Feedback vânzări și oferte Magazin (Shop)

Eu set Uninonist nu ati fi bagat si voi la Vinerea Neagra. Sau un set de fort pentru soldat si atac si aparare. Un set universal Puncte de viata, Ferire, Ascundere, Pune Capcane, Conducere.

Eh... poate apare la anul un set d-asta bomba pe soldati. Ca..... pentru soldati nu s-a facut set de fort. Pentru duelisti s-a facut Unionist si Calarie de Aur, dar pentru soldati fortisti?!
 
Nu se mai ofera reduceri pentru itemele vechi precum a fost la ultimul sale?
 
Hawaii - un set mega depasit si pastrat la acelasi pret din fabrica - absolut inutil / bun numai de colectie
Wright - complet depasit, acelasi lucru ca hawaii (macar arata misto itemele)
Pompier - acelasi lucru ca Wright

Unde-s fanii clan?
 
S-a propus si adaugarea setului fanilor de fotbal, mai ales ca ar fi in ton cu Campionatul European, ramane de vazut daca se va adauga.
 
Hawaii - un set mega depasit si pastrat la acelasi pret din fabrica - absolut inutil / bun numai de colectie
Wright - complet depasit, acelasi lucru ca hawaii (macar arata misto itemele)
Pompier - acelasi lucru ca Wright

Unde-s fanii clan?
Pompier n a fost niciodata un set bun :)))
 
Texas, e si logic sa nu bage
intai ajung la lvl 300 dupa care, fac economii si cum prind set de xp golesc cardul si cumpar 27 seturi sa fac upgrade !
sa vezi ce rup de atunci
 
Sunt convins ca o sa rupa vanzarile de setul fanilor pe lumile vechi..
 
Înapoi
Sus