Duel-player

DeletedUser

Guest
Stiti ca la Duel va arata NPC si jucator, deci propunerea mea este urmatoarea, cand provocam pe cineva la duel din duel sa nu mai arate jucatori din alianta, cei care dorm si cei cu duel imposibil!
Nu cred ca trebuie imagini, va dati singuri seama


Avantaje:Nu pierdem timp degeaba, gasimm mai repede un adversar
Dezavantaje: O munca celor de la INNO



Pro:1,2,3,
Contra:1,2,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12402

Guest
Pe cei cu Duel imposibil nu ii arata...Dar ii arata pe cei lesinati;) PRO!Asa nu ar mai trebui sa cautam 1000 de ani ca sa gasim pe cineva cu care sa ne duelam.
 

DeletedUser

Guest
Scuze, am gresit, am vrut sa zic DUEL IMPOSIBIL PEENTRU 48 H
 

DeletedUser6410

Guest
CONTRA deoarece daca dor ne anunta :) si daca sunt din alianta de ne un mesaj :) deci nu isi are rostul aceasta ideie :D
 

DeletedUser

Guest
Fara suparare patrat, dar la orice idee care se scrie esti CONTRA cu un motiv care nu isi are sensul, daca zici contra cu siguranta ca nu faci dueluri, dar pentru un duelist e iritant sa tot cauti pe alti
 

DeletedUser6410

Guest
Fara suparare patrat, dar la orice idee care se scrie esti CONTRA cu un motiv care nu isi are sensul, daca zici contra cu siguranta ca nu faci dueluri, dar pentru un duelist e iritant sa tot cauti pe alti

De facut fac si eu dueluri dar mai putine ;) Daca vrea sa fie dueluist nu cred ca ii este greu sa ii caute pe altii :)) cel mai simplu e sa cauti persoanele la salon :P
 

DeletedUser

Guest
Bine, fiecare cu parerile lui, mie chiar nu imi pasa daca sunteti PRO SAU CONTRA, doar vreau sa vad ce ziceti voi, in special admini
 

DeletedUser

Guest
pro,acolo ar trebui sa fie artati doar cei pe care ii putem duela
 

DeletedUser

Guest
Contra! Dacă ar veni un uriaş şi te-ar călca pe cap când dormi nu ţi-ar conveni.
 

DeletedUser

Guest
HHAHA, ce sa zic, care e problema ca ma ataca cineva? Chiar nu am nicio problema, ma lesian asta e, 48 h liniste si pace
 

DeletedUser

Guest
contra,
daca esti duelist sau iti place sa te duelezi cauta ca nu-ti cade ceva :P
 

DeletedUser

Guest
PRO, e plictisitor sa iti tot scrie Duel imposibil 48 H, Jucatorul e bine protejat in hotel, participa la o lupta e de fort, alianta... Ajungi si pe la pagini indepartate doar cu de-astia ...
 

DeletedUser11192

Guest
CONTRA deoarece daca dor ne anunta :) si daca sunt din alianta de ne un mesaj :) deci nu isi are rostul aceasta ideie :D
N-am nimic cu faptul ca esti contra la aceasta sugestie, dar macar exprima-te coerent si corect.
Contra! Dacă ar veni un uriaş şi te-ar călca pe cap când dormi nu ţi-ar conveni.
Huh? Ce somn bolborosesti acolo. Bai cret...acicule tu ai citit ce a propus omuletul?

Total de acord. M-am saturat sa primesc acelasi mesaj: '"Duel imposibil pentru 48h" "Este din aceiasi alianta...". Cred ca ar trebui sa se bage un panou cu filtre gen "Nu arata persoanele: lesinate, la o distanta mai mare de, care lupta pentru fort, din aceiasi alianta, etc". PRO PRO PRO!


Edit
contra,
daca esti duelist sau iti place sa te duelezi cauta ca nu-ti cade ceva :P
Te bagi si tu ca musca in sarmale. :| Functia nou introdusa are rolul de a usura viata duelistilor. Problema este ca sufera de un oarecare "bug" sa zicem asa. Ne arata toti jucatorii posibili de a fi duelati. E o prostie!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
bRAVO WISH, CRED CA ESTI PRIMUL CARE A INTELES CE VREAU SA ZIC, DAR GHIMPE, NU STIU DE UNDE AI MAI SCOS SI AIA CU URIASUL
 

DeletedUser12169

Guest
pro pentru ca intro zi am sa ma enervaz imi fac un oras numai al meu fac cioclu si omor pe toti care i prind pt ca pierd timp cautand jucatori care nu sunt in alianta...
 

DeletedUser16355

Guest
PRO
Mi sa intamplat adesea sa atac oameni din alianta si sa fiu dat afara din oras...
 

DeletedUser

Guest
bRAVO WISH, CRED CA ESTI PRIMUL CARE A INTELES CE VREAU SA ZIC, DAR GHIMPE, NU STIU DE UNDE AI MAI SCOS SI AIA CU URIASUL

Nu cred că am înţeles bine, sau citeam alt topic în care cineva a spus că putem fi atacaţi în timp ce dormim. :D
Sorry, deci, PRO!

@WishMast3r: Vezi că într-o bună zi o să îţi pierzi îndemânarea la scris, şi o să râdă 'pătrat' de tine... sau eu.
Have a nice day. ;)
 
Sus