Gallows Bird

  • Autor subiect DeletedUser593
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser593

Guest
NUME SUGESTIE: Titlu nou
DESCRIERE SUGESTIE: Propun schimbarea titlului "Gallows Bird" in "Hakuna Matata", ca la francezi. Hakuna Matata este un loc minunat, as prefera sa ma duc acolo cand sunt banat.
AVANTAJE/DEZAVANTAJE: O stare spirituala mai buna pentru cei banati.
 

DeletedUser

Guest
Contra.
1) Lumea s-a obisnuit deja cu gallows bird.
2) Nu ma intereseaza ce e la francezi , ci ce e la noi.
3) Hakuna Matata ??? ce mai e si aia??

Daca prostia ar durea, multa lume ar urla.
Adminii rog sa inchida topicul.
 

DeletedUser12000

Guest
Hmm, pro deoarece acel titlu ar da o nota de amuzament forumului :D
 

DeletedUser

Guest
Hmm, pro deoarece acel titlu ar da o nota de amuzament forumului :D

Pentru mine sincer nu conteaza acele titluri, acum sa vedem ce spun ceilalti.
Parerea mea e ca ar trebui facut ceva pe aici pe forum, sa fie mai multa activitate. Acum cativa ani imediat se dadea un reply , acum scriu ceva, si cand intru peste 2 zile la aceeasi sectiune vad ca ultimul post e.... al meu.
 

DeletedUser593

Guest
3) Hakuna Matata ??? ce mai e si aia??

Daca prostia ar durea, multa lume ar urla.
Adminii rog sa inchida topicul.
Adaugă data: 11.09.2012 <-- Esti de 4 zile aici, inca nu ai avut titlul

Hakuna Matata e o fraza din Swahili si inseamna "Nicio Grija" - Wikipedia
Daca aveai copilarie stiai ce inseamna :ras:
 

DeletedUser

Guest
Adaugă data: 11.09.2012 <-- Esti de 4 zile aici, inca nu ai avut titlul

Hakuna Matata e o fraza din Swahili si inseamna "Nicio Grija" - Wikipedia
Daca aveai copilarie stiai ce inseamna :ras:

Degeaba esti tu de mult pe jocul asta, ca ai ramas tot la stadiul de incepator => nu evoluezi , ai ramas printre primate.
Hukala matala ( sau cum ii zice ) e cum spuneai tu in limba SWAHILI , iar limba SWAHILI se vorbeste in AFRICA , mai exact in SOMALIA , KENYA , MOZAMBC , TANZANIA si INS. ZANZIBAR.
Din cate stiu eu jocul asta are legatura cu vestul salbatic care era in SUA. SUA vorbeste limba ENGLEZA.
Oricum , dupa parerea mea tu ar trebui sa urli foarte tare.
 

DeletedUser

Guest
PRO, pe aici nu prea umbla oameni seriosi, de parca Gallows Bird era un titlu serios,iar Hakuna Matata, acest cuvant minunat, suna mai hazliu.
 

DeletedUser

Guest
PRO, pe aici nu prea umbla oameni seriosi, de parca Gallows Bird era un titlu serios,iar Hakuna Matata, acest cuvant minunat, suna mai hazliu.

Bine ca nu vreti sa se puna "MO SI FOCA" sau alte tampenii , ce ziceti de "SOSAJ" sau "AVLENIR".
Serios acum, daca ar veni cei ce stiu cu forumurile si alte chestii de genul asta s-ar rade de noi daca ar vedea ca dam pro la asemenea chestii.
Cu asa ceva ma mir ca mai avanseaza serverul .ro , nici nu e de mirare de ce nu prea mai e lume pe forum.
 

DeletedUser593

Guest
Ce? Nici macar nu sti sa-l scri. Da-mi voie sa te ajut!
[YOUTUBE]4L4PXSNqTiI[/YOUTUBE]

Din cate stiu eu jocul asta are legatura cu vestul salbatic care era in SUA. SUA vorbeste limba ENGLEZA.
Oricum , dupa parerea mea tu ar trebui sa urli foarte tare.
Nu stiam ca erau camile, elefanti si struti in vestul salbatic

Vestul salbatic = salbaticie
Jungla = salbaticie

Nu vad diferenta...
Oricum , dupa parerea mea tu ar trebui sa urli foarte tare.
Corect, nu mai pot de ras :ras:

Gata, termina cu off-topicul. Ti-ai exprimat parerea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20130

Guest
Bine ca nu vreti sa se puna "MO SI FOCA" sau alte tampenii , ce ziceti de "SOSAJ" sau "AVLENIR".
Serios acum, daca ar veni cei ce stiu cu forumurile si alte chestii de genul asta s-ar rade de noi daca ar vedea ca dam pro la asemenea chestii.
Cu asa ceva ma mir ca mai avanseaza serverul .ro , nici nu e de mirare de ce nu prea mai e lume pe forum.

1. Iesi afara
2. Iesi afara.
3. Iesi afara

Pro, m-am plictisit de Gallows Bird ... Hakuna Matata e super.

Aaaaaa si am uitat ceva amen

IESI AFARA!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Ce? Nici macar nu sti sa-l scri. Da-mi voie sa te ajut!


Nu stiam ca erau camile, elefanti si struti in vestul salbatic

Corect, nu mai pot de ras :ras:

Gata, termina cu off-topicul. Ti-ai exprimat parerea.

Ce? Nici macar nu sti sa-l scri. Da-mi voie sa te ajut!

Imi pare rau , dar nu stiu sa scriu prostiile.
Am alergie la prostii , si de aia.

Nu stiam ca erau camile, elefanti si struti in vestul salbatic

Mda , nu erau. Au stricat tot farmecul jocului cu camila si celelalte animale.
Oricum , iti eu ca se gaseau. Si inca se gasesc acolo unde te gasim si pe tine , la zoo.

Gata, termina cu off-topicul. Ti-ai exprimat parerea.

Nu e niciun off-topic , doar imi dezvolt ideea :)

Citeste regulamentul acestui forum, apoi posteaza. Lectura regulamentului este obligatorie, nu optionala.
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite, a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori sunt puse intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.8. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Propaganda si dueluri", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt sub nici o forma tolerate.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit va rugam sa va limitati la simpla lectura.

4.1. Unele sectiuni/threaduri au reguli specifice. Va rugam sa le cititi inainte de a posta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2041

Guest
Contra
- nu are rost
- nu are legatura cu West-ul
- nu are nici o logica acel nume.
 

DeletedUser

Guest
Bine ca nu vreti sa se puna "MO SI FOCA" sau alte tampenii , ce ziceti de "SOSAJ" sau "AVLENIR".
Serios acum, daca ar veni cei ce stiu cu forumurile si alte chestii de genul asta s-ar rade de noi daca ar vedea ca dam pro la asemenea chestii.
Cu asa ceva ma mir ca mai avanseaza serverul .ro , nici nu e de mirare de ce nu prea mai e lume pe forum.

Omule, faptul ca alte forumuri sunt serioase si anoste nu inseamna ca orice forum trebuie sa fie serios si anost. Tu ai vazut ce fel de oameni umbla pe aici? Plus ca lucrurile hazlii fac lumea mai frumoasa, daca totul ar fi asa serios cum vrei tu, atunci lumea ar fi fost foarte posomorata. Si nu pricep ce legatura are acest lucru cu progresul serverului.
 

DeletedUser2854

Guest
E un forum , nu joc . Cei seriosi sunt la sectiunile propuneri , intrebari . Cei neseriosi sunt la saloon , la saloon se incalca cele mai multe infractiuni deci cei neseriosi vor avea cel mai mult acest titlu . Noi ne recreem aici , nu ne pasa de altele . Uite , poate nahara e rea da o doare in cot de forum .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus