[IDEE]Buton in chat

  • Autor subiect DeletedUser6433
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6433

Guest
Name:Buton in chat
Idee:Toti credem ca cand scriem [duel X vs Y] trebuie sa ne ducem la noi in profil sa dam paste si sa vedem...

EXEMPLU
exemplor.jpg


Propun ca la chat sa arate asa
exemplo2y.jpg


Avantaje:Nu ne mai ducem la profil etc
Dezavantaje:Nu stiu

PRO:ady Yo baiat+mesi7+Houstain+Emo Angel+Andr3y112+razboi4+Nokia 6303+Roland Del Nord+Ecstasy.+cristiiy+Bilder+Pinguinul+djproject1995+Dragonboy96+Tzake.+Nicu C+VictorRosu

Contra:scorpyuza+elvar+
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10054

Guest
Pro,e de folos ideea(pagiatorius^^^^)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9380

Guest
PRO, deoarece am scuti timp şi nu cred că este greu de implementat.
 

DeletedUser12402

Guest
PRO!Plagiator mai este si tu:)Oricum,va fi folositor.
 

DeletedUser

Guest
nu inteleg care e legatura intre profil si chat, si de ce e nevoie de acest buton in chat.
sau care e marele avantaj al ideii propuse...
poate sunt eu greu de [cap]cap[/cap].
cand dai Paste se copiaza un cod care decide cum se va afisa ce vad altii cand il vor vedea acolo unde il plasezi tu, si nu cum ti-ar place tie sa il vezi cand dai Paste, unde faci o banala operatie tehnica...
cu maxima umilinta de prost care se preface ca nu stie ce e acela cod BB, CONTRA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15089

Guest
PRO
n-ar mai trebui sa dam la profil sau telegrama sa il putem vedea
 

DeletedUser17637

Guest
Pro,nu ar ajuta cu mult jocul,dar..ai economisi vreo 10 sec.
 

DeletedUser6433

Guest
Aici spun despre pierderea timpului:|.... daca scrii pe chat www.google.com iti apare ca si un buton sa dai click...dar dc sa nu apara si la dueluri,rapoarte... ?
 

DeletedUser13008

Guest
nu inteleg care e legatura intre profil si chat, si de ce e nevoie de acest buton in chat.
sau care e marele avantaj al ideii propuse...
poate sunt eu greu de [cap]cap[/cap].
cand dai Paste se copiaza un cod care decide cum se va afisa ce vad altii cand il vor vedea acolo unde il plasezi tu, si nu cum ti-ar place tie sa il vezi cand dai Paste, unde faci o banala operatie tehnica...
cu maxima umilinta de prost care se preface ca nu stie ce e acela cod BB, CONTRA

ba domne capca*n :D daca pui one raport in chet nu se vede cu by bu codes na exemple [report=2523289944e20ad59d]Duel: cristiiy vs. ???? [/report] si tre sa dai copy apoi mergi la profil setari paste apoi dai la clasament dai clik pe tn apoi vezi si u rapoti:||||

PRO~!!!!!!!!! am spus mai sus
 

DeletedUser

Guest
daca pui one raport in chet nu se vede cu by bu codes na exemple [report=2523289944e20ad59d]Duel: cristiiy vs. ???? [/report] si tre sa dai copy apoi mergi la profil setari paste apoi dai la clasament dai clik pe tn apoi vezi si u rapoti:||||


M-am prins acum ca se vorbeste despre LINK in chat, nu despre BUTON !!!
Totusi, ma indoiesc ca adminii ar accepta sa permita linkuri in chat, din simplul motiv ca unii pot sa umple chatul cu linkuri de reclama, cum se intampla si pe IRC si pe alte chaturi!
 

DeletedUser6433

Guest
M-am prins acum ca se vorbeste despre LINK in chat, nu despre BUTON !!!
Totusi, ma indoiesc ca adminii ar accepta sa permita linkuri in chat, din simplul motiv ca unii pot sa umple chatul cu linkuri de reclama, cum se intampla si pe IRC si pe alte chaturi!

ii dai ignor?:|... si oricum [bd0]duel e vs u[bd0] iti apare ca scris normal...iar youtube iti apare buton... dar daca bd0 iti apare ca si youtube iti apare RAPORTUL... si lui ala cu reclama dai /clear ii dai mute..:| omg
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus