Dueluri.

DeletedUser

Guest
Nume sugestie: "Dueluri"
Descriere sugestie: Propun sa se impuna la duelurile intre aliati cam asa cv:
Stiti prea bine, cand vrem sa facem un duel cu un aliat ne apare acel avertisment, Te duelezi cu un membru al alianţei!
Această persoană face parte din aceeaşi alianţă cu tine. Vrei într-adevăr să vă duelaţi?, uni dau oke si deaceea propun ca cand dam oke, cel pe care vrem sa-l atacam sa primeasca un raport si daca vrea sa fie duelat sa accept "invitatia" dar daca nu vrea, sa o respinga.

Avantaje: Nu vor mai fi dueluri intre aliati, doar daca vor ei
Dezavantaje: Cei care nu respecta regula cu dueluri intre aliati nepermise nu vor mai putea sa-i atace pe aliati doar cu permisiunea lor
 

DeletedUser7664

Guest
CONTRA

Aliantele sunt mai mult la forturi decat la dueluri
 

DeletedUser12169

Guest
contra the west e un joc liber unde ataci pe cine vrei chiar daca sunt aliati
 

DeletedUser6410

Guest
CONTRA deoarece mai bine nu da duel cu aliatii :) si daca aliatul nu este online in acel moment ce faci ? pana cxand astepti sa iti dea raspunsul :))
 

DeletedUser

Guest
Gandestete ca pe lumea 1 in Blue AustCity eram aliat cu orice duelist mai mare in nivelul duelului ca mine pe o raza de 3 ore in jur ...mi-a luat jumat' de ora sa gasesc unu care era aliat da am zis ... hai sa fie...si mau dat afara....dupa atat timp petrecut in oras:(...deci eu sunt fireste contra ca asa vor scadea duelurile
 

DeletedUser

Guest
contra
daca cineva este duelat de un membru al aliantei inseamna ca nu este o alianta buna...deci...el a ales
 

DeletedUser

Guest
In principiu, aliatii in joc sunt prieteni si colaboreaza, nu se dueleaza.
Orice duel intre aliati poate fi doar de exercitiu.
Poate asta ar fi o idee: cand ataci un aliat, sa nu castigi nimic de la el, nici sa nu pierzi, doar te amuzi la plictiseala sau faci experimente cu diverse echipamente... Dar indiferent de rezultat, nimeni nu castiga XP sau bani si nu pierde HP. Doar puncte de energie sa piarda cine ataca, la fel ca la alte niveluri...
 
Sus