Extensie .GIF avatare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nume:Extensie .GIF Avatare
Descriere:Propun sa se accepte fisierele .GIF ca avatare.
Avantaje:O extensie cunoscuta ar fi posibila la avatar.Nu cred ca e nevoie de mai multe lucruri de zis.Nici nu rpea sunt, majoritatea cunoasteti extensia.
Dezavantaje:Gasiti voi sa dati si contra :D
 

DeletedUser

Guest
Scuzati postul, gresisi forumul.
Oricum, ca sa fiu on. Poti sa iti convertesti fisierele .GIF, la fisiere care sunt deja acceptate.
Deci. Contra.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Contra.

Deja e lansat genratorul de avatare pe Beta.
Plus ca ar arata cam urat cand fiecare isi pune ce poza vrea.

Ideea era pe forum, si nu are nicio legatura cu jocul, deci raspunsul tau poate fi considerat spam si/sau offtopic. Ti-am raspuns sa fi informat.
 

DeletedUser

Guest
Ideea era pe forum, si nu are nicio legatura cu jocul, deci raspunsul tau poate fi considerat spam si/sau offtopic. Ti-am raspuns sa fi informat.

Si ca veni vorba de informare, poate ai vrea sa te mai informezi in ale gramaticii.
 

DeletedUser6410

Guest
CONTRA deoarece din cate stiu eu unle gif-uri merg la avatar ;)
 

DeletedUser19470

Guest
sa zicem PRO, nu incurca cu nimic si chiar ar fi placut sa avem o varietate mai mare a avatarelor.
 

DeletedUser

Guest
CONTRA deoarece din cate stiu eu unle gif-uri merg la avatar ;)

Nu merg, eu am incercat si nu merge. Mie imi spune ca e prea mare (desii e 100 x 100) si in panoul administratorului spune ca extensia .GIF este eronata sau ceva de genul.
 

DeletedUser7994

Guest
gif merge ca avatar daca stii sa o pui :razz:...sunt multe exp pe forum(am avut si eu la un moment dat)
 

DeletedUser

Guest
Merge sa-ti pui avatar .GIF :) ..

Completare:

Poti pune un avatar .gif atata timp cat te incadrezi in setarile impuse de forum(by default):

The maximum size of your custom image is 80 by 80 pixels or 19,5 KB
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus