Hrana

  • Autor subiect GabrielNarcis
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Sigur PRO

E fff buna ideea dar ar fi frumos sa se faca langa Cantina un Cafe-Bar :) sau Bar :D sa dea bere apa :| k suc nu cred k era pe atunci ;)) orikum ideea e super
_____________________________
<3W
 

DeletedUser

Guest
as propune alceva:
produsele de la joburi precum: fasolea, fructele de padure, curcan, sau orice alceva ce poate fi mancat sa poata fi folosit pentru cresterea pct de viatza.
Ex: Fructe de padure +8 pct de viata
Curcan: +12 pct de viatza etc.

Ce ziceti?
PRO....daca vrem sa facem un duel si nu avem energie cumparam o mancare si gata.

imi place idea,e realista...dar sa facem si altceva mia "sjmeker" :)...:
EX:la elixir sa aibe ceva sanse sa iti scada viatza in loc sa iti dee...asa si la toate....si sa zica asa la un raport..:Ops,nu ai fost atent si ai mancat rosia stricata,PIERZI XXX puncte de viata
Of: Puteai sa pui XX =))
 

DeletedUser

Guest
E fff buna ideea dar ar fi frumos sa se faca langa Cantina un Cafe-Bar :) sau Bar :D sa dea bere apa :| k suc nu cred k era pe atunci ;)) orikum ideea e super
_____________________________
<3W


Ce idei idoate va mai vin in cap,is foarte curios.De ce cantina si de ce cafe-bar cand ai hotel???Folositi limba romana!
 

DeletedUser

Guest
Off: nu mai creati teme in care faceti propuneri stupide
On: suntem in westul salbatic
ganditiva si voi la tema jocului
pe atunci nu existau bar-cafe sau altele
oricum Inno Games este destul de ocupata cu rezolvarea problemelor de la noile seturi de haine
 

DeletedUser

Guest
Uite un caz. ai 21 energie si-ti trebuie inca 3 p/u o munca. vei dormi 8 acele ore sau mai bine inghiti un morcov si primesti acele 3 puncte.

prost exemplu! de ce trebuie sa dormi "8 acele ore", cand poti sa dormi pana mai faci 3 puncte de energie!? cand ai facut 24 il scoli din somn si-l trimiti la munca! nu stiu la ce va mai trebuie morcovi, ceapa, rosii si castraveti. probabil pt salata!?

contra pt mancare. incarca jocul cu chestii inutile, puerile si fara efect. mai tarziu o sa vreti dispensar, sala de fitness (pt cei cu vigoare), sanatoriu si gradinita.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
De la hrana o sa ajungem la medicamente :mad: ...

P.S.: Imi place ideea, dar e prea mult de lucru :(
 

DeletedUser

Guest
Daca nu vreti sa dormiti 8 ore, dormiti mai putin tot primiti energia!!! In plus locul unde se bea si se mananca este salonul nu restauranul, cafe barul. Bine ca nati zis net-cafe ... Ganditiva de cateva ori inainte sa postati idei stupide
 

DeletedUser5520

Guest
bautura

mai bine s-ar pune asa:bere(10$)-10 energie
vin(20$) -20 energie
wisky(50$-40 energie


PARE MAI REAL PENTRU CA IN WESTUL SALBATIC EI MAI MULT SE IMBATAU
 

DeletedUser

Guest
Contra
pt a reface pct de energie de viata etc... trebuie sa te duci la hotel...

nu stiu de ce ar mai trebui si mancare sau bautura........

deci,CONTRA
 

DeletedUser

Guest
Cu mancarea sunt 100% CONTRA dar cu barul sunt 60% pro si restul tot contra.....ar fi fain totusi ca in oras sa exiset un bar
 

DeletedUser

Guest
mai bine s-ar pune asa:bere(10$)-10 energie
vin(20$) -20 energie
wisky(50$-40 energie


PARE MAI REAL PENTRU CA IN WESTUL SALBATIC EI MAI MULT SE IMBATAU

Tu dak te imbeti ai mai multa energie???
Ar trebui puse alimente, sau cel mai bine, cum am spus si mai devreme, produsele de la munci ( produse gen: curcan, fasole, elixir) sa iti incarce viata, nu energia
 

DeletedUser878

Guest
PRO. Mie imi place aceasta idee. Dar sa fie de amandoua adica si pentru viata si pentru energie dar sa fie o limita la cat sa consumam pe zi. Si inca un avantaj ar mai fi o cladire noua in oras
 

DeletedUser

Guest
contra.....exista hotel.
este destul de realistic si asa, la hotel nu doar dormi, primesti si mancare......
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus