Grafica noua Oras

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nume sugestie:Grafica oras noua....
Descriere : Deci toti stim ca orasul e piln acum deci daca cei de la echipa the west ar implementa o cladire nou Unde AR puneo??????/ deci eu propun un look la oras nou:nu sunt prea talentat dar am reusit ceva...
HTML:
devshot-125-townstownstowns.jpg Alegeti voi PRO sau contra.....
 

DeletedUser2854

Guest
Nume sugestie:Grafica oras noua....
Descriere : Deci toti stim ca orasul e piln acum deci daca cei de la echipa the west ar implementa o cladire nou Unde AR puneo??????/ deci eu propun un look la oras nou:nu sunt prea talentat dar am reusit ceva...
HTML:
Vezi atașament 1691 Alegeti voi PRO sau contra.....

Ce simplu e sa copiezi o idee de pe Beta nu?
Nici nu iti dau pro sau contra ca stiu ca ai copiat ideea de pe forumul Beta
 

DeletedUser

Guest
Macar daca tot "imprumuti" ideile de la alti(beta) fao cum trebuie!!! nu doar de jumatate ;)...si daca crezi ca doar tu te uiti pe forumul beta te inseli...!!!

Nu pot sa iti dau tie nici macar Contra

Dar sunt Pro pentru idee...pentru ca este interesanta....
 

DeletedUser

Guest
.......

Beta Cei aia beta ?????? nu am luat de pe ''Beta'' aceaste despre care vb voi am gasit o imagine pee google image...
 

DeletedUser

Guest
Beta Cei aia beta ?????? nu am luat de pe ''Beta'' aceaste despre care vb voi am gasit o imagine pee google image...

da bine?...si la descarcatul imagini teai chinuit foarte mult de nu ai talent.....interesant.....

Pro in continuare pentru idee....dar Contra pentru tine si pentru faptul ca nu spui adevarul!
 

DeletedUser

Guest
Stiti ceva mai bine TOPIC INCHIS!


NU ARE ROST SA CONTINUATI!
 

DeletedUser9380

Guest
Dacă ideea va fi bună, va fi acceptată pe forumul beta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus