Gasire ciocan !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Ati terminat careva misiunea asta? Eu lucrez cred ca am lucrat peste 10 ore si n-am gasit ciocanul...am auzit ca si altii au avut problema asta,poate fi o eroare din joc?

Cireada de vite (Repară garduri)

Şeriful John Fitzburn : Uff, sunt aşa de obosit. În ferma lui Simon a fost aşa de mult de lucru astăzi. A trebuit să-i repar gardul împreună cu familia şi toţi vecinii. Nişte proşti l-au stricat în noaptea asta. Dacă-i prind pe nenorociţii ăia! Ce să faci, nici măcar nu suntem gata cu gardul şi de cireada de vite, nici urmă. Mi-ai face un mare serviciu dacă m-ai ajuta să reparăm gardul lui Simon. Ah, mi-ai uitat ciocanul acolo, mi-l poţi aduce te rog.

Ţintă: Găseşte ciocanul şerifului.

Necesar :
Ciocan 0/1
 

DeletedUser

Guest
Daca te uiti la descrierea job-ului, vei vedea ca probabilitatea de a gasi un ciocan pentru 30 minute de munca este de 11%. Cu cat mai mica probabilitatea, cu atat mai des va trebui sa reiei munca inainte de a gasi obiectul respectiv.
 

DeletedUser

Guest
Daca te uiti la descrierea job-ului, vei vedea ca probabilitatea de a gasi un ciocan pentru 30 minute de munca este de 11%. Cu cat mai mica probabilitatea, cu atat mai des va trebui sa reiei munca inainte de a gasi obiectul respectiv.

asta inseamna ca pt 2 ore probabilitatea este de 44%??
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus