Discutii - Concurs 1 Decembrie

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Este foarte greu de ales. Unii au facut steag deosebit, altii au scris poezii/texte frumoase, dar la toti concurentii, felicitari! Mai ales celor care, prin cuvintele lor, au aratat ca sunt patrioti si ca tin la tara noastra.
 

DeletedUser24118

Guest
Neb, nu ma refeream la cat de frumoasa sau nu e poza..

E poza facuta de mine, trantit peste ce am facut eu un text si alte imagini..
 

DeletedUser593

Guest
Este foarte greu de ales. Unii au facut steag deosebit, altii au scris poezii/texte frumoase, dar la toti concurentii, felicitari! Mai ales celor care, prin cuvintele lor, au aratat ca sunt patrioti si ca tin la tara noastra.

Eu am considerat concursul asta ca fiind unul de design... Textul trebuia sa imi motiveze alegerea nu? Am zis direct ce am pus si de ce am pus fără alte rime :razz:

Edit: sper ca prin ora 12 va referiți la 12 seara. Ați spus ca azi afișați câștigătorii :razz:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18242

Guest
Fie ca cel mai bun sa castige..Sper sa iau macar o mentiune... <3W
 

DeletedUser

Guest
nu inteleg de ce va ia asa mult timp sa va ganditi:(
Vrem si noi sa aflam mai repede castigatorul...
 

DeletedUser

Guest
Eu am considerat concursul asta ca fiind unul de design... Textul trebuia sa imi motiveze alegerea nu? Am zis direct ce am pus si de ce am pus fără alte rime :razz:

Edit: sper ca prin ora 12 va referiți la 12 seara. Ați spus ca azi afișați câștigătorii :razz:

Bineinteles ca votul este dat pentru steag. Dar am apreciat efortul depus de cei care au facut poezii.
 

DeletedUser

Guest
1 Decembrie-La multi ani Romania!!

Cand aflam castigatorii?
 

DeletedUser24119

Guest
:))

Pai eu sincer am crezut ca veniti la mine acasa si m-am panicat ca inca nu am facut curatenie :whistle::whistle:
 

DeletedUser

Guest
haideti..ca la 12 am meditatii si nu pot intra sa vad daca am castigat:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus