[IDEE] Functia Imprumut

  • Autor subiect DeletedUser10308
  • Data de început

DeletedUser508

Guest
Contra, este un joc nu institutie bancara.
Transferul de bani este de ajuns.


Solutia impotriva tepelor este simpla, NU MAI IMPRUMUTATI NIMIC

De acord cu iulianp.. Multora le place sa vina totul pe tava, fara a depune un mic efort. Si ar fi revoltator fata de jucatorii care au muncit luni de zile la echipamentul colectionarului... Deci...

Contra
 

DeletedUser

Guest
Contra

Cum adica,eu aveam nevoie de niste bani pe care i-am strans,i-ar in momentul acela se trezeste un player ca imi imprumuta din bani pana pe o data de vreo 2 luni si am strans degeaba.Nu are rost.Nu are sens.
 

DeletedUser24614

Guest
PRO cu 2 conditi.
Sa poti plati in rate (100$ pe zii ,50$ pe zii depinde de cat e suma ;) ) sau daca nu are suficienti bani, sa fie obligat sa vânda niste obiecte ca sa aiba suma.
Contra

Cum adica,eu aveam nevoie de niste bani pe care i-am strans,i-ar in momentul acela se trezeste un player ca imi imprumuta din bani pana pe o data de vreo 2 luni si am strans degeaba.Nu are rost.Nu are sens.

Poti apasa butonul "Refuza" ;).
 

DeletedUser

Guest
PRO cu 2 conditi.
Sa poti plati in rate (100$ pe zii ,50$ pe zii depinde de cat e suma ;) ) sau daca nu are suficienti bani, sa fie obligat sa vânda niste obiecte ca sa aiba suma.


Poti apasa butonul "Refuza" ;).

Oricum n-are sens.Doar daca o fi cu dobanda.
 

DeletedUser

Guest
SI daca jucatorul caruia i s-au imprumutat bani se lasa de joc?
CONTRA:sad:
 

DeletedUser

Guest
PRO

Zimok,daca ai dat contra inseamna ca esti tepar pentru ca multi au dat PRO
 

DeletedUser

Guest
PRO

Zimok,daca ai dat contra inseamna ca esti tepar pentru ca multi au dat PRO

Adevarul e ca gresesti! Daca a dat contra e parerea lui. Nu ai dreptul sa il faci tepar. Si in plus sunt de aceeasi parere. NU are rost. Avem transfer bancar!:dastardly:
 
Sus