Discutii-Găseşte obiectele din setul de sărbătoare

  • Autor subiect DeletedUser7008
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7008

Guest
Aici puteti comenta/discuta sau pune eventualele intrebari.
 

marce p

Greenhorn
La multi ani

...primul mesaj este un gand bun pentru toti colegii de joc si pentru domnii administratori! Un An Nou ,ai bun, multa sanatate si toate cele bune! LA MULTI ANI!
 

DeletedUser

Guest
Deci concursul va fi similar cu cel de asta-vara cu Prietenul la nevoie se cunoaste,veti da 9 indicii unde vor fi ascunse cele 9 iteme si numai PRIMUL care va trimite mesaj cu cele 9 iteme ascunse corect va castiga?
 

DeletedUser2041

Guest
Deci concursul va fi similar cu cel de asta-vara cu Prietenul la nevoie se cunoaste,veti da 9 indicii unde vor fi ascunse cele 9 iteme si numai PRIMUL care va trimite mesaj cu cele 9 iteme ascunse corect va castiga?

Da
...primul mesaj este un gand bun pentru toti colegii de joc si pentru domnii administratori! Un An Nou ,ai bun, multa sanatate si toate cele bune! LA MULTI ANI!

Multumim!
 

DeletedUser25744

Guest
Am o intrebare: Deja sunt puse toate itemele? Ca am gasit doar cateva, nu toate.
 

DeletedUser25424

Guest
Eu am gasit doar 5 din 9....:boone: sper sa le gasesc cat mai repede si pe celelalte
 

DeletedUser25424

Guest
7 LINK-URI PANA ACUM, aurasz imaginile sunt doar pe prima pagina sau sunt ascunse si in alte pagini gen pagina 7 din 14
 

DeletedUser25424

Guest
Oke, multumim oricum, mai imi trebuie 2 link-uri si gata.
 

DeletedUser

Guest
Am gasit si eu artificiile, bocancii de ziua recunostintei, palaria omului de zapada si sania lui mos craciun. Daca mai rezist mai caut daca nu urez succes celorlalti.
 

DeletedUser25424

Guest
Eu nu am gasit sania,mai imi trebuie ea si colierul iubiri
 

DeletedUser15496

Guest
Cica concursul era pana pe 6 si baietii au terminat de cautat imaginile in 20 de minute :)))
 

DeletedUser7008

Guest
Cica concursul era pana pe 6 si baietii au terminat de cautat imaginile in 20 de minute :)))

Greseala mea, nu am adaugat nici macar 1 in spam.
Si sincer sa fiu, nu ma gandeam ca sunteti atat de harnici.
Bafta.

Trimis :) Sper sa fiu primul :D

Esti primul, revino cu un mesaj in care te rog sa specifici nick-ul de joc in care sa fie alocate cele 500 de pepite.


Multumesc tuturor ca ati participat, tura viitoare o sa ma straduiesc sa fie cat mai lung eventu' si pe placul tuturor.
Sarbatori fericite alaturi de cei dragi si un an nou fericit.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus