Criteriu stelute

  • Autor subiect DeletedUser9859
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9859

Guest
Nume propunere: ^
Descriere: Sa nu se mai numere posturile si sa se dea stelutele si titlurile dupa vechime.


Avantaje: Gata cu post hunter-ii
Stim si noi cine merita stelutele.Nu unu de 3 luni care a spamat in prostie
Dezavantaje: nu vad
 

DeletedUser19470

Guest
Nume propunere: ^
Descriere: Sa nu se mai numere posturile si sa se dea stelutele si titlurile dupa vechime.


Avantaje: Gata cu post hunter-ii
Stim si noi cine merita stelutele.Nu unu de 3 luni care a spamat in prostie
Dezavantaje: nu vad

pai si la ce vechime sa primim 1 steluta?eu zic PRO, nu se va mai posta pentru stele.
 

DeletedUser15693

Guest
Deci cineva care si-a facut cont in 2008-2009 sa aiba acum 5 stelute si sa aiba o dicutie?

CONTRA unii sunt noi pe forum dar stiu treaba cu jocul!
 

DeletedUser

Guest
CONTRA

Sunt multi pe forum care sau inscris in 2008-2009 si au intrat o data in viata lor pe acest forum
Sau sunt foarte inactivi, iar sunt multi mai noi care sunt foarte activi si sau integrat cu
Comunitatea forumuluin si mult mai activi. Nu ar fi foarte drept, asa ca eu zic sa fie un rating system. Ar fii mult mai drept si organizat. O sa fie un thumbs up system, mai bine.
 

DeletedUser

Guest
Cintra,deacord cu rabbid..Mai bine ar fi cu reputatie ca pe .net dar nu sa acceptat,mai bine s-ar scoatele stelutele de tot..Nu inteleg,ce importanta au aceste stelute?
 

DeletedUser

Guest
Contra

Contra ! Sunt multi jucatori vechi ,dar care intra din an in paste pe forum. :tumble:


PRO pentru ideea de reputatie spusa de RabbidGamer . :nesigur:
 

DeletedUser12011

Guest
contra

-daca pe joc sunt de 2 ani si ceva si pe forum sunt de un an inseamna ca nu am experienta?
 

DeletedUser19470

Guest
contra

-daca pe joc sunt de 2 ani si ceva si pe forum sunt de un an inseamna ca nu am experienta?

pai discutile arata ca ai experienta? poti sa te pui pe spamat(pe riscul tau)si strangi discuti.sunt PRO la orice idee ce va schimba sistemul de experienta pe forum(nu mai vreau stele pentru posturi)
 

just4fun

The Boss
propunere respinsa.

ideea este imposibil de realizat, dat fiind faptul ca nu exista un criteriu de vechime pentru acele stelute ci doar criteriul de posturi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus