Impartitor de msiuni...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
unde se afla acest imparitor de misiuni mai exact...ma uit pe harta mica...vad ca impartitotul de misiuni este colorat cu mov...ma uit pe toata harta si il caut,nu-l gasesc,apoi caut la joburi tot nu-l gasesc!...ma ajuta si pe mine cineva:(

sper ca nu am incalcat nici o regula a forumului...


EDIT:inteleg...dar dece nu pun si imaginea odata cu impartitorul de msiuni...


Un minim efort de cautare, te-ar fi scutit de avertisment.
Sfat gratuit: cand deschideti un topic pe forum,macar titlul incercati sa il scrieti corect.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ma, acesta va fi folosit pt. update 1.17

Si foloseste optiunea cauta daca nu stii sa cauti;
 

DeletedUser

Guest
cred k sa mai pus acesta intrebare dar cand va fi facut update 1.17
 

DeletedUser

Guest
cred k sa mai pus acesta intrebare dar cand va fi facut update 1.17

daca sti ca sa mai pus de ce nu dai un search ? o sa se anunte cand o sa se implementeze update 1.17 abea sa bagat la germani..(cu cat ca pe L4 eu nam dat de nimic din update 1.17)
 

DeletedUser

Guest
daca sti ca sa mai pus de ce nu dai un search ? o sa se anunte cand o sa se implementeze update 1.17 abea sa bagat la germani..(cu cat ca pe L4 eu nam dat de nimic din update 1.17)

da..dar unde am vazut eu nu era un raspuns concret
pe l1 la germani joc si eu dar nu-i nimic shimbat
 

DeletedUser

Guest
imp de misiuni apare cand iti alege clasa de caracter si iti misiuni speciale pt clasa aleasa.

Oricum, exista 2 posibiliutati.. ori sutn eu prea destept, ori lumea se prosteste pe zii ce trece. (citat de la profa de romana).
Mam plictisit sa citesc zilnic aceleasi intrebari tampite pe care daca ar da un search sau am citi help si siar folosii umpic chestiile alea carora le spun ei neurori.. sar evita astfel de topicuri.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus