contestatie

  • Autor subiect DeletedUser12727
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12727

Guest
Am fost banat pe 14-15.05.2013 iar adminul nu vrea sa raspunda pe suport, eu jucam impreuna cu 2 prieteni, innebuniti de the west si normal cand veneau la mine isi verificau conturile, mai mult cateodata imi cereau mie personal sa intru (cu permisiunea lor) sa incep diferite munci.
Pe scurt, am fost banat, adminul nu raspunde de cateva zile pe suport zicand *Vorbim de pe un singur cont*, eu am dat tichet doar de pe acest cont care il detin, il am din 2010 sau mai devreme, am utilizat si premium si vroiam macar sa raspunda.
O zi buna
 

DeletedUser16953

Guest
La toti jucatorii raspunde greu , nu numai tie . Si mie mi s-a raspuns cu greu la tichet , adminii primesc multe tichete si n-au timp sa le citeasca totusi intr-o zi pe toate..
 

DeletedUser20606

Guest
Am fost banat pe 14-15.05.2013 iar adminul nu vrea sa raspunda pe suport, eu jucam impreuna cu 2 prieteni, innebuniti de the west si normal cand veneau la mine isi verificau conturile, mai mult cateodata imi cereau mie personal sa intru (cu permisiunea lor) sa incep diferite munci.
Pe scurt, am fost banat, adminul nu raspunde de cateva zile pe suport zicand *Vorbim de pe un singur cont*, eu am dat tichet doar de pe acest cont care il detin, il am din 2010 sau mai devreme, am utilizat si premium si vroiam macar sa raspunda.
O zi buna

Mai deschide unul, pe acceasi tema, sa vezi cum raspund:)
 

DeletedUser13011

Guest
Am fost banat pe 14-15.05.2013 iar adminul nu vrea sa raspunda pe suport, eu jucam impreuna cu 2 prieteni, innebuniti de the west si normal cand veneau la mine isi verificau conturile, mai mult cateodata imi cereau mie personal sa intru (cu permisiunea lor) sa incep diferite munci.
Pe scurt, am fost banat, adminul nu raspunde de cateva zile pe suport zicand *Vorbim de pe un singur cont*, eu am dat tichet doar de pe acest cont care il detin, il am din 2010 sau mai devreme, am utilizat si premium si vroiam macar sa raspunda.
O zi buna

Nu o sa rezolvi nimic cu tiketul.Pur si simplu nu vor sa te inteleaga si iti vor da raspunsuri total aiurea:Ph34r:
 

DeletedUser593

Guest
Am fost banat pe 14-15.05.2013 iar adminul nu vrea sa raspunda pe suport, eu jucam impreuna cu 2 prieteni, innebuniti de the west si normal cand veneau la mine isi verificau conturile, mai mult cateodata imi cereau mie personal sa intru (cu permisiunea lor) sa incep diferite munci.
Pe scurt, am fost banat, adminul nu raspunde de cateva zile pe suport zicand *Vorbim de pe un singur cont*, eu am dat tichet doar de pe acest cont care il detin, il am din 2010 sau mai devreme, am utilizat si premium si vroiam macar sa raspunda.
O zi buna

Problemele de genul nu se discuta pe forum. Oricum, ideea e ca nu ai voie sa intri pe contul altui jucator, chiar daca acesta iti ofera permisiunea.
Oricum, daca "adminul" nu coopereaza, iti sugerez sa-l contactezi pe just4fun.
 

DeletedUser7008

Guest
o sa iti raspunda, chestia este ca suntem si noi oameni + ca ticketele cu problemele de server au prioritate in fata celor care incalca regulamentul.
http://wiki.the-west.ro/wiki/Legile_Westului
apropo, acesta este regulamentul, din ce am citit observ ca ai incalcat 3 reguli.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus