Forge of Empires

DeletedUser20997

Guest
Mult noroc in joc , dar vezi ca nu sunt lumi speed aici.:d

Oricum,faza cu o conferinta de skipe pentru toti jucatorii de pe west care joaca FoE mi se pare o idee buna.

dorindoncenco, adaugă-mă :P

PS: Viteza de acum e suficientă pentru mine dacă vreau să joc serios =))
 

DeletedUser9380

Guest
S-au resetat punctele?Văd că am doar 335 acum, acum vreo 4-5 zile când am intrat ultima dată aveam 15000 şi ceva.
BTW, joc şi eu cu numele Houstain.
 

DeletedUser

Guest
S-au resetat punctele?Văd că am doar 335 acum, acum vreo 4-5 zile când am intrat ultima dată aveam 15000 şi ceva.
BTW, joc şi eu cu numele Houstain.

s-a modificat valoare de calculare e punctelor, nu s-a restartat nimic
ti-am trimis si invitatie in ghilda :D
 

DeletedUser

Guest
sau grabit sa-l scoata repede, eroori la greu in el, cel putin la mine, grafica destul de reusita, care are sa-mi trimita si mie invitantie ma gaseste u acelasi nick ca si aici.
 

DeletedUser20997

Guest
sau grabit sa-l scoata repede, eroori la greu in el, cel putin la mine, grafica destul de reusita, care are sa-mi trimita si mie invitantie ma gaseste u acelasi nick ca si aici.

Bug-uri mişto frate, poţi să le exploatezi şi devii invincibil B-)
Mi-am creat armată care blochează grafica la inamicul care mă atacă astfel să nu-mi facă nimic =))
 

DeletedUser

Guest
Paruuch

Banuiesc ca nu pot sa cuceresc Paruuch doar cu sulitasi prastieri si luptatori nu?:))
 

DeletedUser

Guest
eu dupa ce dau sa intru pe Lumea respectiva....apare sigla Inno game ...si tot se incarca...incarca...incarca....si nu imi intra:|./....stie cineva dc?
 

DeletedUser

Guest
Incearca alt browser.Foloseste chrome,sau incearca firefox aurora.

Sunt mai multi cu problema ta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
chrome://chrome/settings/

apoi dai show advanced settings

la privacy dai "clear browsing data",selectezi "empty the cache" si "delete cookies and other..." apoi dai clear browsing data.
 
Sus