Indemanari duel

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
eu votez pentru ca sunt duelista

:confused:eu votez pentru ca sunt duelista
 

DeletedUser

Guest
CONTRA prea multa impuscare sau vigoare

Doamne o zice parca e ceva rau :confused: doamne
SUNT PRO chiar daca am unsingur duelist (pe lumea 4) ar ajuta foarte mult pt ca nu toti punem punctele pe indemanarile pt dueluri ... si voi credeti ca duelisti fac numai DUELURI si muncitorii doar MUNCESC? eu am intalnit la muncitori de lvlu meu care dabea ii inving dar mite sa ii lesin ... foarte buna ideea
SI NU MAI DATI MHA TOTI CONTRA CA DEAIA NU SE FACE NICIO SIMBARE!
 

DeletedUser

Guest
1)Voi va dati seama ca propunerea asta e din februarie 2010?
2) E facuta propunerea asta doar pentru a se putea folosii si nivelul duelului la ceva. Dar de cand cu noile update-uri, diferenta de nivel la duel se face dupa nivelul duelului si nu dupa nivelul normal, cum era inainte.
Deci propunere inutilizabila astazi. Vrei indemanari in plus? Fa misiuni sau ia-ti haine.
Va rog inchideti topicul!
 

DeletedUser

Guest
Contra...
Ar fi o "prapastie" prea mare de indemnare intre duelisti si muncitori.
 

DeletedUser

Guest
sunnt lV. 44,duelului 60 ...16:2=8impuscare (am derringer de precizie)

pro !!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Contra ar dezavantaja prea mult pe cei care nu sunt axati pe duel .
 

DeletedUser

Guest
eu sunt pro ..chiar as vrea sa primesc si roade de la atatea dueluri care le dau:)) in rest nu ar destabiliza jocul pt ca fiecare se dueleaza daca vrea...nbu te forteaza nimeni sa nu te duelezi
 

DeletedUser

Guest
ideea este buna pentru toate clasele, chiuar si pt muncitori;) PRO. asa si muncitorii vor face putin demage , daca ei cu surubelnita le vor creste punctele pe vigoare;)
 

DeletedUser9129

Guest
contra... ti sar parea normal ca unu cu prastie sal bata pe unu cu pepperbox, chiar daca au aceleasi indemanari??
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus