Construire fortist!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6280

Guest
-eu as vrea ca arma gatling sa fie la un pret mai mic :| sincer e absurd pretul ala chiar si pt cei cu lvl 70 :| 120000$??? celelalte arme sunt pana in 10000$ si asta e 120000$!!! e prea mult astept un raspuns daca acesta va fi pretu multumesc

-si mai am o intrebare turnu e pentru clasa rescpectiva adika eu ca muncitor nu ma pot duce in turnul duelantilor ? sau ca avebturier sau duelant sa ma duc la mucitor ? sau te baga automat ?
 

DeletedUser

Guest
-eu as vrea ca arma gatling sa fie la un pret mai mic :| sincer e absurd pretul ala chiar si pt cei cu lvl 70 :| 120000$??? celelalte arme sunt pana in 10000$ si asta e 120000$!!! e prea mult astept un raspuns daca acesta va fi pretu multumesc

-si mai am o intrebare turnu e pentru clasa rescpectiva adika eu ca muncitor nu ma pot duce in turnul duelantilor ? sau ca avebturier sau duelant sa ma duc la mucitor ? sau te baga automat ?

arma aceasta costa la tine in fort 30.000 asa ca nu costa prea mult pentru cat damage are.la cealalta interbare nu stiu raspunsul
 

DeletedUser

Guest
La a doua intrebare:

TU DE CE CREZI CA AU FACUT PATRU TURNURI DIFERITE? CA SA NE SCHIMBAM LOCURILE? FIECARE LA LOCUL LUI... FIECARE TURN DA CEVA SPECIAL PENTRU FIECARE CLASA IN PARTE...

IAR "GATLING" ESTE O ARMA, PE CARE O FOLOSESTI NUMAI LA FORT... NU TE DUCI SI ATACI PLAYERI CU EA...

SI COSTA 30000$ (IN ORAS) SAU 120000 (IN AFARA) CA DA 100-200 DAMAGE... NU GASESTI ORIUNDE O ARMA DE ASTA... ASA CA...
 

DeletedUser

Guest
cum sa te duci mai in alt turn?daca nu e clasa ta?ce e asa greu de inteles?
 

DeletedUser

Guest
Da, ce iti poti schimba clasa? Of of of...

cum sa te duci mai in alt turn?daca nu e clasa ta?ce e asa greu de inteles?

aaa, de ce vorbiti daca nu stiti despre ce e vorba ? :confused: te poti duce in alt turn doar ca, nu o sa primesti bonusurile. asa e, in timpul luptei, daca te afi in turnul corespunzator clasei tale, primesti bonus la punctele de atribute, astfel:
- muncitor - putere
- aventurier - mobilitate
- duelist - dexteritate
- soldat - carisma
 

DeletedUser

Guest
o mica intrebare....un oras care ajuta la formare fortului un alt oras pot sa pune iteme in debara??
 

DeletedUser

Guest
si totusi...

Care sunt beneficiile aduse de acest fort ?

...sau este doar o "gaselnita" pentru prelungirea jocului
dupa ce ajungi la lvl.99...???
 

DeletedUser5153

Guest
din cate stiu eu astea sunt toate!
ati observat ca arma ,,stone'' e de fapt ,,creme''?
Ati vazut cat costa ,,stone''?-0$!
Dar catling oare chiar costa 120000$?:eek:
cam ciudat!:(nu credeti?:eek:

atat costa daca o iei din exterior, cred.
 

DeletedUser

Guest
dar....itemele acelea le pui in baraca dupa ce ai fortul???sau ti le trebuie innainte sa ai fortul??
 

DeletedUser

Guest
fort

recunosc ca nu am citit toate paginile forumului doar asa in mare. poate scrie undeva dar nu am vazut... la ora actuala se poate face fort pe lumea 1 ori ba?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus