Concurs "Ţară, ţară, vrem PRIMAR"

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început

Voteaza-ti candidatul favorit !!!

  • .aly. 2

    Voturi: 3 0,5%
  • vlad zava

    Voturi: 3 0,5%
  • magicul 2010

    Voturi: 2 0,4%
  • dduck

    Voturi: 3 0,5%
  • sucit

    Voturi: 0 0,0%
  • AladlN

    Voturi: 1 0,2%
  • Scorpionu96

    Voturi: 0 0,0%
  • SERIOUS SAM

    Voturi: 40 7,1%
  • richardo30

    Voturi: 0 0,0%
  • Grencobra

    Voturi: 1 0,2%
  • SORYN the west

    Voturi: 2 0,4%
  • Ktalin98

    Voturi: 0 0,0%
  • petra.razu

    Voturi: 0 0,0%
  • amidacos

    Voturi: 0 0,0%
  • ady Yo baiat

    Voturi: 6 1,1%
  • quintrixON

    Voturi: 1 0,2%
  • Aquiles

    Voturi: 3 0,5%
  • Spongess

    Voturi: 0 0,0%
  • skkuby97

    Voturi: 0 0,0%
  • XeVoNv

    Voturi: 1 0,2%
  • ErrorError

    Voturi: 0 0,0%
  • Johnny95

    Voturi: 0 0,0%
  • razvanX20

    Voturi: 1 0,2%
  • basck

    Voturi: 1 0,2%
  • pandau

    Voturi: 3 0,5%
  • Tex Ritter

    Voturi: 3 0,5%
  • K.i.m

    Voturi: 1 0,2%
  • renate36

    Voturi: 3 0,5%
  • WerBf

    Voturi: 2 0,4%
  • XpMusic

    Voturi: 1 0,2%
  • surorita

    Voturi: 57 10,2%
  • Nimic123

    Voturi: 0 0,0%
  • wtfuredead

    Voturi: 10 1,8%
  • costi98

    Voturi: 0 0,0%
  • destroy-your-enemy

    Voturi: 112 20,0%
  • Dumbrava

    Voturi: 5 0,9%
  • dragosdaniil

    Voturi: 0 0,0%
  • danut777

    Voturi: 1 0,2%
  • Marco 7

    Voturi: 1 0,2%
  • GabyMast3r

    Voturi: 2 0,4%
  • coldkill

    Voturi: 1 0,2%
  • Hombre78

    Voturi: 0 0,0%
  • lx.cristi

    Voturi: 0 0,0%
  • cipicean

    Voturi: 3 0,5%
  • gigicu01

    Voturi: 0 0,0%
  • vanatoru96

    Voturi: 1 0,2%
  • The Ace

    Voturi: 4 0,7%
  • cobra920

    Voturi: 3 0,5%
  • dracula1604

    Voturi: 1 0,2%
  • been1

    Voturi: 0 0,0%
  • Browen

    Voturi: 0 0,0%
  • OwnZavision

    Voturi: 0 0,0%
  • vitansilviu

    Voturi: 1 0,2%
  • heracle2

    Voturi: 1 0,2%
  • .Cosmin

    Voturi: 1 0,2%
  • jmcd

    Voturi: 0 0,0%
  • Sach

    Voturi: 4 0,7%
  • albonescu

    Voturi: 0 0,0%
  • LoV3.

    Voturi: 1 0,2%
  • ionsavin

    Voturi: 0 0,0%
  • Balord

    Voturi: 0 0,0%
  • Raulson

    Voturi: 2 0,4%
  • NICKFOR5KICK

    Voturi: 0 0,0%
  • dale

    Voturi: 6 1,1%
  • artur99

    Voturi: 1 0,2%
  • Insignia OPC

    Voturi: 1 0,2%
  • nixdri

    Voturi: 0 0,0%
  • Paulik11

    Voturi: 0 0,0%
  • smecherila

    Voturi: 9 1,6%
  • hellooo

    Voturi: 1 0,2%
  • razvan195

    Voturi: 0 0,0%
  • MoLia18

    Voturi: 0 0,0%
  • reintoarcere

    Voturi: 2 0,4%
  • vo0d0ox

    Voturi: 0 0,0%
  • WynY01

    Voturi: 1 0,2%
  • Silent-Strike

    Voturi: 1 0,2%
  • prinsesa

    Voturi: 2 0,4%
  • lik-lik

    Voturi: 0 0,0%
  • Marian Farcut

    Voturi: 1 0,2%
  • unknown player

    Voturi: 4 0,7%
  • George976

    Voturi: 1 0,2%
  • maracana96

    Voturi: 0 0,0%
  • Cata1in

    Voturi: 0 0,0%
  • seriful-barosan

    Voturi: 0 0,0%
  • *luci*

    Voturi: 0 0,0%
  • Al3XuTzu949

    Voturi: 2 0,4%
  • FordaWin

    Voturi: 1 0,2%
  • remedio

    Voturi: 0 0,0%
  • amis1998

    Voturi: 0 0,0%
  • Goethe

    Voturi: 72 12,8%
  • lomber

    Voturi: 1 0,2%
  • Cica.ro

    Voturi: 2 0,4%
  • xxxNyxonXXX

    Voturi: 0 0,0%
  • skillet1993

    Voturi: 0 0,0%
  • Claudyutom

    Voturi: 2 0,4%
  • gokuseruna

    Voturi: 1 0,2%
  • Bobo Bogdan98

    Voturi: 2 0,4%
  • VigorOfFort

    Voturi: 2 0,4%
  • E.M. KannabYs

    Voturi: 12 2,1%
  • TheBigShark

    Voturi: 0 0,0%
  • Flaviu Tkd

    Voturi: 0 0,0%
  • regelemanelelor20

    Voturi: 1 0,2%
  • XBogdanNR1X

    Voturi: 3 0,5%
  • Dario Bonetti

    Voturi: 75 13,4%
  • NNoNNamed

    Voturi: 0 0,0%
  • razboi4

    Voturi: 0 0,0%
  • sasinul

    Voturi: 0 0,0%
  • LaurVlad

    Voturi: 2 0,4%
  • albatros3671

    Voturi: 2 0,4%
  • xavi

    Voturi: 7 1,2%
  • m4rio99

    Voturi: 5 0,9%
  • -Andy-

    Voturi: 0 0,0%
  • codrar9699

    Voturi: 0 0,0%
  • Teddy9812

    Voturi: 0 0,0%
  • Spectrul 2

    Voturi: 1 0,2%
  • regele 1

    Voturi: 1 0,2%
  • r3InCarnaTe

    Voturi: 0 0,0%
  • andymiky

    Voturi: 1 0,2%
  • StiamDeja

    Voturi: 0 0,0%
  • Bilder

    Voturi: 1 0,2%
  • frqBloodfang

    Voturi: 13 2,3%
  • John Talharul

    Voturi: 0 0,0%
  • Fl0oo

    Voturi: 6 1,1%
  • Al3x4Soldatu

    Voturi: 1 0,2%
  • geia

    Voturi: 1 0,2%
  • badboy7867

    Voturi: 0 0,0%
  • Haerex

    Voturi: 0 0,0%
  • bil

    Voturi: 2 0,4%
  • salutytuty

    Voturi: 1 0,2%
  • GabrielPadurean

    Voturi: 1 0,2%
  • ionutalexradu

    Voturi: 0 0,0%
  • mariusikkkk

    Voturi: 0 0,0%
  • catrui

    Voturi: 0 0,0%
  • DanyPistolarul

    Voturi: 0 0,0%
  • sasukecosmin

    Voturi: 1 0,2%
  • Dl.Hanks

    Voturi: 0 0,0%
  • FriChiRiChi

    Voturi: 8 1,4%
  • iuliys

    Voturi: 0 0,0%
  • Roland del Nord

    Voturi: 3 0,5%
  • sconcs fu panda

    Voturi: 6 1,1%

  • Total votanți
    561
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Ganditi, apoi votati!

Candidat: xavi, membru al partidului Romania fara hoti - R.F.H.

Votati xavi, votati R.F.H. pentru un vest mai imblanzit!


Voi implementa misiunea "De la A la Z" in care jucatorii vor trebui sa completeze un test grila cu intrebari din materiile generale predate in clasele I-VIII, pentru a trece misiunea si pentru a lua recompensa, constituita de "Palaria academica", ce ofera +30 Aspect, +30 Tactica, +30 Reflex, +30 Vigoare, +50 Ferire, +50 Tintire.

Deasemenea voi implementa misiunea "Apararea nationala" in care jucatorii vor fi supusi la diferite teste, cu posibilitati de alegere intre a ajuta un general ranit sau un bancher prins intr-un schimb de focuri. Recompensa va fi "Esarfa generalului Grant", care ofera + 30 Tintire +30 Ferire +30 Ascundere +30 Perseverenta +50 Conducere +50 Puncte de viata si o medalie onorifica sub forma de produs, ce ofera +3 la toate indemanarile, sau 1.000.000$ in banca si 100.000$ cash.

Voi introduce regula ca jucatorii cu sub nivelul 18 sa nu mai poata folosii arme de foc, iar cei sub nivelul 21 sa nu poata participa la forturi. Totusi, ei vor putea echipa arme de batalie de la nivelul 18, si vor putea participa la manevre.

Jucatorii se vor putea casatorii (doar caracter masculin cu caracter feminin). Acest lucru le va aparea la status, iar la avatar va fi afisata o imagine mai mica, cu partenerul. Pentru asta vor trebui sa plateasca fiecare cate o taxa de 500.000$, taxa ce o vor dona orasului din care fac parte. Daca jucatorii fac parte din orase diferite, vor putea dormii in hotelul orasului din care face parte partenerul. Vor putea de asemenea sa vada forumul celuilalt oras, si vor primii grad automat la forturile atacate sau aparate de celalalt oras. Pentru casatorie jucatorii vor avea nevoie de acordul unuia din primarii orasului, sau de acordul cate unui primar din fiecare oras, daca jucatorii fac parte din orase diferite. Jucatorii vor avea un bonus de 10% la toate indemanarile folosite pentru atacul sau apararea unui fort, in timpul bataliei. Viteza pe harta va scadea cu 20%.

Deasemenea jucatorii se vor putea calugarii, (caracterele feminine vor putea deveni maicute). Bonusul bisericii se va tripla pentru ei, si vor putea face rugaciuni pentru ceilalti cetateni, pentru pretul de 300$. Vor putea face rugaciuni si pentru jucatorii ce nu apartin orasului, dar pentru un pret de 3 ori mai mare. Daca un jucator se calugareste nu va mai putea fi duelat, dar nici nu va mai putea duela vreodata alti jucatori. Jucatorul calugarit nu se va mai putea casatorii. El va avea o penalizare de 10% la toate indemanarile folosite pentru atacul sau apararea unui fort, in timpul bataliei. Viteza pe harta va creste cu 20%.

Se va adauga o noua cladire, cu nivel infinit, care se va numi "Acasa". Aceasta va aparea la inceput de nivelul 1. Jucatorii o vor putea ridica la un nou nivel dand comanda la o singura ora de construire, insa platind o suma de bani tot mai mare pentru ridicarea nivelului. Suma va incepe de la 100$, si va creste cu cate 20% pentru fiecare nivel. Cladirea va folosi doar pentru depozitarea unei sume de bani, din oras, fara a plati nici o taxa. Se vor putea depozita 5000$ la nivelul 1. Cantitatea maxima de depozitare se va mari cu 20% la fiecare nivel. Suma va putea fi depusa din orice alta locatie, insa platind o taxa de 4%.

Se vor putea organiza "Potere" pentru a duela jucatorii cautati de serif. Vor fi doua posibilitati: Potera mica, ce va fi formata din 3 jucatori (online obligatoriu), ce va avea un Serif, un Ajutor de serif si un Cercetas. Acestia vor putea ataca in ordinea de mai sus, la intervale de o secunda, un jucator cu statusul "Căutat". Daca vor reusi, vor primi fiecare cate 80% din recompensa inititiala. [TW va face o exceptie si va adauga bani de la el :)]. Si Potera mare, formata din 5 jucatori online, Serif, Serif secund, Ajutor de serif, Transportor de munitie si Scouter. Ei vor ataca in ordinea de mai sus, primind fiecare cate 60% din banii din recompensa.
Potera mica va avea un bonus de 5% la toate indemanarile de duel, in timpul duelului, iar potera mare va avea un bonus de 10% la toate indemanarile de duel, in timpul duelului.

Consider ca merit functia de primar pentru ca voi aduce metode noi de tragere la raspundere a banditilor, si pentru ca voi ajuta la cresterea economiei.
 

DeletedUser

Guest
Depunere candidatura Primar The West :D

M4rio99-Candidat al partidului TWTB (The West The Best)

<3W“Votateaza TWTB! Partidul care te reprezinta.
Nu votezi, nu stii ce pierzi!“
<3W

+ O sa dublez salariile pentru fiecare ora de munca.

+ O sa infiintez cate o statiune de refacere fizica si spirituala pentru fiecare fort. ( unde va veti putea relaxa cu: un suc, o bere (ciuc radler ca are doar 1% alcool:P), un gratar :D etc )

+ O sa imbunatatesc conditiile din dormitoarele hotelurilor, astfel incat sa se injumatateasca timpul de regenerare. ( Muzica ambianta, masaj de recuperare, un poker, un barbut cu ceilalti cetateni…etc)
+ O sa introduc metode noi de calatorie, prin introducerea unor noi animale de calarie, cum ar fi: pur-sange-le englez :magar:, Finlandezul, Karabakh-ul etc. , arme noi de lupta (scandura , pumnalul de harakiri, cartea de istorie..etc ) dar si de fort(cornetele de hartie :shoot:, cocteiluri molotov etc)

+ O sa instalez cel mai performant sistem de securitate impotriva oricarui tip de pericol care ar putea afecta jocul (virusi, hackeri, buguri...etc)

+ Voi oferi premii,ce se vor da in numar de 3 pe luna, in functie de:
1. Numarul de head-shut-uri de la forturi;
2. Ratingul la dueluri;
3. Cuantumul experientei castigata pe parcursul unei luni.
Aceste premii constau in: xp, bani, oup ,titluri, realizari.

+ Voi infiinta metoda porumbelului calator, la care se va apela atunci cand va cadea internetul sau cand ne-a obosit calul si nu mai putem livra mesajele personal. etc

+ In cazul in care doua personae au neintelegeri dar nu se pot duela, fie ca nu au chef, fie ca a ramas fara munitie, sau orice alt motiv, bine intemeiat, duelul intre cei doi va avea loc pe o cale mai putin agresiva, si anume “piatra, hartie, foarfece”. :D


MERIT SA FIU PRIMAR DEOARECE DETIN CAPACITATEA DE A DUCE JOCUL INTR-O ALTA DIMENSIUNE!

VOTATI TWTB!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21214

Guest
Votati Andy!

Votati andy!Votati P.V.W!(Partidul Vechiului West)
-Fostul primar serious sam va furat extrem de mult,va fura din nou daca il votati!!
-Va promit o echilibrare a lumilor pentru a avea batalii de fort calumea
-Va promit un west mai bun cu mai putine modificari ale jocului
-Daca ma votati primar veti avea un joc ca la inceputurile thewestului

Mai mult de atat nu pot promite!

Merit sa fiu primar deoarece doresc binele jocului si al jucatorilor
 

DeletedUser14908

Guest
Votati Partidul "LM" (La Misto)

:dastardly: Votati partidul La Misto si nu o sa va para rau!!!
Toti votantii mei vor avea obligatia de a:
- Imi da in joc minim 100k $
- Imi vor dona toate "Aurele" din inventar
- Vor lesina orice player care ma supara
- La forturi vor sta in fata mea pana la lesin pentru a ma proteja
- La masa de poker ma vor lasa sa castig
- Toti votantii trebuie sa ma asculte orbeste si fara sa comenteze cand nu le convine ceva.

V-am atras atentia? Votati si ve-ti primi ce am scris mai sus si multe altele, inca mai am surprize pentru voi.

Eu nu fac promisiuni electorale doar va descriu ce se intampla dupa ce votati!!!:d:d:d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Codrar9699 Candidez pentru partidul PPCCIVVUJIC...Adica Partidul Pentru Cei Ce Iubesc Vestul si Vor Sa Joace In Continuare




Nu promit multe decat ca daca as fie EU primar :abe:...as face multe eventuri si i-as lovi unde ii doare cel mai tare pe :magar: vestului.

Cam atat am de spus si tineti minte...Un vot pentru mine E un vot pentru un joc mai bun....Nu utati pace si <3W bb:)
 

DeletedUser22979

Guest
Teddy9812

Votati Teddy9812 candidat al partidului PVW (Partidul vocational vestic )
Toate tipurile de caractere sper sa ma voteze .
Eu nu vin cu promisiuni false ca si alti candidati dar astept voturile voastre si eu cred ca voi fi un primar bun.
Multumesc anticipat tuturor :
~Muncitorilor~::Pescar:
~Aventorierilor~::aventurier:
~Duelistilor~::cowboy:
~Soldatilor~::soldat:
Sper sa ma votati !
Hai PVW
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12588

Guest
Spectrul 2 Candidat Al Partidului Suprem West (PSW)

"Votati Suprematia La Putere"

In Calitate De Primar Promit :

1.Sa Opresc rasismul dintre Playeri Albi & Playeri Negri
2.Sa Fac 2 camere de chat: 1 o camera de chat pentru Romanii & o camera de chat pentru Ungurii din interiorul romaniei
3.Sa Schimb preturile obiectelor: ex de la 3000 ->1500
4.Sa construiesc o cale ferata pentru a ajunge mai repede dintr-o parte a cealalta a hartii
5.Sa pun Soldatii in fiecare oras sa nu permita intrarea altor Playeri in orasul respectiv
6. Sa Maresc salariile pentru toti : ex 300$ -> 350$ iar admini : 300$ ->250$
7.Sa organizam Duminica concursuri care vor da coduri, care contin OUP variabil 50-100 oup
8.Introducerea tuturor itemelor secrete in joc
9.Sa readuc cuferele la fort
10.Sa banez admini care iau mita
11.Sa legalizez marijuana doar pentru Playeri cu Level trecut de 100
12.Sa indeplinesc 10 dorinte ale Playerilor

Merit sa fiu ales Primar pentru ca eu nu doar promit, dar voi si realiza
Pentru un The west mai bun votati pentru postul de Primar Spectrul 2 Partidul Suprem West (PSW):dastardly:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Regele 1-candidat al Partidului Forumist Jucator Taranist Social Liberal Westic SPAMATOR Democrat !

Votati PFJTSLWSD !!!

Daca voi ajunge primar voi transofrma tot forumul intr-unul in care singurul lucru permis e SPAMUL !

Daca voi ajunge primar ii voi retrograda pe Nahara si pe lord ion la functia de maturator de propuneri


2o391.jpg
 

DeletedUser

Guest
Morcovii Decojiti

Votati primar r3InCarnaTe

Let's be a Carrot!
Candidat al partidului M.DC. aka Morcovii Decojiti
Promisiuni:
In Pusca de Aur va fi un compartiment cu Bere si Halealala(Cand vi se face foame la fort).
Orasele au tot ce vreti.(De la Apa pana la Zirconiu)
Voi inventa teleportul fara cost!
Voj face un bar la care comandati arme/haine/ghete etc.
Voi face un chat cu tema "Matrimoniale"
Pm,creatza daca vedeti pentru voi o fac!:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21911

Guest
Sunt andymiky:
Candidatul partidului US Army si Mercenarii

Va promit ca daca ajung primar/consilier am sa intemeiez mai multe clase de caracter precum Misionar (si are bonusurile de caracter urmatoare:
+50% Aspect
+20% mai mult Comert
+5% mai multa Calarie
-50% bani furati de la el in duel
x2 mai mari recompense din misiuni
misionarul poate trage de 2 ori pe runda dar a doua lovitura nu poate fi critica)

si multe altele ca astea precum si munci noi cum ar fi "Ataca un fort ca mercenar" in care poti sa primesti arme de fort, si munci rare ca si "Impaceteaza cufere de otel" care are 100% sanse de a gasi un obiect/arma/haina. Eu sunt foarte creativ si pot inventa aceste munci interesante pentru voi. Si mai am ceva de la care m-am inspirat de la Phrophet18: O sa inventez o cale farata care se v-a upgrada crescan astfel viteza dintre est/vest si nord/sud. Mai multe detalii o sa aflati de la mine ca primar/consilier.

Am sa contribui la The West cu:
-Clase noi de caracter ca Misionar si Saman
-Munci noi ca si "Ataca un fort angajat ca mercenar" si precum "Impacheteaza cufere de otel"
-Cai ferate care leaga este/vest si nord/sud.

Am am si alte idei care vor creste moralul jucatorilor precum noi claditi, lupte la fort hd (filmulete ca la bowling :))si evenimente diverse care vor avea loc o data la o luna. In plus voi schimba craciunul si voi pune nu numai dulciuri dar si un cufar premium. In plus voi scadea pretul pepitelor (cu putin ca sa am probleme cu innogames, scuze ca zic asta dar e putin cam necesar):

Evenimente:
Craciun: 1 cufar premium per calendar luteran, misiuni la barman care iti dau ciocolata calda (+20 energie, +10% motivatia de munca), Si marele concurs omul de zapada: fiecare oras are dreptul de a construi un om de zapada care v-a costa bani si obiecte pentru al face, practic ca la o cladire la fort, si orasul care il termina primul v-a primi cufere. (concursul va fi facut pe zone)
Halloween: Dovleacul durerii (in fiecare zi te duci la barman unde iti care un bostan si iti da in schimb un dovleac scobit. Cu dovleacul scobit de duci la serif si in fiecare zi iti da o bomboana cu diferite skilluri care te tin 2h.
SI ACUM EVENIMENTUL: Razbunarea mortilor. Trebuie sa te duelezi cu monstrii si la fialul evenimentului iti da premii dupa cum ai participat. Ai voie sa dai un duel unui monstru o data la zece minute fara pemium si o data la 5 minute cu premium. O SA FIE 10 valuri de monstrii si monstrii se aduna de pe toata lumea.
Ziua recunostintei:In fiecare zi timp de 10 zile daca dai 3 curcani indianului de la salon iti da un curcan gatit in stil indian care iti creste punctele de viata si energia. AICI NU AM PUTUT GASI UN EVENIMENT CARE SA SE POTRIVEASCA.
Ziua copilului: De ziu copilului o sa avem un eveniment ff frumos: ATACUL INDIAN: Indienii o sa atace forturi imaginare (adica nu te deplasezi la ele si nu se dau grade.) O facem in ordinea urmatoare. Fortul avand 400 de locuri o sa putem participa in ordinea inscrierii, jucatorul nr. 400 fiind ultimul participant. Pe zi o sa fie 3 lupte la fort. Unu la ora 10, unu la ora 15 si unu la ora 18. Asta va continua pentru 10 zile. NOTA: in aceste lupte la fort poti sa mori si sati pierzi banii lichizi. Atacatorii, totusi, vor vi boti.
Cladiri noi:
Spanzuratoarea: O data pe zi, daca te aflii in oras, poti sa te duci la cladirea "Spanzuratoare" unde poti primi de la 1% energie pana la 10% energie. Pentru fiecare nivel de "Spanzuratoare" mai poti lua inca 1% energie zilnic.
Negustoarul Ambulant: Pentru un numar de OUP, de la negustor, poti lua lucruri rare care se gasesc in cuferele premium. NOTA: acest negustoar vine o data la 12 luni si sta numai 5 zile.

EU <3W The West si stiu da toti il veti iubi cu totii daca ma veti lasa sa ajung primar/consilier ca sa le impart.

!!ANDYMIKY FACE ORICE CA SA CREEZE UN JOC FRUMOS!!

Respectele mele innogames pentru acest concurs :) si scuze ca nu am sa imi verific greselile gramaticale dar nu am timp sa o mai fac. AM SCRIS 3h LA ASTA :)
 

DeletedUser

Guest
Buna! Numele meu e StiamDeja. Candidez din partea PGP (Partidul Gloante si Porumb).


Daca ma votati , aveti garantat noi produse precum:
-Mici ( reface viata instant )
-Bere fara alcool ( creste energia instant )
-Otet de mere cu aroma de trandafiri ( te ameteste si daca-l utilizezi n-ai cum sa ratezi la fort )
-Salam de Sibiu ( cu el calatoresti instantaneu )
-Lapte acru vechi ( special de la vaca spatiala care a inventat Calea Lactee )
... si altele , TOATE ACESTEA GRATUIT LA MAGAZIN!.

De asemenea , vom forma noi locuri de munca la fabrica Dacacia din Maroc , unde se construiesc noile modele de Dacacia GoLan . Vom crea noi fabrici in West , unde se vor produce costume Arbanii, dar si ciorapi. Vom construi noi forturi puternice , cu bufeturi si tarabe cu sushi!!! Impreuna vom fi imbatabili!.
NU BANII FAC WESTUL , CI DORINTA DE A-I CHELTUIIIIII!!!
Impreuna , vom construii in west malluri , hipermarketuri si tot ceea ce va puteti dori.
Alaturi de noi , veti putea da dueluri , fara sa mai asteptati 10 minute , ci instantaneu! Daca ne votati , veti avea fiecare o "Maria din Saloon" ,pentru placerea personala. Daca ne votati , nu va vor mai spune Barmanul , Indianul si Sheriful ce sa faceti , voi veti fi liderii lor , nu invers! Slujba de la biserica , o veti putea urmari de la mii de metrii distanta , cu ajutorul internetului mobil de la noua retea WestaPhone!

NU BANII FAC WESTUL , CI DORINTA DE A-I CHELTUIIIII!!!
Nu va ganditi , ce face PGP pentru voi , ci ce puteti face voi pentru PORUMB!!!

NU BANII FAC WESTUL , CI DORINTA DE A-I CHELTUIIIII!!! NU VOTATI MINCIUNA SI IPOCRIZIA !!! VOTATI UN PRIMAR ALCOOLIST , SI CU FRICA LUI DUMNEZEU!!!
 

DeletedUser

Guest
Bilder for mayor! Canditat al P.P.D.P.L. (Partidul petrecaretilor de la petreceri care sunt lenesi)

"Ma votati primar, suntem pretini"
"Nu ma votati primar, sunteti cretini"

Platforma electorala ( Afise care au gust de mancare)

  • Promit ca veti avea pauza de masa de 8 ori pe zi, fiecare pauza de o ora, si programul muncitorilor de 8 ore.
  • Promit ca fiecare soldat care lupta la fort sa primeasca pensie dubla si sa iese la pensie la varsta de 50 ani.
  • Promit ca restaurantele sa nu mai ia bani, copii sa nu mai fie inferiori celorlalti, copii vor fi respectati.
  • Promit ca drepturile sa se inmulteasca si indatoririle sa scada.
  • Fiecare om v-a avea voie sa aiba un scaun cu rotile pe gratis, pt deplasare.
  • Promit ca fiecare hotel sa nu va ia bani si sa va dea ce vreti voi. (Adik sa faca pe sclavii)
  • Justin Bieber v-a fi impuscat de adevaratelea.

Votati-ma si va voi aduce paradisul!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Va asteptam pe 10 iunie 2012 sa puneti stampila de vot pe candidatul frqBloodfang,reprezentant al partidului L.A.B.A(Linia ajutatoare bivolilor aerieni)

Deviza:"L.A.B.A nu te lasa la greu!"

Candidatul frqBloodfang,daca va iesi primar/consilier va promite:

1.O linie de cale ferata care leaga Orasul Fantoma de Satul lui Waupee.
2.O noua misiuni care se va intitula Bivolul la ananghie.
3.Cufarul de otel va costa 10 OUP/pepite.
4.Le vom oferi bivolilor un adapost cu hrana si mancare.
5.Pusca de aur se va putea obtine fara cheia 3 !!!
6.Vom introduce o noua clasa de caracter intitulata Barbar
7.De Craciun,Paste,Halloween,Ziua copilului,Ziua recunostintei,1 Martie,Ziua barbatului,vom avea eventuri!
8.O noua rezolutie 3D se va introduce pe The-West!
9.Vom adauga inca 2 seturi noi:Setul de bizon si Setul de Barbar
Setul de bizon: Cu 2 iteme:+5 puncte pentru Vanatoare de bizoni
Cu 3 iteme:+50 puncte pentru Vanatoare de bizoni
Cu 4 iteme:+500 puncte pentru Vanatoare de bizoni
Cu 5 iteme:+5000 puncte pentru Vanatoare de bizoni
Setul de barbar: Cu 1 item:+1 putere
10.Sa respect punctele 1-9.

Va astept pe 10 iunie 2012 sa puneti stampila de vot pe frqBloodfang,pentru un nou west,un west mai bun si mai captivant!

frqBloodfang
Membru al partidului L.A.B.A
 

DeletedUser19640

Guest
Votati Primar John Talharul !

Membru al Partidului Poporului Social Democrat Muncitoresc Conservator Liberal Ecologic Comunist Extremist Din partea vestului candidez la primarie .

Schimbari !

- Cactusii vor fi protejati prin lege !:tumble::tumble::tumble:

- Este obligatorie o rugaciune in biserica pe zi , altfel va scadea norocul si motivatia la munci la 0 %
- Nu uitati sa ma votati , eu fac , ceilati promit !

John Talharul * ,,Vestule Salbatic , meriti mai mult !,,
* ,, Seriozitate , corectitudine , egalitate ! ,,
 

DeletedUser22610

Guest
:dastardly:VOTATI Fl0oo Primar:dastardly:


1)Pentru mai mult SPAM !!!!
2)Si SPAM !
3)Si SPAM !
4)Si SPAM !
5)Si SPAM !
6)Si SPAM !
7)Nu o sa mai primiti Warn !
8)O sa faceti mai mult SPAM!
9)O sa faceti si mai mult SPAM !
10)Puteti sa ma SPAMati si pe mine !

11)Iulian P nu o sa va mai inchida tichetele dupa primul post !

VOTEAZA FLOOO DACA CREZI IN SPAM !



F.S.V
~Fl0oo Spamerul Vestului~

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser21007

Guest
Votati-ma

  1. voi da mai multi bani tuturor
    voi descoperii masina ca sa nu va mai chinuiti pe cal
    o sa apara trenul diesel pentru functionarea mai rapida a lor
P.J.B. (partidul jos ***)

Prophet18:
-Este interzisa mentionarea oricarui lider sau membru al unui partid politic sau grupare politica reala sau orice aluzie cu privire la acestia

Ai 24 de ore sa iti modifici postul.

DESCALIFICAT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Votati Al3x4Soldatu.Daca vreti sa aflati de ce sa ma votati cititi mai jos.

Al3x4Soldatu:Votati-ma pe mine,cel din partidul:Romania sunt Soldat.

,,Daca ma votati nu veti fi impuscati,rampapapam rampapapam pam,votati vatoati votati.''

Daca ma veti vota voi face:
-Ca pe the west sa se faca intr-o secunda trecerea la o noua versiune;
-Voi da coduri la toti jucatori;
-Toti jucatori o sa primeasca la inceput 50k;
-Voi face strazile in westul salbatic si nu voi lasa nici macar o strada neasfaltata;
-Toate muncile o sa aiva dificultatea 1;
-Cheia a treia o sa se vanda la negustorul ambulant cu 1k;
-O sa va aduc in vestul salbatic ceva mai bun decat:M4A1,AK47,AWP,UZI etc.,o sa va aduc lucruri extraterestre:lasere,nave(Pegasus,ca in Galactica),creator de roboti(mai controlati ca Cyclony,din Galactica)etc.
-O sa va dau la toti Ipad2(care mai bun ca a lui Dany Pistolaru care e Ipad1),laptopuri cu 1000 de G Ram,Samsung Galaxy S etc.;
-Voi face ca The West-ul sa fie mai tare ca:WOW,Aion,Metin2,4Story,Runes of Magic,Fiesta(dintre jocurile MMORPG) si dintre altfel de multe jocuri o sa fie pe locul 1;
-O sa fac The West-ul in 8D(Poate si in 10D,chiar daca exista si daca nu gasim o sa ne multumim cu 7D ca ala exista);
-Si toti nu doar aventurierii o sa poiata dormi la un hotel strain gratis;
-Toti nu doar soldatii sa poata sa aviva scazuta arma cu 3 nivele;
-Astfel incat sa existe doar o clasa(Clasa Suprema);
-O sa fac sa existe un oras comun(ziceti mersi ca alti nu fac nici macar deastea);
-O sa dau la toti toate seturil pe 5$(asta include si setul colectionariului)
-O sa dau mancare gratis;
-Si nu o sa ajut doar The West-ul,O sa dau ajutor si la Lagonia(o sa ajut oameni cares in pustietate cu o casa)

Si o sa fac si multe altele,daca veti sa aflati ma intrebati si daca vreti sa vedeti ma votati.Asa ca Voteaza pe Al3x4Soldatu:
I.In primul rand cas soldat si ma jerfesc pentru tara daca trebuie;
II.In al doilea rand ca ma cheama si Iancu si sunt urmasii a lui:Avram Iancu,Iancu de Hunedoara,la parintii mei etc.;
III.Si in al treilea si ultimul rand ca-s Al3x si ca-s Soldat.
Adio tuturor si sa ma votati la alegeri si adio ca nu mai pot sta mult timp ca trebuie sa pazesc fortul 4h(cum mi-a zis presedintele).
<3W<3W<3W

Daca vreti votati pe acesti oameni care nu respecta regulile:
Votati-ma

  1. voi da mai multi bani tuturor
    voi descoperii masina ca sa nu va mai chinuiti pe cal
    o sa apara trenul diesel pentru functionarea mai rapida a lor
P.J.B. (partidul jos basescu)

Aceasta regula pe care n-a respectato a fost ca a vorbit desepre un lider al parlamentului.

Partidul meu e:P.R.S.S:Partidul Romania sunt Soldat
Sa sti ca am scris pentru the west si pentru lumea reala.Ca si in realitate ne trebuie Ipad2.

Si eu vreau sa particip la jocul:Tara,tara vrem ostas o sa fiu un primaras,tal laca tal laca tal laca ta.

PPL(partidul prostitutiei legale)
Propuneri electorale:
-la hotel veti avea optiunea de s*x cu prostituate
prost*tuata * : 25% viata si energie in 5 minute
prost*tuata ** :20% viata si energie in 5 minute
prost*tuata *** :100% viata si energie in 5 minute:d
-alcool gratis
alcool contrafacut:25% energie
tequilla:50% energie
whisky:100% energie
-dr*guri:
mariju*na:25% viata
h*sis:50% viata
L*D:100% viata
VOTATI Prost*tutia,Alcoolu si Dr*gurile pentru o viata mai usoara
-obiecte noi:
Lantul de AUR a lui Tupac(200 aspect)
cercei cu diamante a lui Jennifer Lopez(199 aspect)

Uitati inca pe cineva care mai incalca o regula.Cei care o incalca sunt infractori.Eu am incalcat regula cu inca un post,dar miam sters al doilea post,sper sa nu se puna in calcul.Cei care fac o greseala trebuie sa o repare.

Rusine,rusine infractorilor care vreti sa fiti primar.
Si de aceea nu trebuie sa participati la aceast electoral formular.
Asa ca plecati si nu va mai intoarceti.
Ca daca mai veniti,la inchisoare va retrageti.

Locuitorii acestui oras au nevoie de un cinstit primaras.
Care dupa aceste votari sa nu va bage mana la buzunaras.
Asa ca votati pe cel care nu minte.
Ca astfel in viitor primarul sa nu ramana cu acele cuvinte.
Ca daca va zice ca o sa va dea placinte.
Sa le dea si sa sperati sa fie cu merinde si langa sa fie de aur,niste zacaminte.

Asa ca dupa ce vam zis aceste cuvinte.
Primarul sa fie unu care nu minte.
Asa ca aveti grija pe cine votati.
Ca altfel in viitor doar o sa regretati.

Sa stiti ca sunt multi alti,unu fiind care lam scris la primul meu post.
Stiu ca voi cei din Team The West o sami ziceti ca stiti pe oricine incalca regulamentul.Si asa ca am scris acest post ca participantii la acest concurs sa nu incalce legea sia asta-i si pentru celelalte concursuri ca sa nu faca parte din poezia mea.

Iubesc The West-ul.Si sper ca forumul sa nu fie plin de infractori.

Si o sa va dau la toti setul de barman o sa implimentez munca barman, mai multe retete care au legutura cu barman si noile misiuni cu barman.

Stiu ca va pare nefolositoar setul de barman,asa ca schimb bonusurile:
2 Oblicte:+5 carisma;+5 dexteritate;+5+ putere;+5 mobilitate;
3 Obiecte:+10 carisma;+10 dexteritate;+5 putere;+5 mobilitate;
4 Obiecte:+10 car;+10 dex;+10 put;+10 mob;
5 Obiecte:+15 car,+15 dex;+10 put;+10 mob;
6 Obiecte:+15 car;+15 dex;+15 put;+15 mob;
7 Obiecte:+20 car;+20 dex;+20 put;+20 mob.

Daca vreti mai multe detalii despre:setul de barman,setul de misiuni barman,retetele care au legatura cu barman si munca barman.
Intrati pe link-ul:http://forum.the-west.ro/showthread.php?t=41734&highlight=barman.Ma puteti vota pe mine si daca vreti votati-mi propunerea legata de barman.

Adio ,sa ma votati,ca-s roman si ca-s soldat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9859

Guest
Partdu' doi, doi, sapte.

Deviza: Cu meduza si cu lancea, in slujba coropisnitelor!

Shaorma se va vinde la fiecare covrigarie, prin lege.Toata tara va avea acces gratuit in parcurile publice.Vom avea apa la robinete din belsug si canalizare la oras.Se vor construii garduri verzi pentru toate casele de la sat si se vor cumpara table si creta pentru scoli.
 

DeletedUser

Guest
BADBOY7867- Candidat al PVS (Partidul Vestului Salbatic)

Promisiuni electorale:
-mai schimbam putin legile :D
-o saptamana premium pentru toti cei care ma voteaza
-sa dau ban macar o zi la fiecare moderator sa vada si ei cum e
-fiecare sustinator va primi arme de colectionar
<3W <3W <3W

Votati-ma pentru un WEST mai bun! :dastardly:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus