Duel - super ciudat -

  • Autor subiect DeletedUser608
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser608

Guest
Nivelul duelului 12
Duel câştigat 1
Duel pierdut 0

La caracterul meu.. Dar CIUDAT nu am mortician construit, am oras dar nu am MORTICIANUL ala construit imi pare rau ca am sters raportul.

Eu am ales sa fiu muncitor :| cum e posibil ca eu pe cale pasnica cu oras in care morticianu/groparu nu e construit sa pot fi provocat la duel.
Am fost provocat cand eram in timpul de munca, m`am uitat la membri care muncesc langa mn.. ca m`am gandit ca m`o fi atacat de la joc automat, s`ori fi incaierat la munca, dar nu exista playerul ala..
a zis ca am luat 47 exp si $1 .. deci daca nu am gropar in oras cum e posibil sa fiu atacat !?
 

DeletedUser1011

Guest
simplu.... daca altcineva are un oras cu gropar te poate ataca... din cate stiu eu
 

DeletedUser608

Guest
adica daca eu nu am gropar nu pot ataca pe nimeni . si u daca ai gropar ma poti ataca ?

sa vad daca am inteles bine :) ca daca e pe asa, pe cale pasnica nu am nimica de castigat.. si o sa construiesc si eu groparu :|
 

DeletedUser608

Guest
Stiu am luat 47 exp ca l`am batut pe ala.. pt. 47 xp folosesc 200 energie :D
dar eu credeam ca daca tu nu construiesti groparu nu o sa poti fi atacat.. jucam chiar relaxat dar vad ca m`am inselat.. asa ca il construiesc sa atac si eu .. :D
 

DeletedUser1011

Guest
dap asa e :) cu gropar poti face duel .. fara gropar nu poti face :)
 

DeletedUser

Guest
prietene vad k esti muncitor ... dc vrei sa te duelezi ???:confused:
 

DeletedUser

Guest
orice jucator membru al unui oras poate fi atacat. singurele exceptii sunt reprezentate de membrii ce nu si-au ales clasa de caracter pana la momentul duelului
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus