impartitor de misiuni

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Salut all,am si o intrebare la care sper ca ma poate ajuta cineva cu un raspuns pozitiv,
se intampla la "impartitor de misiuni"sa primesti produse care la randul lor trebuiesc pt urmatoarea misiune sa o cedezi acolo(sa o dai in alta misiune) problema este ca nu din intamplare doar din nevoie de bani am vandut produsul respectiv si acum ca nu mai am acel produs nu mai pot avea parte de "impartitor de misiuni."
Se poate cumva sa refac misunea respectiva si sa recastig acel produs ? mai exact este vb de uniforma aceeia,si din cate retin am lucrat 10 ore la "culegator de porumb".
Multumesc si astept un raspuns.
 

DeletedUser

Guest
1.pentru a reprimi uniforma arsa nu trebuie sa refaci misiunea(nici nu se poate)
trebuie sa ai de5ori suma de vanzare a uniformei
atunci trimite thicet si iti vor lua bani si vei primi uniforma(asta era inainte)
2.uitate in salon
Maria iti va da o misiune in care vei primi uniforma arsa
 

DeletedUser

Guest
Trimite un tichet cand ai 2400$ la tine si spune ca vrei uniforma si ai de 3 ori valoarea de cumparare a uniformei!

De acum incolo foloseste WestStats sa stii ce sa vinzi si ce nu.Aici ai misiunile care vor urma.
 

DeletedUser2422

Guest
Pentru rascumpararea uniformei trebuie sa aveti in cont de 5 ori pretul de vanzare si apoi sa trimteti un tichet la suport pentru a o cere.
Deci daca e vorba de uniforma arsa trebuie sa aveti 200$, iar pentru uniforma buna trebuie sa aveti 2000$.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus