Discutii Calendar Luteran + Misiuni noi de craciun

  • Autor subiect DeletedUser593
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser368

Guest
Joc pe Beta, pe Lumea 1 si pe Lumea 3. Am participat la tombola si ieri si azi (gratis, fara pepite sau obligatiuni). Ieri am primit un Cadou de Craciun si azi un Cufar ieftin. Norocul a facut sa primesc pe ambele lumi aceleasi iteme...
 

DeletedUser12402

Guest
Nu ne dati mai multe incercari gratis? Ca tot vine Apocalizma...
 

DeletedUser12402

Guest
Daca vina "Apocalizma" nu ai nevoie de iteme.

Nu oferim noi, asa au stabilit asa ramane.

Dar in Zombie tot ne transformam, nu?
Vom avea nevoie de iteme, sa le dam ofranda bunului Dumnezeu zombalau. Si oricum, nu am cerut iteme ci incercari gratis:|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12588

Guest
Dar in Zombie tot ne transformam, nu?
Vom avea nevoie de iteme, sa le dam ofranda bunului Dumnezeu zombalau.

Da ! dar ca sa il mituiesti pe Dumnezeu zambalau iti trebuie tot pepite :))

Hai lasa gluma aici se pun intrebari si raspunsuri despre eventul de craciun de anul acesta,nu discutii despre zombalai si iteme gratis
 

DeletedUser

Guest
Am doua intrebari scurte..

Daca primim un pachet cu un set oarecare... primim doar setul respectiv fara arme?

Si daca avem si armele la un set iti da vreun bonus in plus? De exemplu hainele dintr-un set iti dau un anumit bonus + cele 2 arme,creste acel bonus?:hmf:
 

DeletedUser

Guest
Am doua intrebari scurte..

Daca primim un pachet cu un set oarecare... primim doar setul respectiv fara arme?

Si daca avem si armele la un set iti da vreun bonus in plus? De exemplu hainele dintr-un set iti dau un anumit bonus + cele 2 arme,creste acel bonus?:hmf:

la prima nu sunt sigur, dar cred ca primesti si armele.

2. da, daca ai si armele, bonusul se mareste
 

DeletedUser12588

Guest
la prima nu sunt sigur, dar cred ca primesti si armele.

2. da, daca ai si armele, bonusul se mareste

am dat de 6 ori la roata cu oup si a primit numai obiecte common 1 x lemn dulce 1 x cartof dulce si 4 medalii 2 de automatizare si 2 bonus de caracter
 

DeletedUser11091

Guest
De ce nu pot sa folosesc oup? merge doar cu pepite? sau doar la prima runda e asa(la cea gratis).
 

DeletedUser12588

Guest
De ce nu pot sa folosesc oup? merge doar cu pepite? sau doar la prima runda e asa(la cea gratis).
cand intri la tombola acolo jos udne scrie Joaca in dreapta la acel chenar vei gasi 2 optiuni 1-Pepite 2-Oup si selectezi de acolo ce vrei sa folosesti !
 

DeletedUser11091

Guest
cand intri la tombola acolo jos udne scrie Joaca in dreapta la acel chenar vei gasi 2 optiuni 1-Pepite 2-Oup si selectezi de acolo ce vrei sa folosesti !

Nu gasesc :( Vreau sa dau runda gratuita dar vreau sa folosesc o obtiune mai buna de exemplu 0 oup de la runda gratuita +25 sa elimin obiectele comune si nu merge decat cu pepite
 

DeletedUser

Guest
Nu gasesc :( Vreau sa dau runda gratuita dar vreau sa folosesc o obtiune mai buna de exemplu 0 oup de la runda gratuita +25 sa elimin obiectele comune si nu merge decat cu pepite

Ca sa elimini merge numai cu pepite.Intre timp eu am primit un ovaz.Mai aveam 19 de anul trecut deci ...
 

DeletedUser24129

Guest
Terminare calendar luteran

Am o intrebare... cand terminam calendarul luteran primim iar o sanie sau altceva..avand in vedere ca am respectat toate zilele.
 

DeletedUser

Guest
nu e rau pusa intrebarea....caci io am niste bile de sticla de anii trecuti. crek se si cumparau la un moment dat. sigur le am de la cineva, caci am luat sanie la calendar sigur.

anul asta cum inchid misiunea? ....mentionez ca am ratat si eu o zi...si am minim 3 bile in inventar...imi da serverul automat punga cu bile? sau am optiune sa aleg intre punga cu bile si orice ar fi anul asta la rasplata?

mersi.
 

DeletedUser593

Guest
2heyfc8.png


Era sa cad de pe scaun cand am vazut scrisoarea :))
Speram sa fie aia cu 1000 oup :sad:
 

DeletedUser19453

Guest
In legatura cu tombola daca aleg una dintre optiunile cu excluderea produselor nornale,sau sa pice rare si dau pepite,ramane activata pana la sfarsitul luni,deci pana la sfarsitul luni pica doar produse rare,sau doar ptr o zi,sau doar o runda?
 

DeletedUser593

Guest
In legatura cu tombola daca aleg una dintre optiunile cu excluderea produselor nornale,sau sa pice rare si dau pepite,ramane activata pana la sfarsitul luni,deci pana la sfarsitul luni pica doar produse rare,sau doar ptr o zi,sau doar o runda?

Doar o runda.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus