Coltul de design

DeletedUser

Guest
nu te cred:D...vreau sa vad PSD...

PWG,ti-am facut o propunere pe topicul ,,la limita imposibilului" o idee interesanta pt un fake:sa creezi munca:,,hakezi pc-ul adminilor".

Daca ai timp sa faci munca asta...daca nu,nu ma supar.
 

DeletedUser

Guest
PWG,ti-am facut o propunere pe topicul ,,la limita imposibilului" o idee interesanta pt un fake:sa creezi munca:,,hakezi pc-ul adminilor".

Daca ai timp sa faci munca asta...daca nu,nu ma supar.

aaaa era vorba de o munca:))....eu credeam ca tu vorbesti serios de accea n te-am bagat in seama..
 

DeletedUser

Guest
stiti vreun tutorial pentru un efect de hartie arsa sau rupta...adica sa fac marginiile unei imagini sa para distruse sau rupte sau arse..:D..
 

DeletedUser5250

Guest
stiti vreun tutorial pentru un efect de hartie arsa sau rupta...adica sa fac marginiile unei imagini sa para distruse sau rupte sau arse..:D..

Vrei ceva de genul ăsta?Dacă da, trimite-mi un PM.
10.jpg

Sau aşa
Spune-mi care îţi place cel mai mult
 

Atașamente

  • Hârtie arsă.jpg
    Hârtie arsă.jpg
    113 KB · Vizualizări: 96
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
posteaza imaginea fara chestia aia neagra unde ai facut tu. trimit imaginea la cineva care se pricepe la photoshop. daca nu stie ala sa o faca nu stie nimeni;)
 

DeletedUser5250

Guest
posteaza imaginea fara chestia aia neagra unde ai facut tu. trimit imaginea la cineva care se pricepe la photoshop. daca nu stie ala sa o faca nu stie nimeni;)

Pot să o fac şi eu, dar trebuie să pună imaginea fără chestia aia neagră.
PS.Cred că ştiu ce scria acolo unde e dat cu negru...
 

DeletedUser

Guest
Uitati ceva ce am facut in photoshop(cea cu fundalul portoacliu este cum am facut-o sa arate iar prima este cum arata inainte)
 

Atașamente

  • cameron-diaz1.jpg
    cameron-diaz1.jpg
    52,6 KB · Vizualizări: 53
  • cameron-diaz2_edited-1.jpg
    cameron-diaz2_edited-1.jpg
    53,2 KB · Vizualizări: 64

DeletedUser

Guest
Uitati ceva ce am facut in photoshop(cea cu fundalul portoacliu este cum am facut-o sa arate iar prima este cum arata inainte)

hmm..nu e rau bravo;)..dar nici greu nu e..

Cine are o imagine cu o femeie urata?..nu conteaza de unde luati imaginea..doar sa fie o femeie urata..sa se vada mai mult decat fata..
 
Sus