Culege hamei

  • Autor subiect DeletedUser19554
  • Data de început

DeletedUser19395

Guest
Tu intai invata sa scrii si dupa aia posteaza. :up:

Dupa aia, corect ar fi dupa aceea, am I right? aia pron. dem. (pop. eufem.) 1. ***** 2. vulvă, vagin. Sursa: dex. Asa ca nu mai veni tu aici sa ne inveti limba romana ca nu-ti iese. Iar la idee sunt contra, ne ajung misiunile si muncile.
 

DeletedUser19554

Guest
Dupa aia, corect ar fi dupa aceea, am I right? aia pron. dem. (pop. eufem.) 1. ***** 2. vulvă, vagin. Sursa: dex. Asa ca nu mai veni tu aici sa ne inveti limba romana ca nu-ti iese. Iar la idee sunt contra, ne ajung misiunile si muncile.

Bro tu vorbeste romana si nu mai face impresie pe aici pe forum ca dai in gropi fara dex :D:whistle:
In plus ca si aia e corect spus, tu vii sa-mi citesti atent toate literele ca poate prin absurd gasesti vreo greseala si incepi sa te dai in spectaol :) :-bd
 

DeletedUser19395

Guest
Bro tu vorbeste romana si nu mai face impresie pe aici pe forum ca dai in gropi fara dex :D:whistle:
In plus ca si aia e corect spus, tu vii sa-mi citesti atent toate literele ca poate prin absurd gasesti vreo greseala si incepi sa te dai in spectaolPUNCT :) :-bd

Hai ca acum am un motiv bun sa ma iau de tine, dau in gropi, ce defineste acest 'dai in gropi'. Cu ce m-am dat EU in spectacol, sa-mi bag degetele de la picioare pe gat daca eu am inceput cu greselile gramaticale. Still contra, argumente mai sus sau pe alte pagini.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19554

Guest
Hai ca acum am un motiv bun sa ma iau de tine, dau in gropi, ce defineste acest 'dai in gropi'. Cu ce m-am dat EU in spectacol, sa-mi bag degetele de la picioare pe gat daca eu am inceput cu greselile gramaticale.

Mult noroc, vezi sa nu ajungi la genunchi. Hai termina cu Reply-urile daca esti atat de incult si ma pui pe mine sa-ti definesc "dai in gropi"
Pe bune nu are rost sa ne certam .. :roll:
 

DeletedUser19395

Guest
Mult noroc, vezi sa nu ajungi la genunchi. Hai termina cu Reply-urile daca esti atat de incult si ma pui pe mine sa-ti definesc "dai in gropi"
Pe bune nu are rost sa ne certam .. :roll:

Nu e cearta, e o discutie amicala, dar daca n-ai atata sange-n instalatie de frica sa nu iei warn, esti penibil. Si da, ai dreptate, sunt incult, ultima speta din societate, si drogat pe deasupra. Si imi pare rau ca v-am insultat, Maria-Ta, chiar acum ma duc sa ma spanzur in beci. Tot contra.
 

DeletedUser19554

Guest
Nu e cearta, e o discutie amicala, dar daca n-ai atata sange-n instalatie de frica sa nu iei warn, esti penibil. Si da, ai dreptate, sunt incult, ultima speta din societate, si drogat pe deasupra. Si imi pare rau ca v-am insultat, Maria-Ta, chiar acum ma duc sa ma spanzur in beci. Tot contra.

Si eu ma duc in camera mea, sa plang, deoarece am primit contra :sad:
Si apropo am mai luat Warn, si care-i probl. ?
 

DeletedUser7994

Guest
Tu intai invata sa scrii si dupa aia posteaza. :up:

profesore de limba rromana(ca sunt sigur ca numai pe asta o stii) am pus din greseala un s,scriam de pe telefon,sa te vad pe tine cum te descurci
PS:S-A ZIS F CLAR CA NU SE ACCEPTA MUNCI+MISIUNI DE LA JUCATORI VOI SUNTETI BATUTI IN CAP?AI DEBLOCAT TOATE MUNCILE SI NU ITI AJUNG?DUPA CE LE POTI FACE PE TOATE VII SI NE ANUNTI CONTRA...MDEAH AVEA DREPTATE NAHARA NUMAI IDEE SF AVETI,CE FAC DESENELE ANIMATE DIN ZIUA DE AZI DIN COPII
ON:Contra,idee irealizabila+nu se accepta misiuni si munci de la jucatori
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19554

Guest
profesore de limba rromana(ca sunt sigur ca numai pe asta o stii) am pus din greseala un s,scriam de pe telefon,sa te vad pe tine cum te descurci
PS:S-A ZIS F CLAR CA NU SE ACCEPTA MUNCI+MISIUNI DE LA JUCATORI VOI SUNTETI BATUTI IN CAP?AI DEBLOCAT TOATE MUNCILE SI NU ITI AJUNG?DUPA CE LE POTI FACE PE TOATE VII SI NE ANUNTI CONTRA...MDEAH AVEA DREPTATE NAHARA NUMAI IDEE SF AVETI,CE FAC DESENELE ANIMATE DIN ZIUA DE AZI DIN COPII

Frate, ho ma ca daca mi-ai dat contra nu am murit, oricum am mai multe pro, crezi ca plang eu la 'contra' al tau?
Stai calm frate... si invata sa folosesti telefonul.
Si daca nu se accepta, de ce nu a fost inchis topicul? Pacat, vezi-ti de treaba.
BTW nu e vorba numai de acea greseala. Am inteles cannabis, da nici marijuana?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7994

Guest
Frate, ho ma ca daca mi-ai dat contra nu am murit, oricum am mai multe pro, crezi ca plang eu la 'contra' al tau?
Stai calm frate... si invata sa folosesti telefonul.

ai destule pro-uri?ai 10-15 maxim...ca sa se trimita o propunere la INNO trebuie macar 100-200 de PRO deci mai ai de lucru...oricum cei care au dat pro pana acum n-au avut mai mult de lvl 50 in viata lor,mai ales ca sunt is noi pe forum
PS:Poti sa ai 1 mld de pro atata timp cat nu se accepta munci si misiuni de la jucatori...ca adminii au de inchis si alte 100 de topicuri sf facute de copii cu aceiasi varsta ca tine(5 ani)...
ON:Contra,idee irealizabila+nu se accepta misiuni si munci de la jucatori
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19554

Guest
ai destule pro-uri?ai 10-15 maxim...ca sa se trimita o propunere la INNO trebuie macar 100-200 de PRO deci mai ai de lucru...oricum cei care au dat pro pana acum n-au avut mai mult de lvl 50 in viata lor,mai ales ca sunt is noi pe forum
PS:Poti sa ai 1 mld de pro atata timp cat nu se accepta munci si misiuni de la jucatori...ca adminii au de inchis si alte 100 de topicuri sf facute de copii cu aceiasi varsta ca tine(5 ani)

Bine mai inaptule termina odata ca ma stresezi. Daca nu se acceptau se inchidea demult topicul, lasa-ma copile ca esti stresant rau.:sombrero:
Si mai zici de 10 ori ca ramai contra? Ramai si cu asta basta.
 

DeletedUser7994

Guest
Bine mai inaptule termina odata ca ma stresezi. Daca nu se acceptau se inchidea demult topicul, lasa-ma copile ca esti stresant rau.:sombrero:

deci scrie si in regulament,daca nu stii sa citesti ca esti copil,nu e vina mea pustiulica,am mai vazut pusti din astea de 9-10 ani care deabea au invatat sa scrie si sa citeasca...apropo cand te duci la baie nu uita sa tintesti(si sa nu-i zici lui tati sa ma bata:(()
ON:Contra,idee irealizabila+nu se accepta misiuni si munci de la jucatori
 

DeletedUser19554

Guest
deci scrie si in regulament,daca nu stii sa citesti ca esti copil,nu e vina mea pustiulica,am mai vazut pusti din astea de 9-10 ani care deabea au invatat sa scrie si sa citeasca...apropo cand te duci la baie nu uita sa tintesti(si sa nu-i zici lui tati sa ma bata:(()
ON:Contra,idee irealizabila+nu se accepta misiuni si munci de la jucatori

Ti-au ajuns 3 reply-uri sa ma convingi ca esti prost de pute pamantul sub tine.
Vai vii cu cuvinte gen "irealizabil" ca sa ma impresionezi?
Ai vazut tu pusti din "astea"
Ce legatura are baia cu "Culege hamei" ? Alta idee de-a ta sa te bagi in seama?
Crede-ma nu am sa te spun, crezi ca sunt prost, ca tine, sa nu pot rezolva o problema singur?
Si frate am inteles de prima data ca esti CONTRA! Da mai lasa Reply-urile ca m-ai stresat. In fiecare reply imi zici ca esti contra, am inteles copile, nu mai repeta de 10 ori un lucru.:oh:
 

DeletedUser

Guest
Ti-au ajuns 3 reply-uri sa ma convingi ca esti prost de pute pamantul sub tine.
Vai vii cu cuvinte gen "irealizabil" ca sa ma impresionezi?
Ai vazut tu pusti din "astea"
Ce legatura are baia cu "Culege hamei" ? Alta idee de-a ta sa te bagi in seama?
Crede-ma nu am sa te spun, crezi ca sunt prost, ca tine, sa nu pot rezolva o problema singur?
Si frate am inteles de prima data ca esti CONTRA! Da mai lasa Reply-urile ca m-ai stresat. In fiecare reply imi zici ca esti contra, am inteles copile, nu mai repeta de 10 ori un lucru.:oh:

Pai daca ai o problema cu cititul, ce sa faca omul, repeta pana intelegi.
Uite , mai usor:
Developerii nu accepta idei de misiuni si munci de la jucatori.
Degeaba incerci sa iti tot aperi si modifici ideea.
 

DeletedUser

Guest
Pro, foarte frumoasa propunerea ! :up:
Totusi, misiunea sa fie valibila de la un lvl mai mare (de ex: 26).
:sombrero:
 

DeletedUser15693

Guest
CONTRA

avem destule misiuni secrete si destule munci "traznite"
 
Sus