Discuții concurs Sărbători de iarnă!

  • Autor subiect DeletedUser26512
  • Data de început

DeletedUser26512

Guest
Vă rugăm să folosiți acest subiect pentru a discuta sau pune întrebări despre concursul Sărbători de iarnă!
 

DeletedUser26510

Guest
dACA LA CONCURS CUM A FOST CU JOBENUL GRII SI UNII (DE EX EU) NU AU LV 70 RASPUNDEM DOAR LA RESTUL INTREBARILOR
 

DeletedUser17371

Guest
aici trebuie doar sa fi atent cand sunt puse intrebarile intre 18-22:roll:
 

DeletedUser15359

Guest
"Acestea(intrebarile) vor fi postate de către un moderator între orele 18-22, iar răspunsul trebuie să fie rapid, corect și needitat."
nu ai specificat intre ce ore trebuie sa raspundem ai spus doar "rapid",aici de ce spui ca trebuie sa raspundem intre orele 18-23?

si nu stiu daca tu faci intrebarile,dar daca e asa,le-ai putea face putin mai concrete
daca nu sunt destul de concrete mai multe variante ar trebui sa fie valabile,dar poate voi nu le luati in considerare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22610

Guest
Ar merge mai bine un sondaj in joc (cu timp, puncte), nu pe forum.:whistle:
 

DeletedUser26513

Guest
In primul rand,felicitari Krisstall impreuna cu echipa pentru acest concurs.In al doilea rand,toate tombolele si concursurile au fost facute pentru noi.Si in al treilea rand,ea isi bate capul pentru noi si timpul ei liber si banii din nou pentru noi.Inca o data felicitari Kriss.
 

DeletedUser26512

Guest
Răspunsul trebuie să fie rapid, corect și needitat.
*rapid=care se mișcă, se desfășoară, se execută cu repeziciune
Vă doresc mult succes:)
 

DeletedUser26514

Guest
foarte haios si distractiv concursul. multumim, premiile sunt de asemenea foarte atractive. Felicitari pentru idee, Kriss!:roll:
 

DeletedUser26089

Guest
"concurs minunat!!!"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26510

Guest
Eu habar nam cum se face screen imi poate explica cnv detaliat cum se face?
 

DeletedUser10117

Guest
Eu habar nam cum se face screen imi poate explica cnv detaliat cum se face?

printscreen ai pe tastatura...apesi pe el apoi intri in paint..editezi...salvezi...bagi intr-un program

sau exista un program special numit lighshot..care se descarca in PC...si cand apesi pe butonul de printscreen poti sa faci screen la ce doresti tu...apoi salvezi si linkul care rezulta din acea salvare o postezi pe joc
 
Sus