Desene de mana ...

DeletedUser5605

Guest
se poate face de mana asa ceva...nu am zis ca nu se poate...dar parca sunt prea bine realizate..sau lucrezi in domeniu asta:)):D?

nu lucrez in domeniul asta am facut liceul la sibiu la arte plastice si desenul e primul pe plan ca pasiune :D
am desenat din burta lui mama asa ca ............:))
 

DeletedUser48

Guest
WOW ... ce sfarc are aia !!!! (scuzati-ma m-a luat valu)

Frumoase nuduri .. deci ce a zis PWG am zis si eu intoarcete la nuduri ca acolo e cel mai bine :)).



6.1. Moderatorii si adminii au dreptul de a edita, sterge sau inchide topicuri. Va rugam respectati instructiunile lor.

La urmatoarea editare, iei o pauza
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
asta cred ca spune tot :))
nud1.jpg


Asasinule, superbe desene, tot respectul celui care le-a schitat. Pentru un moment, fascinat de frumusetea nurilor, am cazut in reveerie, si, chiar am crezut ca sunt facute de tine. Apoi m-am dezmeticit, am revenit cu picioarele pe pamant si am perceput realitatea. Astept cu nerabdare celelalte nuduri, iar daca cumva esti in criza de imaginatie, nu ezita in a-mi cere ajutorul. Iti voi oferi cu cea mai mare placere alte link-uri catre alte superbe modele, de unde sa le poti upload-a in voie.
Cu stima,
0merta.

P.S. Lil, desenele tale chiar sunt frumoase!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ma voi sunteti nebuni deabinelea :eek::eek::eek: Ce desene complexe puteti sa faceti :| Liliana, Asasin, Omerta... Asasinule poza aia cu "diavolu" sau ce era ala\aia, e asa complexa in cat nu zici ca e desenata de mana :))
Oricum BRAVO !
 

DeletedUser

Guest
asasinule te rog yo fa sfarcu` mai mic ca vine sa musc de pruna aia :)))=)))


Aceasta tentatie a ta, te-ar putea costa un mic warn. Te-as ruga, daca ai putea fi mai retinut in dorinte si exprimare.
Cu stima,
0merta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5605

Guest
Ma voi sunteti nebuni deabinelea :eek::eek::eek: Ce desene complexe puteti sa faceti :| Liliana, Asasin, Omerta... Asasinule poza aia cu "diavolu" sau ce era ala\aia, e asa complexa in cat nu zici ca e desenata de mana :))
Oricum BRAVO !

ca sa iti fie cu crezare trimte-mi ceva ce ai dori sa vezi .....
asta doar sa fie cu crezare la fiecare ca se pot face MULTE in desen cu mana simpla si un amarat de creion ........bafta
 

DeletedUser

Guest
Scuze 0merta, am spus si yo mai sus ca nu-mi vine sa cred ca sunt ale lui...de aia i-am dat 2 desene sa vedem daca poate sa le faca :) ceea ce a fost imposibil ;)

Edited by 0merta

Am sters poza din varii motive:

Primo: Era destul de mare
Secundo: Daca aveti de discutat faceti-o pe privat
Tertio: Sunt sigur ca nu ar fireusit sa faca desenul, si, nici nu va mai face altele
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
asasinule te rog yo fa sfarcu` mai mic ca vine sa musc de pruna aia :)))=)))


Aceasta tentatie a ta, te-ar putea costa un mic warn. Te-as ruga, daca ai putea fi mai retinut in dorinte si exprimare.
Cu stima,
0merta

ms ca nu ai dat warn..

@Locked:eek: sa ii iau toata ziua de azi...e foarte complex...
 

DeletedUser

Guest
mai asteptam desene Asasin..ori cum ar fi;)..astept si acel desen;)..
 

DeletedUser

Guest
ok... incearca sa faci un inger din astia 2 :)


Edited by 0merta

Am sters poza din varii motive:

Primo: Era destul de mare
Secundo: Daca aveti de discutat faceti-o pe privat
Tertio: Sunt sigur ca nu ar fireusit sa faca desenul, si, nici nu va mai face altele

explicami partea boldata omerta
 

DeletedUser2097

Guest
adica nu le facea el daca nu ma insel.scria asta pe aici pe undeva:P
 

DeletedUser

Guest
ooo!ai fost dat de "gol" asasinule :D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus