Eveniment de Paște - Temă de discuții

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Nu, pe beta bonusul de 200% este permanent, deoarece este server de teste, exista anumite diferente acolo. Pe ro poti avea bonus individual de pana la 150%, dar acesta este aleatoriu.
 

CocoLino

Greenhorn
Salutare ... inteleg ca primirea obiectelor la event e random ... dar la mine pica intr-un mod excesiv iteme Tuts ... am dat 10k pepite la tombola de 800k si se vede in imagine ce a picat .... am dat cu oua se vede in imagine ce a picat ... numai eu am problema asta ? Devine deja foarte enervant
 

Laurențiu P.

Greenhorn
Salutare ... inteleg ca primirea obiectelor la event e random ... dar la mine pica intr-un mod excesiv iteme Tuts ... am dat 10k pepite la tombola de 800k si se vede in imagine ce a picat .... am dat cu oua se vede in imagine ce a picat ... numai eu am problema asta ? Devine deja foarte enervantî

poate ai gresit ouălele:lol: sau or fi experitate

onTopic ~ am dubluri de la tuts si saritorul thunder la greu, banuiesc ca nu sunt/suntem singur(i) cu aceasta problema
 

batras

Trapper
Salutare ... inteleg ca primirea obiectelor la event e random ... dar la mine pica intr-un mod excesiv iteme Tuts ... am dat 10k pepite la tombola de 800k si se vede in imagine ce a picat .... am dat cu oua se vede in imagine ce a picat ... numai eu am problema asta ? Devine deja foarte enervant
toata lumea are asa...dc ma mai alearga norocul de pana acum,pana la final ajung sa pot da up2 la revolverul lui davis ....iar la unele iteme din setul de haine pot sa de pe acum..
asta-i sansa din codul ce l-au bagat la eventul asta.
 
Sus