incarcare cu 50 energie la activarea pachetului premium "Mai multă energie"

DeletedUser

Guest
Nume
Incarcare cu 50 energie la activarea pachetului premium "Mai multă energie"

Descriere
Dupa cum stiti, prin activarea pachetului premium "Mai multă energie", va creste energia de la 100 puncte la 150 puncte.
Propunerea mea ar fi ca dupa activarea acestui pachet, sa se adauge cele 50 puncte de energie care au crescut.

Avantaje
Primitea a 50puncte enegie pentru care s-au dat ceva bani din buzunar.

Dezavantaje
E posibil sa descurajeze pe cei ce folosesc "refill energy", sa-l foloseasca in continuare...



Personal, nu cred ca va fi propunerea aprobata, avand in vedere ca aici este-n joc banii castigati de cei de la INNO dar fie... am incercat macar. :)
 

DeletedUser

Guest
CONTRA
trebuie sa faci si INNO bani
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ala nu e model de postare? :confused:
Ce naibi nu am respectat in modelul ala?
 

DeletedUser

Guest
ascultati aici!Nu modelul de postare face ideia buna,sau nu!
PRO
p.s.am vazut de foarte multe ori:
Contra deoarece nu ai model de postare-e o prostie nu!
 

DeletedUser6410

Guest
CONTRA deoarece daca vrei sa iti creasaca energia de la 100 la 150 poti dormi sau poti da direct 18 pepite si iti va creste
 

DeletedUser12402

Guest
De cand cu aliantele,daca ai o alianta puternica cu forturi dezvoltate poti dormi in cazarma si iti creste repede energia.Deci ai alternative pentru a-ti creste energia.CONTRA!
 

DeletedUser

Guest
Ma poate lamurii un inteligent ce e gresit la modelul ala de postare, pana la urma?
 

lord ion

West Marshal
Ma poate lamurii un inteligent ce e gresit la modelul ala de postare, pana la urma?

AI model de postare, si in general, nu conteaza asa mult acesta, daca o idee este buna si merita trimisa la Inno [nu ca as incuraja postarea unor propuneri fara model]
ea poate fi modificata/editata si pe parcurs
s-a incetatenit aceasta fraza cam de 1 an...
unii spun contra la oricine nu are model...

@pentru cei care dau raspunsuri fara sa citeasca cu atentie propunerea:
colegul doreste ca imediat ce ai activat CP "Mai multă energie" sa iti vina instant si cele 50 de puncte de energie platita, nu sa astepti sa se regenereze dupa metoda clasica [somn/asteptare]
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
PRO:Nu dai bani degeaba,plus ca pana te duci sa te regenerezi la hotel pierzi 4h:P

*NOTA:Numai spuneti contra,desteptilor!Ca nici voi nu respectati aceasta chestie...Oricum sa inteles clar ca ea vrut sa spuna(scurt si la obiect)...parca voi nu puteti sa cititi 10 randuri,trebuie sa spune DESCRIERE:))
Sau voi citit doar sectiunea "Avantaje"?
 

DeletedUser9380

Guest
PRO:Nu dai bani degeaba,plus ca pana te duci sa te regenerezi la hotel pierzi 4h:P

*NOTA:Numai spuneti contra,desteptilor!Ca nici voi nu respectati aceasta chestie...Oricum sa inteles clar ca ea vrut sa spuna(scurt si la obiect)...parca voi nu puteti sa cititi 10 randuri,trebuie sa spune DESCRIERE:))
Sau voi citit doar sectiunea "Avantaje"?

Din câte ştiu în 4h ai câştiga mult mai mult.Nu numai că ai 150 puncte de energie în loc de 100, dar se şi regenerează mai repede.
ON:Eu sunt PRO deoarece dacă tot creşte numărul maxim de puncte de energie cu 50 de puncte, atunci să şi primim 50 de puncte de energie.
 

DeletedUser

Guest
Pro.Pt.ca daca tot luam Pachetul Mai multa energie sa nu mai asteptam sa se regenereze cele 50 de puncte.
 

DeletedUser

Guest
pro,daca tot dai banul sa vezi si efectul de preferabil imediat ;)
 

DeletedUser

Guest
Eu mi-am luat luna trecuta o teapa frumoasa, am zis sa trec nivelul sa mi se reumple energia, si apoi sa activez contul premium.

Surpriza... dupa activarea contului premium "mai multa energie" aveam 100/150...
 

DeletedUser

Guest
eu sunt pro
cei de la inno vor caSTIGA SI EI MAI MULT PT CA SE VA FOLOSI MAI MULTACEL BONUS
 

DeletedUser

Guest
AI model de postare, si in general, nu conteaza asa mult acesta, daca o idee este buna si merita trimisa la Inno [nu ca as incuraja postarea unor propuneri fara model]
ea poate fi modificata/editata si pe parcurs
s-a incetatenit aceasta fraza cam de 1 an...
unii spun contra la oricine nu are model...

@pentru cei care dau raspunsuri fara sa citeasca cu atentie propunerea:
colegul doreste ca imediat ce ai activat CP "Mai multă energie" sa iti vina instant si cele 50 de puncte de energie platita, nu sa astepti sa se regenereze dupa metoda clasica [somn/asteptare]

deci CONTRA
 

DeletedUser

Guest
Nume
Incarcare cu 50 energie la activarea pachetului premium "Mai multă energie"

Descriere
Dupa cum stiti, prin activarea pachetului premium "Mai multă energie", va creste energia de la 100 puncte la 150 puncte.
Propunerea mea ar fi ca dupa activarea acestui pachet, sa se adauge cele 50 puncte de energie care au crescut.

Avantaje
Primitea a 50puncte enegie pentru care s-au dat ceva bani din buzunar.

Dezavantaje
E posibil sa descurajeze pe cei ce folosesc "refill energy", sa-l foloseasca in continuare...



Personal, nu cred ca va fi propunerea aprobata, avand in vedere ca aici este-n joc banii castigati de cei de la INNO dar fie... am incercat macar. :)


Contra...si profitul Inno?
 

DeletedUser

Guest
AI model de postare, si in general, nu conteaza asa mult acesta, daca o idee este buna si merita trimisa la Inno [nu ca as incuraja postarea unor propuneri fara model]
ea poate fi modificata/editata si pe parcurs
s-a incetatenit aceasta fraza cam de 1 an...
unii spun contra la oricine nu are model...

@pentru cei care dau raspunsuri fara sa citeasca cu atentie propunerea:
colegul doreste ca imediat ce ai activat CP "Mai multă energie" sa iti vina instant si cele 50 de puncte de energie platita, nu sa astepti sa se regenereze dupa metoda clasica [somn/asteptare]



Are dreptate, stiu pe cineva care nu am vazut niciodata un PRO, cand ideea e excelenta CONTRA, eu sunt PRO la ideea ta, motivele sau spus
 

DeletedUser

Guest
asa e...PRO

pe ei ! pe mama lor !

:))

Unde-i argumentul pentru care tu esti "pro"?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus