Duel Amical

DeletedUser

Guest
Nume sugestie: Duel Amical

Descriere: Dupa cum stiti concetatenii nu se pot duela. Ei bine m-am gandit sa facem posibila aceasta prin optiunea "DUEL AMICAL". Aceasta optiune va programa un duel intre 2 jucatori, care va necesita 6 puncte de enrgie, insa fara a castiga cineva bani sau experienta si nici nu va pierde vreun punct de viata. Doar pentru distractie.

http://img29.imageshack.us/img29/4153/duelamical.jpg

Duelul amical se va face numai prin invitatie trimisa, si acceptata de adversar. Un duel amical intre aceeiasi jucatori se va putea face intr-un interval de 12 ore.

Avantaje: Jucatorii din aceleasi orase sau din orase diferite s-ar putea intrece fara a a castiga/pierde bani sau experienta. Numai pentru distractie

Dezavantaje: Va las pe voi..:roll:


PRO: 13
CONTRA: 8
PRONTRA: 1
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
a da scz nu am citit cu atentie poi in cazu asta sunt PROOOOOO :):up::up:
 

DeletedUser

Guest
Pai deaia e amical....nu se pierde nu se castiga nimik....si in plus se vor putea duel si jucatorii din acelasi oras..
 

DeletedUser

Guest
CONTRA.... nu ii vad rostul si oricum nu ajuta cu nimic.... :huh:
 

DeletedUser12011

Guest
Prontra

-nu are legatura cu vestul salbatic..adica ce..ei se bateau cu bile ?
-iti poti provoca prietenii la un duel amical..ca o manevra :)

EDIT:am corectat un cuv
 

DeletedUser

Guest
CONTRA.... nu ii vad rostul si oricum nu ajuta cu nimic.... :huh:

pai sati dau un exemplu practic..

ai un prieten in oras si vrei sa te duelezi cu el....poti?
daca s-ar implementa aceasta metoda neam putea intrece....intre prieteni..

Prontra

-nu are legatura cu vestul salbatic..adica ce..ei se bateau cu bile ?
-iti poti provoca prietenii la un duel amical..ca o manevra :)

EDIT:am corectat un cuv

da intadevar....dar e un joc...
in vest nu te puteai duela (ma refer la NPC) atunci cand dormeai intr-un hotel...nu?...si nici o pereche de pantofi nu costa 5000$
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pro....unii duelisti for sa fie respectati in oras si nu au cum sa se impuna
 

DeletedUser

Guest
pai sati dau un exemplu practic..

ai un prieten in oras si vrei sa te duelezi cu el....poti?
daca s-ar implementa aceasta metoda neam putea intrece....intre prieteni..
Mda.. mersi pentru "exemplul practic", dar sa fim seriosi... Chiar nu are rost... E bine asa cum e si pana la urma ce rezolvi?? Oricum daca nu pierzi hp si bani chiar e aiurea... scuze dar eu raman la ifeea mea:)
 

DeletedUser

Guest
exact....cu siguranta te mai tachinezi cu prietenii tai (bah eu is mai tare ca tine)...si nah...
 

DeletedUser19554

Guest
Contra!Este inutil un duel in care nu castigi si nu pierzi absolut nimic. :-"
 

DeletedUser

Guest
Si realizarile au vreun rost?/NU a fost cea mai mare prostie din updateurile de pana acum dar schimbatul ala de avatar??NU


ON: PRO sa vezi care dintre voi e mai tare
 

DeletedUser

Guest
Pro.....as putea sami testez reskillul de duel:roll::roll::roll: si sunt multi care zic ba ios mai tare ca tn.................PRO
 

DeletedUser9380

Guest
Ar fi utile, pentru organizarea unor turnee în oraşe:acela de a vedea care este cel mai bun duelist.Din acest motiv sunt PRO.Dar, totuşi, se vor putea ataca jucătorii, indiferent de duel(de exemplu, cineva cu nivelul duelului 20 să atace pe cineva cu nivelul duelului 80) sau va rămâne ca un duel adevărat?
 

DeletedUser

Guest
Dar, totuşi, se vor putea ataca jucătorii, indiferent de duel(de exemplu, cineva cu nivelul duelului 20 să atace pe cineva cu nivelul duelului 80) sau va rămâne ca un duel adevărat?

scuze...asta chiar mi-a scapat. pai din motiv ce nu se castiga bani, experienta si nu se pierd HP se vor putea ataca playeri de orice nivel
 
Sus