echipe fort Colorado

DeletedUser2041

Guest
Incetati cu cearta, scriptul de inscrieri merge, am verificat de zeci de ori.
Fara spam.
Cine zice ca s-a inscris si nu apare in lista este invitat sa se inscrie direct la fort.
 

DeletedUser20606

Guest
Da. Citez pe Elmer: "niste ciuriiburii" :))

"N.am ce de sa fiu invidios pe tine. N.ai realizat nimic notabil. " -> Realizeaza tu 1% din ce am realizat eu si vei trai linistit toata viata. Pana atunci, treci la joc de glezne ca nu esti calit inca.

Ca de exemplu? Inafara de comentarii stupide pe forum si teoria conspiratiei, n.am auzit nimic de tine.
 

lord ion

West Marshal
incercati si voi sa scoateti de pe browser adblock, sau alte chestii instalate prin extensii... si dupa aia saspuneti ca nu merge sa va inscrieti...
 

DeletedUser15496

Guest
incercati si voi sa scoateti de pe browser adblock, sau alte chestii instalate prin extensii... si dupa aia saspuneti ca nu merge sa va inscrieti...

nu scot nici un adblock ! nu vreau sa vad reclemele masonice de pe the west
 

DeletedUser2041

Guest
nu scot nici un adblock ! nu vreau sa vad reclemele masonice de pe the west

The West nu are nici un fel de reclama in el. Asa ca incetati cu prostiile si spam-ul.
Care mai discuta de acum inainte pe langa subiect va fi sanctionat.
 

DeletedUser20819

Guest
incercati si voi sa scoateti de pe browser adblock, sau alte chestii instalate prin extensii... si dupa aia saspuneti ca nu merge sa va inscrieti...

Pai si la concursul de pe lumea 1 cum de a mers? inca eram al doilea din echipa 1.
Si uite ca aici nu merge.
 

DeletedUser2041

Guest
Pai si la concursul de pe lumea 1 cum de a mers? inca eram al doilea din echipa 1.
Si uite ca aici nu merge.

Deci va mai explic o data, in spatele acelui formular este un script destul de simplu, acelasi pe toate lumile de joc.
Nu are ce sa nu mearga. Cum a mers pe ro1, merge si aici. Am incercat de zeci de ori si m-am putut inscrie fara probleme.
Nu va merge incercati de pe alt browser.
 

DeletedUser20606

Guest
Deci va mai explic o data, in spatele acelui formular este un script destul de simplu, acelasi pe toate lumile de joc.
Nu are ce sa nu mearga. Cum a mers pe ro1, merge si aici. Am incercat de zeci de ori si m-am putut inscrie fara probleme.
Nu va merge incercati de pe alt browser.



Iulian...tu ai incercat acum, si a mers. Dar poate mai inainte nu a mers. Daca se plangea doar unul, mai intelegeam, dar asa...
 

DeletedUser20819

Guest
Deci va mai explic o data, in spatele acelui formular este un script destul de simplu, acelasi pe toate lumile de joc.
Nu are ce sa nu mearga. Cum a mers pe ro1, merge si aici. Am incercat de zeci de ori si m-am putut inscrie fara probleme.
Nu va merge incercati de pe alt browser.


Stai sa-ti explic.
Eu am scris numele in joc si lumea unde e concursul.
Ca si pe lumea 1, mi-a zis ca m-am inscris cu succes, dar eu nu ma gasesc in nicio echipa. Daca zici ca scriptul functioneaza perfect, atunci ati gresit voi.
 

DeletedUser15496

Guest
Iulian...tu ai incercat acum, si a mers. Dar poate mai inainte nu a mers. Daca se plangea doar unul, mai intelegeam, dar asa...

oamenii astia nu se joaca cand fac un script.
daca iulian a spus ca merge.. merge!
daca doi ametiti spun ca au completat nu inseamna ca au facut asta
esti mai naspa decat patrat.
 

DeletedUser2041

Guest
Stai sa-ti explic.
Eu am scris numele in joc si lumea unde e concursul.
Ca si pe lumea 1, mi-a zis ca m-am inscris cu succes, dar eu nu ma gasesc in nicio echipa. Daca zici ca scriptul functioneaza perfect, atunci ati gresit voi.

Si atunci cum iti explici ca altora le-am mers? Ca eu de oriunde as intra imi functioneaza mereu.
 

DeletedUser20606

Guest
oamenii astia nu se joaca cand fac un script.
daca iulian a spus ca merge.. merge!
daca doi ametiti spun ca au completat nu inseamna ca au facut asta
esti mai naspa decat patrat.

Facem teoria chibritului. Nu se joaca, din cauza asta au fost atatea erori pe joc.
Nu zic ca au facut.o intentionat. A fost o eroare. Dar macar sa si.o asume. Inafara de cei de aici mai sunt cativa care au spus ca s.au inscris si nu apar.
Iulian, tu vii cu acelasi argument. Ai incercat acum, merge acum. Poate in trecut nu mergea. O fi fost vreo eroare ceva.
 

DeletedUser16010

Guest
...şi mai scoateţi ochii adminilor că de ce nu fac evenimente pe the-west...
 

DeletedUser15496

Guest
nu apar pe lista...dar nici nu ma joc pe lumea colorado... dar o sa vin la forturi !
o sa caut razbunare iuliane pentru eroarea asta !
 

DeletedUser16010

Guest
Eh, vezi, asta era. Pe alte servere se poate, la noi nu, ca suntem romani...
Si a cui e vina? A celor care s.au inscris si nu apar?

Eu nu zic nu, dar observ ca fiecare o trage pe a lui. Eu nu am de unde sa stiu, nu m-am inscris.

Dar, s-a spus ca cei ce nu apar pe lista si sunt inscrisi, pot veni la fort.
 

DeletedUser

Guest
Nu m-am inscris nicaieri si totusi apar in lista, ce tare :) App, nu o sa particip, deci bafta, mersi pentru inscriere :d

Echipele s-au facut exact din lista celor inscrisi prin formular. Adica ai fost inscris la concurs. Daca nu participi, este treaba ta.
 
Sus