[Comert]

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Salut,ma numesc KiCKBuToBsKy si joc pe lumea Arizona.Eu vreau sa imi deschid munca [Lucreaza ca Negustor Ambulant] dar am diabia lvl 12 si imi mai trebuie 366 puncte.Deci ziceti-mi si mie niste iteme care sa contina:
-Rezistenta
-Pune Capcane
-Comert
-Aspect
Vreau doar niste iteme care sa fie de lvl 20+ - 50-
Ca pana la lvl ala sa deschid macar dar si niste iteme care mi le pot permite nu ca de exemplu [Setul de Gentleman] pentru ca, [Cureaua cu vultur a lui All Swaregen] este cam 200-450k
 

DeletedUser23479

Guest
Salut,ma numesc KiCKBuToBsKy si joc pe lumea Arizona.Eu vreau sa imi deschid munca [Lucreaza ca Negustor Ambulant] dar am diabia lvl 12 si imi mai trebuie 366 puncte.Deci ziceti-mi si mie niste iteme care sa contina:
-Rezistenta
-Pune Capcane
-Comert
-Aspect
Vreau doar niste iteme care sa fie de lvl 20+ - 50-
Ca pana la lvl ala sa deschid macar dar si niste iteme care mi le pot permite nu ca de exemplu [Setul de Gentleman] pentru ca, [Cureaua cu vultur a lui All Swaregen] este cam 200-450k

http://tw-db.info/?strana=schopnosti&skill=7c1a17c1a22c2a24c1a&level=30
Iti alegi de aici ce poti purta si ce iti permiti.Itemele astea le poti purta pana la lvl 60-70.
 

DeletedUser

Guest
Ma,toti oamenii imi dau link-ul asta.Ajutati-ma cu altcv macar,nush cu ce dar vedeti voi!
 

DeletedUser23479

Guest
El vrea sa ii dam noi iteme......
Daca nu vrei iteme in linkul pe care ti l-am dat ai toate itemele pentru negustor ambulant de lvl tau.
 

DeletedUser23902

Guest
Acestea sunt cele mai bune iteme pentru aceasta munca (asta daca nu bagi multi bani in joc sa ai altele mai bune)

aXhyMJb.png

De altfel poti instala acest script> http://tw-db.info/?strana=userscript pentru a echipa cele mai bune haine din inventar.

bft
 

DeletedUser23902

Guest
Refleks unde vezi tu lucruri rare acolo? Exceptand bizonul, toate pot fi obtinute de la piata/misiuni/colectii fara prea mare efort. Aceste iteme sunt cele mai bune la aceasta munca daca nu dispui de multi banii (pentru cheia 3 sau altele).
 

DeletedUser11216

Guest
Refleks unde vezi tu lucruri rare acolo? Exceptand bizonul, toate pot fi obtinute de la piata/misiuni/colectii fara prea mare efort. Aceste iteme sunt cele mai bune la aceasta munca daca nu dispui de multi banii (pentru cheia 3 sau altele).

nu cred ca se optine toate , cateva se optin doar !
1) ghetele de colictionar, necesita lvl 1000 dar ele zice lvl 20 + - 50
2) bizonul deja ai zis
3)bastonul (deja 50 poate sal optina) daca lvl 50 da noi nu stim sigur ce lvl este
4)colierul iubirii ( poate sa facut nu demult contul, si nu poate sa il optina!)
5) Colectionar de arme (pusca) nu poate sa o foloseasca lvl 100
6)cartea care se optine la lvl 85!
 

DeletedUser23479

Guest
I-am dat deja linkul cu toate itemele de care are nevoie.
Cer sa fie inchis topicul pentru off topic!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus