misiunea cu palaria... fii sigur ca nu mai apare la anu
edit (iarta-ma colegu, dinnoueu, anul in curs 2010)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
sincer la primul craciun a fost o misiune pentru "fes de mos craciun" anul urmator, nu a mai aparut misiunea aceea, a aparut misiunea cu palaria... fii sigur ca nu mai apare la anu :)

dar macar anul asta sa apara daca la anul nu mai apare
 

DeletedUser

Guest
si eu sunt in aceasi situatie...intre tim am crescut si am facut reskill pe ascundere sa pot face cautare da misiunea la serif cu palaria nu mi`a aparut

rog un admin sa ne clarifice
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
si eu sunt in aceasi situatie...intre tim am crescut si am facut reskill pe ascundere sa pot face cautare da misiunea la serif cu palaria nu mi`a aparut

rog un admin sa ne clarifice

Ce clarificari mai trebuie ? E misiune de Craciun :))) Apare pe 24 dec si se termina pe 6 ian parca.... Mai sunt 10 luni.. leet :D
 

DeletedUser1498

Guest
multumim elmer ca ne confirmi ca mai avem ocazia sa mai facem rost de palarie...
PS referitor la skill-urile alea de pe .net cu posibilitatea de a face toate muncile se mai aude ceva? :D
 

DeletedUser

Guest
multumim elmer ca ne confirmi ca mai avem ocazia sa mai facem rost de palarie...
PS referitor la skill-urile alea de pe .net cu posibilitatea de a face toate muncile se mai aude ceva? :D

o facut kod topic despre asta si o scris acolo o formula ce si cum tre sa faci


@ Elmer poi mie mi`a ramas misiunea cu Craciun pana acuma si credeam ca daca o ramas atata o sa pot lua palaria oricand, de aia ceream clarificari, da acuma am inteles
 

DeletedUser

Guest
misiunile de craciun raman pana le terminati.
Misiunea cu palaria omului de zapada apare dupa ce sunt terminate toate misiunile de craciun si trebuie sa fie in preajma sarbatorilor de iarna.

un model de indemanari pentru a face toate muncile.
indemanaribeta.jpg
 

DeletedUser

Guest
sunt curios in periada 1-8 martie se face vreo misiune
sincer pt mine e mai important 1 marti 8 martie decat valentine's day nici nu stiu o data exata pt valentine's day

sunt curios in periada 1-8 martie se face vreo misiune
 

DeletedUser1498

Guest
multumesc ghost, dar acolo e de lvl 99, initial era 89... ma rog nu conteaza, dar scade 30 de puncte de indemanare si 10 de atribut, mai poti sa le faci pe toate?

1 martie, poate, dar 8 martie sigur nu, parca doar la noi exista "8 martie"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Le faci toate in afara de mercenar pe la 89 cu mici modificari. Sa faci misiunile la lvl 89 e chestie teoretica. sunt calculate toate punctele care le-ai avea la lvl 89 doar ca nu ai cum sa le ai din momet ce nu poti face toate muncile si nu o sa ai toate indemanarile.
Aveam undeva indemanarile pentru toate muncile pe la lvl 91. daca nu le gasesc o sa recalculez azi sa vad cum sta treaba.
O sa vedem pe beta daca sunt ceva misiuni pentru luna martie ca se va face update la 1.26 acolo.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus