Concurs 1 iunie

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22815

Guest
p0106122105.jpg



sunt cel din stanga..poza e facuta acu 12 ani cand aveam 5 anisori...scz ca nu prea se intelege dar nu era prea avansata tehnologia de atunci :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
20080615_IMG_3559_foto_www.juniorproductions.ro.jpg prin 2008 in clasa a 5-a la Baicu...ce m-am mai schimbat:nu:
 

DeletedUser

Guest
sper sa castig

CE DULCE E COPILARIA, ce fumosi erau acei ani . http://yfrog.com/jodsc02218rdj POZA ESTE FACUTA CU 7 ANI IN URMA cred ca aveam 6 ani ( ce-mi mai placeau jucariile si papusile):d:d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nepotelul meu drag: Radu Stefan

Poza e realizata de mine. El e dulceatza mea de nepot: Raducu. La cerere pot oferii si alte fotografii cu el, sau cu tagul AMP (Ady Media Pictures).
radui.jpg
 

DeletedUser

Guest
file://localhost/D:/HDD%20parintele/antonia/foto/2.02.2002.jpg
eu cu sora mea mai mica
 

DeletedUser

Guest
salut priviti aici cascadorie

Uitati o poza cu mine cand saream de pe casa pe stalp,povestea nu sa teminat prea bine am ajuns cu ambele picioare si mana dreapta rupte la spital 2lunihttp://yfrog.com/b9img0531esj. ATUNCI aveam 12 ani ...in poza nu prea mi se vede bine fata ( dar tot este bine ca sa nu ma vada prietenii ,ca ar rade iar ...ei stiu povestea ) SPER SA CASTIG
 

DeletedUser

Guest
sc0000.jpg


poza e veche, de cand eram la gradinita si s-a decolorat in timp. dar inca se vede destul de bine
 

DeletedUser2041

Guest
Multumim tuturor pentru participare, datorita numarului destul de mare de participanti avem 15 castigatori:

1.cseke
2.sanatate
3.lomber
4.volodea97
5.degea
6.Adrian096
7.SecS
8.Ice.Kold.Killer
9.Cristaluna
10.bossu6262
11.asandro
12.vallykratos
13.CioaraPeMoarte
14.Dl.Hanks
15.sucit

Cine isi vede numele in lista de sus este rugat sa imi trimita un mesaj privat pe forum pentru a intra in posesia codului.


ATENTIE!!! Codurile trebuie validate in maxim o saptamana incepand cu ziua de astazi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus