"Craciunul pe The West" scris de just4fun

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10419

Guest
Daca la cufaru ala spune produse rare,pai sa puna produse rare,si daca nu,macar ceva haine mai interesante nu produse ca:fierastrau,ulcior etc.
 

DeletedUser

Guest
Am cumpărat şi eu 3 cadouri, 2 de 1.000 $ şi unul de 5.000, supriză în primul un cartof, în al doilea un biscuite şi în al treilea ferestrău...
 

DeletedUser

Guest
Bataie de joc... Rusineeee...

La cadoul de 5 000 am primit un calumnet sila cel de 25 000 am primit o curea neagra in carouri...

Ma asteptam la altceva... nu sa ne jepcariti de bani in halul asta... mai vreti si pepite.... cum sa nu???? Asteptati mult si bine........:shoot:
 

DeletedUser6863

Guest
Pai daca mai ai si chiusapte, e normal sa ai Craciunul fericit...

7000 de $ pe o crenguta cu fruncte de padure, un lemn dulce si.... o condamnare la moarte! Multumesc, ROTeam!!!
 

DeletedUser

Guest
E o noua bataie de jocdin partea INNO.
Nu pica obiecte bune decat in cuferele elea de 3000 de pepite?
Am luat pe 3 lumi elea 2 cufere de otel(in total 6 cufere de otel) si cel mai "valoros" obiect gasit a fost Geaca de piele de lux.
Macar sabage si in cuferele elea de otel ceva frumos,sa aiba sanse si non-pepitari la aure,ca asa numa popandai fara viata reala au sansa la aure..:tumble:
 

DeletedUser

Guest
deci ....chestia cu ,cadouri e FAIL

2kk pt cadou...pff..

Daca strang toti banii dp L7(nu cred ca am bani de 3 cadouri din alea):hmf:

@HolyFire : si eu am luat 2 otele si mi-a picat pantaloni lui hukalbei(sau cum se scrie) si geaca de lux:|
 

DeletedUser

Guest
deci ....chestia cu ,cadouri e FAIL

2kk pt cadou...pff..

Daca strang toti banii dp L7(nu cred ca am bani de 3 cadouri din alea):hmf:

@HolyFire : si eu am luat 2 otele si mi-a picat pantaloni lui hukalbei(sau cum se scrie) si geaca de lux:|

Exact ce ziceam.Bataie de joc.Am observat ca pica obiecte cu aura numa din comorile elea si din cuferele de la 1000,2000 si 3000 de pepite.
Pentru cei care dau 100k pe 2 cufere de otel,e bataie de joc,nu se merita.
Inca o data se dovedeste ca bani fac lumea sa se invarta.
Mult "noroc" la cadouri,in special pepitarilor.
 

DeletedUser

Guest
Cu 5000$ am cumparat si eu desaga aia sa vad ce da si mare surpriza: bunuri de contrabanda...
 

DeletedUser14965

Guest
si eu am gasit in cele 2 cufere de la 100k 2 ike pe arizona :D
 

DeletedUser19885

Guest
sunt de acord cu q7 ce vrei tata sa iti wyp in cufar de 1k sti cate e un wyp pe lumea 6 ...s-a cumparat cu 2 mil deci sa nu asteptati...decat in cufere de otel.. acolo aveti o sansa buna ...sau daca vreti 100% arma cu aura da luati cadoul de 2 mil + cei de la inno nu v-au obligat sa cumparati v-au dat o sansa sa luati arme cu aura asa ca nu mai faceti pe victimele ca nu are rost
 

DeletedUser

Guest
aiureli cu cadourile astea.

Exact ce ziceam.Bataie de joc.Am observat ca pica obiecte cu aura numa din comorile elea si din cuferele de la 1000,2000 si 3000 de pepite.
Pentru cei care dau 100k pe 2 cufere de otel,e bataie de joc,nu se merita.
Inca o data se dovedeste ca bani fac lumea sa se invarta.
Mult "noroc" la cadouri,in special pepitarilor.
dau 25000 si imi pica o pusca si pe geanta aia de 5000 imi pica tarus? bine ca am strans bani sa ii pierd aiurea. sunt total nemultumit. de 35000 m-am ales cu un tarus o pusca si un cap de urs. E O HOTIE LA DRUMUL MARE. nu doresc sa iau iteme neaparat valoaroase dar se presupune ca, fiind cadou, nu trebuie sa te enervezi dupa ce il deschizi. sa va spalati pe cap cu ele
 

DeletedUser5629

Guest
E o noua bataie de jocdin partea INNO.
Nu pica obiecte bune decat in cuferele elea de 3000 de pepite?
Am luat pe 3 lumi elea 2 cufere de otel(in total 6 cufere de otel) si cel mai "valoros" obiect gasit a fost Geaca de piele de lux.
Macar sabage si in cuferele elea de otel ceva frumos,sa aiba sanse si non-pepitari la aure,ca asa numa popandai fara viata reala au sansa la aure..:tumble:
Asta e, au iteme bune doar cei cu portofelul gros.
Cine a zis ca nu sunt sanse :\ in otel? eu am gasit intr'un otel bonne si pe l13 in otel sacajawea .Deci din 4 cufare din otel in total 2 au avut aura.
Uite lumea el dorado http://img.egaming.ro/image-E735_4EF2F62C.jpg

In otel sunt sanse mai putine de a gasi un item cu aura decat in cele unice sau premium.
Oricum, eu cred ca tu confunzi cufarul de otel, cu cel UNIC.
 

DeletedUser

Guest
sunt de acord cu q7 ce vrei tata sa iti wyp in cufar de 1k sti cate e un wyp pe lumea 6 ...s-a cumparat cu 2 mil deci sa nu asteptati...decat in cufere de otel.. acolo aveti o sansa buna ...sau daca vreti 100% arma cu aura da luati cadoul de 2 mil + cei de la inno nu v-au obligat sa cumparati v-au dat o sansa sa luati arme cu aura asa ca nu mai faceti pe victimele ca nu are rost

Alo,nenea,daca nu ai observat pana acuma,nici in otelurile de 100k nu au picat cine stie ce lucruri bune..
Am o impresie ca esti si tu un pepitar dealea de ti-ai luat toate cuferele cu pepite...
 

DeletedUser19885

Guest
Alo,nenea,daca nu ai observat pana acuma,nici in otelurile de 100k nu au picat cine stie ce lucruri bune..
Am o impresie ca esti si tu un pepitar dealea de ti-ai luat toate cuferele cu pepite...
deci ticule eu am deschis pana acum 16 oteluri nu am luat un item cu aura si totusi nu m-am suparat si da sunt pepitar dar le folosesc cu cap nu stiu daca voi da pepitele pentru niste iteme cu aura care ...probabil le voi cumpara de la piata cu 300k-500k bucata dar ramane de vazut m-ar tenta sa le cumpar pentru strut deoarece e aproape criminal de greu de facut la realizari pentru cureaua aia .... pace
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus