Discutii - Banner pentru Craciun

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24231

Guest
we nu toti sunt experti eu am intrebat ce ps sa folosesc akum nu trebuie sa ne arati ca tu ai sti ceva despre ps
 

DeletedUser

Guest
Photoshop-ul este foarte greu,dar daca ai norocul si inveti tehnici bune si mai te ajuta si cineva,o sa inveti repede...

parca vad ca premile se vor da ca la concursul celalalt...adica lucrarile bune nu vor fi bagate in seama..
 

DeletedUser20606

Guest
Photoshop-ul este foarte greu,dar daca ai norocul si inveti tehnici bune si mai te ajuta si cineva,o sa inveti repede...

parca vad ca premile se vor da ca la concursul celalalt...adica lucrarile bune nu vor fi bagate in seama..

Pur si simplu aberezi! Cum sa nu fie premiate cele mai bune lucrari? Cu ce gandesti? Cum am mai spus, invidia isi spune cuvantul. Voi nu puteti vedea alte lucrari inafara de ale voastre. Stiti doar sa va plangeti si sa acuzati. Daca nu va convine, nu participati.
 

DeletedUser

Guest
Eu aberez?
Tu ai vazut concursul de hallowen?
S-au premiat doar lucrarile care erau copiate/luate de pe net...umpic modificate si gata..
Dar cele facute de la 0 n-au prins podiumul..ma refer la Nebhotep
 

DeletedUser9859

Guest
Exact.Lucrarile mele au fost mereu cele mai misto, mai ales asta de 1 decembrie...
 

DeletedUser593

Guest
Ce îmi iau mie apărarea userii pe forum :))
Nu inteleg... Daca mie nu îmi pasă ca nu am câștigat nimic, ce treaba aveți voi? Așa mi s-a intamplat mereu la concursuri, eu fac totul conform regulamentului si tot pierd, câștigătorul fiind unul care a făcut cu totul altceva fata de ce s-a cerut oficial (la fel a fost cu concursul de falsuri) . O lăsam așa cum e... Aștept să treacă timpul poate se mai schimba situația...
 

DeletedUser20606

Guest
Eu aberez?
Tu ai vazut concursul de hallowen?
S-au premiat doar lucrarile care erau copiate/luate de pe net...umpic modificate si gata..
Dar cele facute de la 0 n-au prins podiumul..ma refer la Nebhotep

Daca nici Neb nu are creatii bune, atunci nimeni nu are.
 

DeletedUser593

Guest
Daca nici Neb nu are creatii bune, atunci nimeni nu are.

Sarcasm?
Oricum, 1 decembrie a trecut, câștigătorii au fost anunțați, premiile date. Nu avem ce sa ii facem. Trecem peste si ne rugam la rezultate mai bune pe viitor.
 

DeletedUser20606

Guest
Sarcasm?
Oricum, 1 decembrie a trecut, câștigătorii au fost anunțați, premiile date. Nu avem ce sa ii facem. Trecem peste si ne rugam la rezultate mai bune pe viitor.

De data asta nu. Sa dam cezarului ce-i al cezarului.
 

DeletedUser23639

Guest
Inca nu a aparut afisarea castigatorilor....:whistle: si este ora 21:02
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus