Declarația de Independență din Vestul Sălbatic

lord ion

West Marshal
Felicitări tuturor.
V-ați implicat, mi-au plăcut multe, a fost greu să aleg 3.
Eu mi-am dat votul, urmează să o facă și colegii, apoi vor fi afișate și rezultatele finale. (cei 3 câștigători)

Baftă tuturor.
 

Benyamyn10

West Sheriff
Membru personal
Felicitarile mele tuturor participantilor, chiar a fost o decizie neasteptat de grea sa aleg 3 castigatori . Vom reveni cu castigatorii in cel mai scurt timp .
 

Emeer

Gunman
Howdy ! Wow ! Așa votare ??? Nu zic că a mea era de locul 1 sau de podium, că am scris-o in 5 - 10 minute cu ce mi-a venit în minte. Sincer au fost altele pe care le vedeam batandu-se pentru locul 1, nu o satiră, dar voi știți ce si cum...Pacat ca nu a fost un vot public, ca voiam sa vad ce părere are ionica de marea mea opera, cu restul nu am tangente...
Oricum 2 concursuri intr-o luna cu 6 premianti diferiți este ceva. Buna treaba !
Mie personal mi-au plăcut asa:
1. Trix
2. Sado
3. Borgom

La cât mai multe concursuri cum ar zice obai !
 
Howdy ! Wow ! Așa votare ??? Nu zic că a mea era de locul 1 sau de podium, că am scris-o in 5 - 10 minute cu ce mi-a venit în minte. Sincer au fost altele pe care le vedeam batandu-se pentru locul 1, nu o satiră, dar voi știți ce si cum...Pacat ca nu a fost un vot public, ca voiam sa vad ce părere are ionica de marea mea opera, cu restul nu am tangente...
Oricum 2 concursuri intr-o luna cu 6 premianti diferiți este ceva. Buna treaba !
Mie personal mi-au plăcut asa:
1. Trix
2. Sado
3. Borgom

La cât mai multe concursuri cum ar zice obai !
Nu prea îmi plac mai ales dacă este un vot ales de admini sigur nu voi fi pe acolo așadar nu merita sa îmi mai pierd timpul ca oricum nu voi fi ales. Tot str îmi va lua avatarele
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Avatarul a fost dat la concursul anterior unde nu a existat niciun vot. Nu ai gasit suficiente artificii incat sa fii inclus la extragere.

Daca nu va place modalitatea asta de alegere a castigatorilor, la urmatoarele concursuri de genul acesta vom face tragere la sorti, va fi cat se poate de random.

Daca vrei, totusi, o explicatie, de ce nu ai castigat, a fost pentru ca in loc sa te axezi pe declaratia de independenta in sine, in loc sa vorbesti despre drepturi, obligatii etc. te-ai axat prea mult pe problemele cauzate de cozma. Inteleg ca el era antagonistul in povestea ta, ceea ce nu a fost neaparat rau, mi s-a parut chiar interesant si amuzant, dar te-ai dus prea departe cu asta si ai uitat care e scopul concursului :))

Am pregatit si concursuri in care nu va fi nevoie nici de vot, nici de extragere random, ”stay tuned” :cool:
 
Chiar am înțeles greșit subiectul credeam ca trebuie sa evidențiez aspectul asta de suprimare a lui liviu. Random ar fi cel mai sigur sa nu se interpreteze nimic greșit sau sa îmi fac filme ca nu îmi va lăsa strw cu niciun avatar.

Deabia aștept sa vad acel concurs stay tuned
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
In regula, la urmatorul concurs de creatie castigatorul va fi ales aleatoriu prin tragere la sorti. In cazul in care vor fi prea multe intrari, e posibil sa facem o triere, dar in principiu nu va mai fi niciun vot.
 
Sus