Femeia batrana

  • Autor subiect DeletedUser13008
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13008

Guest
cat timp sa dau pentru a muncii la cariera de granit,pescar,si vanatoare de coioti pentru a obtine ce imi cere femeia batrana?
 

DeletedUser20606

Guest
Depinde si de noroc. La unii pica in 5 minute, la altii in 15 sau mai mult ;)
 

DeletedUser

Guest
Depinde si de noroc. La unii pica in 5 minute, la altii in 15 sau mai mult ;)

inseamna ca sunt foarte norocos...am gasit din prima dand cate 5 min si globul si sangele si inima....la raport am dat cam de 5 ori si a 6 oara am gasit:whistle:
 

DeletedUser

Guest
Ma intrebam daca dupa 5 Octombrie, cand se incheie misiunea Halloween, mai pot lua coasa daca nu am obtinut-o pana atunci. :sad: Problema e ca nu pot munci la vanatoare de coioti pentru ca am reskill si nu stiu ce se fac. :blink: Deci, daca mai tarziu pot reusi sa muncesc la vanatoare de coioti, pot obtine apoi Coasa? Ms
 

DeletedUser14746

Guest
Ma intrebam daca dupa 5 Octombrie, cand se incheie misiunea Halloween, mai pot lua coasa daca nu am obtinut-o pana atunci. :sad: Problema e ca nu pot munci la vanatoare de coioti pentru ca am reskill si nu stiu ce se fac. :blink: Deci, daca mai tarziu pot reusi sa muncesc la vanatoare de coioti, pot obtine apoi Coasa? Ms

unii da,pot obtine obiectele si dupa timpul rezervat misiunii!
Stiu playeri care au facut coasa prin vara...iunie,iulie....deci,poate ai norocul acelora!
 

DeletedUser

Guest
Eu anul trecut am terminat misiunea prin ianuarie(ca nu am reusit sa intru pe cont mai devreme) o aveam inceputa dinainte(doar am acceptat prima misiunea la henry sa ma duc in orasul fantoma) si presupun ca merge, dar de atunci...plus updaturile nu mai stiu daca e posibil, incearca totusi n-ai nimic de pierdut:up:

<3W
 

DeletedUser1796

Guest
buna

si mie nu imi mai aparea si am zis sa merg pana la orasul fantoma ca nu am nimic de pierdut si am facut bine,pentru ca mi-a reaparut in momentul in care am ajuns acolo!
cred ca acceptasem la barman misiunile,dar considerasem ca nu se merita sa merg pana acolo anul trecut!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus