Discutii Calendar Luteran + Misiuni noi de craciun

  • Autor subiect DeletedUser593
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22154

Guest
O intrebare

Iulian trebuie sa platesc zilnic 25 de pepite pentru a exclude de exemplu Categoria Gri? Sau achit o data si gata?
 

just4fun

The Boss
@ Drakath9
in momentul in care excluzi anumite categorii de la "alegere", vei primi un obiect aleator din celelalte categorii (in cazul de fata din categoria produselor rare), ceea ce inseamna ca vei avea o sansa din 17 (sau in functie de cate iteme sunt in acea categorie)

@Ion19ion
acea suma se va plati de fiecare data cand vei dori sa iti incerci norocul.

@ Nebhotep
unele sunt licitabile dar altele nu vor fi
 

DeletedUser19531

Guest
Aici sunt prezente cele 4 categorii si costul anularii unei categorii:
screenshot983.jpg

In imaginea de mai jos gasiti recompensele pe categorii:
29axqfb.png

Imaginea cu roata norocului dupa ce ati jucat runda gratis:
256h3s3.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser593

Guest
Pfai pai costa din ce in ce mai mult :))
La alea cu 150 pepite pica itemuri faine, am avut noroc pana acum :)
La aia cu 25 mi-a picat un cufar de otel, si o porcarie in el...
 

DeletedUser19531

Guest
Pfai pai costa din ce in ce mai mult :))
La alea cu 150 pepite pica itemuri faine, am avut noroc pana acum :)
La aia cu 25 mi-a picat un cufar de otel, si o porcarie in el...

Creste pretul dupa folosirea anularii unei categorii??? ce costa mai mult???
 

DeletedUser2041

Guest
Creste pretul dupa folosirea anularii unei categorii??? ce costa mai mult???

Preturile sunt fixe pentru anulare. Daca platesti pretul respectiv iti anuleaza categoriile inferioare de produse si iti alege doar din cele superioare. Nu cresc preturile.
Dar si cu rundele de 20 pepite/oup pot sa iti pice obiecte bune. Mi-a picat un colier din seturi la a 3 a incercare pe 20 oup pe beta
 

DeletedUser19531

Guest
Preturile sunt fixe pentru anulare. Daca platesti pretul respectiv iti anuleaza categoriile inferioare de produse si iti alege doar din cele superioare. Nu cresc preturile.
Dar si cu rundele de 20 pepite/oup pot sa iti pice obiecte bune. Mi-a picat un colier din seturi la a 3 a incercare pe 20 oup pe beta

Cineva a cheltuit 400 de obligatiuni, fara sa modifice categorile si nu a gasit decat 2 medalii si in rest bomboane, cartofi dulci si turta dulce, ce sanse erau sa pice doar astea???
 

DeletedUser593

Guest
Preturile sunt fixe pentru anulare. Daca platesti pretul respectiv iti anuleaza categoriile inferioare de produse si iti alege doar din cele superioare. Nu cresc preturile.
Dar si cu rundele de 20 pepite/oup pot sa iti pice obiecte bune. Mi-a picat un colier din seturi la a 3 a incercare pe 20 oup pe beta
120gq6o.png
Sunt fixe o laie... daca iti zic ca ele cresc tu de ce nu crezi?
Cineva a cheltuit 400 de obligatiuni, fara sa modifice categorile si nu a gasit decat 2 medalii si in rest bomboane, cartofi dulci si turta dulce, ce sanse erau sa pice doar astea???

Eu am gasit 2 iteme din alea noi http://tw-db.info/?strana=invent&x=d11cc6dfc8ee0a47ca3028387e322a6e3b13c178
 

DeletedUser23479

Guest
Ar trebui pusa o limita de nivel sau ceva pentru tombola caci acum o sa isi faca toti o multime de conturi.
Ar trebui sa poti da la tombola doar daca termini setul de misiuni La drum intr-o noua aventura.
 

DeletedUser20606

Guest
Ar trebui pusa o limita de nivel sau ceva pentru tombola caci acum o sa isi faca toti o multime de conturi.
Ar trebui sa poti da la tombola doar daca termini setul de misiuni La drum intr-o noua aventura.

N-ar fi mare lucru, te asigur.
 

DeletedUser19531

Guest
Ar trebui pusa o limita de nivel sau ceva pentru tombola caci acum o sa isi faca toti o multime de conturi.
Ar trebui sa poti da la tombola doar daca termini setul de misiuni La drum intr-o noua aventura.

Daca fac mai multe conturi pe o lume de joc, atunci vor fi banati:

Un cont per jucător
1.1 Fiecare jucător are voie să aibă un singur cont per lume.
1.2 Transmiterea parolei unui alt jucător este interzisă.
1.3 Este interzis să folosești loginul unui cont străin cu sau fără acceptul proprietarului.


Am luat si colierul lui alan de la piata, chiar mai ieftin, acuma am dat doar 10k.
 

DeletedUser23479

Guest
Daca fac mai multe conturi pe o lume de joc, atunci vor fi banati:

Un cont per jucător
1.1 Fiecare jucător are voie să aibă un singur cont per lume.
1.2 Transmiterea parolei unui alt jucător este interzisă.
1.3 Este interzis să folosești loginul unui cont străin cu sau fără acceptul proprietarului.


Am luat si colierul lui alan de la piata, chiar mai ieftin, acuma am dat doar 10k.

Te asigur ca cei mai multi nu o sa fie banati.Unii au mai multe conturi de foarte mult timp si nu au fost prinsi.
 

DeletedUser12588

Guest
Aici sunt prezente cele 4 categorii si costul anularii unei categorii:
screenshot983.jpg

In imaginea de mai jos gasiti recompensele pe categorii:
29axqfb.png

Imaginea cu roata norocului dupa ce ati jucat runda gratis:
256h3s3.png

deci! sa inteleg mai bine,aici daca bifez cadoul auriu cu 800 pepite voi primi la roata numai iteme foarte rare ?

si parca puteam sa cumparam direct acele seturi cu pepite, nu ?

:tumble:
 

DeletedUser593

Guest
deci! sa inteleg mai bine,aici daca bifez cadoul auriu cu 800 pepite voi primi la roata numai iteme foarte rare ?

si parca puteam sa cumparam direct acele seturi cu pepite, nu ?

:tumble:

Nu le poți cumpăra direct. S-a zis de atâtea ori...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus