Fobii

  • Autor subiect DeletedUser5250
  • Data de început

DeletedUser13008

Guest
imi e frica de dreptunghiul cu doua laturi consecutiv congruente/rombul cu un unghi drept
 

DeletedUser

Guest
imi e frica de profa de chimie

si mie tot de profa de chimie...si prof. de info....

si el a invatat in acelasi liceu in care invat si eu....a mai ramas si corigent....acum a venit la noi sa predea...si ne omoara cu temele si testele...:razz::razz:
 

DeletedUser

Guest
Imi e frica de moarte:huh:

las ca esti tanar:d.....


Unii spun ca este nevoie de curaj pt a muri ,eu spun ca este nevoie de curaj pt a trai:up:

ca sa nu fac Off topic: Nu imi plac gandacii....adica nu mi-e frica...dar mi-e "scarba":P
 

DeletedUser

Guest
Eu sunt patratofob.Imi e frica de figurile geometrice nereusite.
 

DeletedUser

Guest
Eu cand eram mic imi era groaza de politisti.Nu stiu de ce dar cand ii vedeam fugeam!:)) stiu e haios..
Imi era frica de extraterestrii.In fiecare noapte ma speriam de lumina de la geam(stau foarte aproape de curtea vecinilor)

Noaptea cand ma duceam la baie sau in sufragerie imi venea sa tip.

Frici actuale:
Imi este frica de ape mari.Anu asta la mare era sa ma inec.Eram la apa pana la gat si m-a tras curentul intr-o adancitura mult peste mine.Nu stiu sa inot.

Si mai sunt si claustrofob.IMi este frica sa imi puna cineva cearsafu pe cap de ex.Ma sufoc

Imi este si putin frica de paianjeni.

Edit: imi mai este frica si de animalele scarboase.Soareci,sobolani,gandaci.Daca ma trezesc cu un gandac pe mana tip ca o fetita =))
Si imi mai e frica de tigani,fumatori si gay.

Si stiati ca exista mai multe persoane care se tem de paianjeni mai mult decat de moarte?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Eu cand eram mic imi era groaza de politisti.Nu stiu de ce dar cand ii vedeam fugeam!:)) stiu e haios..
Imi era frica de extraterestrii.In fiecare noapte ma speriam de lumina de la geam(stau foarte aproape de curtea vecinilor)

Noaptea cand ma duceam la baie sau in sufragerie imi venea sa tip.

Frici actuale:
Imi este frica de ape mari.Anu asta la mare era sa ma inec.Eram la apa pana la gat si m-a tras curentul intr-o adancitura mult peste mine.Nu stiu sa inot.

Si mai sunt si claustrofob.IMi este frica sa imi puna cineva cearsafu pe cap de ex.Ma sufoc

Imi este si putin frica de paianjeni.

Edit: imi mai este frica si de animalele scarboase.Soareci,sobolani,gandaci.Daca ma trezesc cu un gandac pe mana tip ca o fetita =))
Si imi mai e frica de tigani,fumatori si gay.

Si stiati ca exista mai multe persoane care se tem de paianjeni mai mult decat de moarte?

extraterestrii nu?
adica firma aia de instalatii raneli?
 

DeletedUser

Guest
Rromofobie(Tiganofobie)
Matefobie
Romanofobie
Perversofobie
Arahnofobie
 

DeletedUser

Guest

Tie frica de arahide ?stiu la ce se referea
ON:Hmmm , de gandaci doar daca ma trezesc cu ei in zone mai ... sensibile (dupa ureche , subrat , ***** etc) , personajele din filme horror daca le-as vedea as tipa .
 

DeletedUser

Guest
Fobia mea: Frica de baloane
De ce: Nu suport cand cineva incepe sa le sparga pe toate, mai ales si bubuitul acela pe care-l fac cand se sparg :))
 
Sus