de unde iau magar, unde e targul?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
buna. am si eu nevoie d putin ajutoor. am misiunea

Şeriful John Fitzburn : Din păcate nu am găsit încă turma lui Simon. Poate ai tu mai mult noroc decât noi. Preeria este imensă. Nu te pot trimite la drum fără un animal pe care să călăreşti, chiar dacă e numai un măgar.

Ţintă: Găseşte un măgar.

Indicaţie: Măgarii sunt animale pe care se poate călări. Toate animalele acestea le poţi cumpăra în oraş la târg. Acolo găseşti şi cai frumoşi cu, care poţi călări prin preerie. Toate animalele de călărit au avantajul că te poţi mişca mai repede pe hartă.

Necesar :
Măgar 0/1

intrebarea mea e: unde e targul? am fost invitat intr.un oras dar nu vad targul. cum pot lua magarul ?:(
 

DeletedUser

Guest
magarii ii gasesti la magazin. daca nu faci parte din oras costa 1000$, daca faci parte atunci costa 250$. uita-te prin oras sa gasesti magazinul. daca nu este atunci ori cumperi din alt oras ori pui mana si construiesti magazin:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
:)

magarii ii gasesti la magazin. daca nu faci parte din oras costa 1000$, daca faci parte atunci costa 250$. uita-te prin oras sa gasesti magazinul. daca nu este atunci ori cumperi din alt oras ori pui mana si construiesti magazin:rolleyes:
si in oras, ma uit, daor dand click pe el si ma uit acolo. vad doar banca, biserik, primarie, salon :-?
 

DeletedUser

Guest
si in oras, ma uit, daor dand click pe el si ma uit acolo. vad doar banca, biserik, primarie, salon :-?

atunci inseamna ca nu ai magazin in oras deci ai 3 alternative:
1. cumperi magarul din alt oras la 1000$
2. construiesti magazin in orasul tau si cumperi magarul cu 250$
3. parasesti orasul si te muti intr-unul care are magazin si cumperi de acolo cu 250$
 

DeletedUser

Guest
pe viitor sunteti rugat frumos sa cititi cu o mai mare atentie sectiunea de ajutor, sau sa folositi optiunea de cautare.

daca nu gasiti raspunsul la intrebare in acest mod deschideti un thread nou. momentan averisment scris
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus