Duel cu incepatori

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Salutare tuturor,

Intrebarea mea este mai mult adresata duelistilor "maniaci" si adminilor. Poate un incepator fi lesinat?
Ma chinui de cateva zile pe L3 sa lesin un incepator, caruia i-am luat deja peste 300 in dueluri. Imi vine greu sa cred ca la lvl 8 are peste 300 pdv.

Astept raspunsuri coerente, deci fara vorbe aruncate aiurea ca sa faceti "discutii"...

Mulțam!
 

DeletedUser8404

Guest
Din cate stiu eu poti lesina si playeri cu clasa de caracter incepator, si la lvl 8 poate avea 300pdv daca si-a pus multe pct. de indepanare pe puncte de viata
 

DeletedUser126

Guest
Nu uita ca punctele de viata se regenereaza mai repede ca energia(>3,nu stiu exact cu cat),iar daca nu l-ai atacat in interval ceva mai mare de timp,el ar fi putut dormi
 

DeletedUser4674

Guest
Salutare tuturor,

Intrebarea mea este mai mult adresata duelistilor "maniaci" si adminilor. Poate un incepator fi lesinat?
Ma chinui de cateva zile pe L3 sa lesin un incepator, caruia i-am luat deja peste 300 in dueluri. Imi vine greu sa cred ca la lvl 8 are peste 300 pdv.

Astept raspunsuri coerente, deci fara vorbe aruncate aiurea ca sa faceti "discutii"...

Mulțam!

300 :))
tu esti incepatorul
 

DeletedUser

Guest
Interesantă intrebarea, cre`că din cauză că tu crezi că îl poţi leşina, şi totuşi nu l`ai leşinat pân`acum :D
 

DeletedUser4674

Guest
problema e ca e level 10 si cam greu cu lesinul la nivele
ataca si tu pe altcineva sa faci nivele si dupaia il lesini
nu consuma motivatia la duel degeaba
 

DeletedUser8846

Guest
pai cat i-ai dat damage intr-un duel?
daca tu ii luai cam 30-40 e clar ca nu l-ai fi putut lesina niciodata
 

DeletedUser

Guest
Inte 20 si 55, de 4 ori pe zi. In medie cam 100 pe zi. Oricum, avand in vedere ca s-a sters contul, discutia nu mai are sens.

Multam!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus