Cum se numeste melodia?

DeletedUser

Guest
Imi cer scuze daca este un topic asemanator nu am stat sa caut. Pe 5 Iulie In jur de ora 19:40 s-a difuzat pe Radio ZU o melodie care la inceput vorbea unu pe ritmul la Queen - We will rock you cand zice “Buddy, you’re a boy
makin’ big noise playing on the street gonna be a big man some day you got mud on your face big disgrase kickin’ your can all over the place” doar ca nu erau versurile astea… dar doar la inceput era o bucata cam asa era un fel de introducere dupaia incepea muzica propriu-zisa. Imi puteti spune numele melodiei? Multumesc.
 

DeletedUser

Guest
Pai in jur de ora opt fara seara crezi tu ca e mostwanted?
 

DeletedUser

Guest
offff mo mancat sati zic ma mostwanted e un top de 40 cele mai bune melodii daca melodia aia ii faina apare in moswanted acolo daca te holbezi oleaca o sa gasesti sectiunea si vezi toate melodiile din mostwand si cine o canta
 

DeletedUser

Guest
Nu mai pot sa le mai ascult decat acum la radio lol deocamdata n-au bagat melodia. Vad ca au ajuns la nr. 13 sau 12.
LATER EDIT: Sper sa fie aia de pe locul 4... acu e locul 5 Puya - Undeva in Balcani.
LATER EDIT(2): Nu e nici asta... sa fie cea de pe locul 1? Sper...
LATER EDIT(3): Nu e nici asta :(( eh asta e tot o sa caut in continuare... care stiti cum se numeste nu mai asteptati ziceti-mi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
stie cineva cum se numeste melodia lu spike e la reclama aia cu se vand kile de has pa
 

DeletedUser

Guest
stie cineva cum se numeste melodia aia cu "sex bon,sex bon(sau cum se scrie)?
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o mica curiozitate :P....este ceva melodie probabil uni dintre voi ati auzito si de revelion :)....vorbeste un barbat cu o voce foarte groasa si apoi incepe sa numere : ten nine eight seven six five four three two one:D.....stie cineva?


sper ca am fost destul de explicit :P
 

DeletedUser1354

Guest
in videoclipurile de la revolutie, este o melodie cantat de un barbat.
imi puteti spune numele cantaretului si al melodiei?
 

DeletedUser

Guest
Sunt vreo 3 kile de melodii care se regasesc in descrierea ta... Vezi poate gasesti ce cauti pe aici.
 

DeletedUser8160

Guest
Morris feat. Sonny Flame - Havana Lover era acum ceva minute pe kissfm dar nu era asa cum o gasesti pe youtube sau pe alt site de muzica,in melodie era si o voce joasa de femeie care parea refrenu,pe kiss asa zice ca se numeste melodia dar cand era live era cantata altfel :),o fi pe kiss vreun remix,ceva ?
 

DeletedUser

Guest
daca tot e topicul asta...
canta cineva o melodie....hip-hop....
e vorba de el ca a fost cu una si aia a plecat cu ala de la etaju 2 si si-a lasat copilu singur....nu mai stiu cum se numeste....
ma puteti ajuta?...am un lapsus acum:D


LE: Mii-am amintit
 
Ultima editare de un moderator:
Sus