Despre upgrad

  • Autor subiect DeletedUser15241
  • Data de început

DeletedUser15241

Guest
Am si eu o nedumerire in legatura cu upgradul, de ce seturile mai mici gen fermier, mexican, etc nu merg upgradate toate itemele? Inteleg ca itemele de nivel mic nu pot fi upgradate totusi mi se pare ca nu ar veni rau o exceptie la itemele care fac parte din set. Am setul fermier la care pot upgrada doar palaria si ghetele si mi-ar place sa il fac complet la fel si la alte seturi. Apoi am mai intampinat o ciudatenie, nu stiu daca e un bug sau sa modificat ulterior cu vreun scop anume, setul de somnoros nu merge upgradat desi e de nivel 45 dar cand sa introdus chestia asta cu upgrad-ul mergea, eu aveam pe atunci 3 caciulite si le-am upgradat dar acum nu mai merge si uite asa se face ca am o caciulita ^1 dar acum nu mai pot upgrada sa am tot setul, ar fi interesant sa se poata face din nou iar ca bonus stiu eu, sa se reduca timpul de somn. Spre exemplu: daca ai tot setul somnoros ^1 sa recuperezi energia in 7 ore, daca il ai ^2 in 6, ^3 in 5, etc sau daca nu macar sa se poata fara bonus, nu-mi place sa am iteme asa, sa zic neordonate
 
Sus