Coltul de design

DeletedUser

Guest
vreau si eu una pe care sa scrie:
La puscarie !! si mai jos nebhotep dar mai mic asa sa nu vada lord ion sau patrat

h7f0kXx.png

a iesit mai bine decat ma asteptam :))

next
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nRe29xX.png

R9WQqSu.png

kszYW73.png

:whistle:

acum daca ma gandesc, culorile-s prea stridente
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Imi place mult aia cu Slash :D Imi poti da si mie linkul de la render ? vreau sa imi fac si eu o semnatura cu el :) (chiar daca sunt cam prea ruginit...)

Edit:nevemind, l-am gasit ;D
 

DeletedUser

Guest
Imi place mult aia cu Slash :D Imi poti da si mie linkul de la render ? vreau sa imi fac si eu o semnatura cu el :) (chiar daca sunt cam prea ruginit...)

Edit:nevemind, l-am gasit ;D

5boda9.png


Ultima mea inventie, arata chiar bine, desi parul ala... Mna

posteaza-si si tu minunatiile :)

daca vrei sa-ti dau eu doua tutoriale de unde am invatat eu cam tot... + am mai adaugat eu niste treburi pe acolo, brushuri vezi tu si asta a iesit

da-mi reply daca vrei si iti dau mesaj cu ele

43SrD.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ce am incercat sa fac cu bietul Slash :

szjvc9.jpg


Nu e chiar asa de rau avand in vedere ca nu am mai facut o semnatura de muuult timp...
 

DeletedUser

Guest
Ce am incercat sa fac cu bietul Slash :

szjvc9.jpg


Nu e chiar asa de rau avand in vedere ca nu am mai facut o semnatura de muuult timp...

Arata ok, nu-mi prea place publicul ala si eu adaugam mai multe brushuri/c4d-uri pe background, dar hei, fiecare cu stilul lui

ai un 8/10

si textul n-are niciun efect..
 

DeletedUser

Guest
Arata ok, nu-mi prea place publicul ala si eu adaugam mai multe brushuri/c4d-uri pe background, dar hei, fiecare cu stilul lui

ai un 8/10

si textul n-are niciun efect..

Mda, stilul meu este ceva mai simplu, fara prea multe c4d-uri si chestii din astea...

In legatura cu textul, nici nu ar trebui sa aiba prea multe efecte pe el... era chiar mai bine daca l-as fi facut mai mic...
 

DeletedUser

Guest
Mi se pare ca nici semnatura nu arata prea bine, oricum.

Parca e prea strident bg-u, poate mi se pare mie.

Nu ma descurc la text, de altfel

Singura care arata bine e asta cu Garaa, care o ai acum (Si aia cu Sheen, care am reusit sa-i scot numele lui Geia :ras:). Dar si asta, pot sa jur ca am mai vazut-o undeva.
Oricum...
41TQr.jpg
 

DeletedUser

Guest
35jmsea.jpg

Intre timp am facut o versiune mai lunga a semnaturii. Nu mi-a prea plcaut cum arata ...

Nu ma prea descurc la integrarea renderului in fundal, daca renderul e 3d...sugestii ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
35jmsea.jpg

Intre timp am facut o versiune mai lunga a semnaturii. Nu mi-a prea plcaut cum arata ...

Nu ma prea descurc la integrarea renderului in fundal, daca renderul e 3d...sugestii ?

E ok integrat, folosesti Lshift si il redimensionezi pt. a-i pastra proportiile si il muti pana gasesti o pozitie convenabila
 
Sus