indeminari arme de batalie

Doriti implementarea acestei propuneri?

  • DA (PRO)

    Voturi: 164 92,1%
  • NU (CONTRA)

    Voturi: 14 7,9%

  • Total votanți
    178
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12870

Guest
Contra deja am auzit ca o sa vina pantaloni si cureaua care dau ajutor dar daca si armele o sa mai dea ajutor? ce o sa fie deci contra!
 

lord ion

West Marshal
nume: indeminari arme de batalie
descriere: asa cum armele de duel au diferite indeminari, asa ar putea avea si armele de batalie indeminari, legate de batalie
de exemplu:
*Puşcă ruginită 1-242 - +1 ascundere
*Puşcă 1-380 - +2 ascundere
*Puşcă de precizie 1-444 - +3 ascundere
sau alte indeminari...
bineinteles propun sa aiba aceste indeminari armele ce trec de un anume nivel, exact ca in cazul armelor de duel.
si daca sint la un nivel mare (60)
pot avea si 2 indeminari
de exemplu:
*Winchester ruginit 160-252 - +1 conducere, +1 perseverenta
*Winchester 180-280 - +2 conducere, +2 perseverenta
*Winchester de precizie 200-312 - +3 conducere, +3 perseverenta
avantaje: exact aceleasi avantaje pe care le dau armele de duel

mi-am reinviat propunerea, pentru ca cei de la Inno au bagat o arma de fort cu indeminari [si ce indeminari/bonusuri au bagat...], si poate se vor gindi sa bage si pentru armele "de rind" ceva indeminari, ca vad ca nu dezechilibreaza jocul...
deci se poate !!!
bineinteles nu pentru toate ci pentru cele de la un anumit nivel...
poate un admin se va indura si de mine si insistenta mea, si va face demersurile necesare pentru a o trimite dezvoltatorilor...

va multumesc
 

DeletedUser

Guest
Daca ar fi citit un Admin propunerea ar fi impartit si zeci de warn-uri. Drept dovada, toti de deasupra n-au nimic. Poate am sa iau si eu:)
ON:PRO 4 LIFE:)
 

DeletedUser

Guest
O propunere buna care de-a lungul timpului a adunat destule pareri PRO pentru a o supune la vot. Daca va strange un minim de 50 de votanti iar parerile PRO vor trece de 50% aceasta propunere va fi inainta spre analizare de catre echipa de administrare.
 

sasukecosmin

Gold digger
Sincer,ideea e chiar buna insa decand cu pusca de aur si coasa mortii(singurele arme de batalie cu bonus) nu mi se pare atat de speciala.Adica aceste arme(in special pusca ) se obtin destul de greu ,deaceea dau un bonus.Daca toate armele ar da bonus atunci armele acestea si-ar pierde farmecul.

SCUZE lordion ,propunerea este buna si bine gandita insa cum am spus mai sus odata cu armele noi de batalie nu mai este la fel de speciala.

Contra:eek:.


Acum cateva luni cu siguranta ti-as fi dat PRO.
 

DeletedUser

Guest
O propunere buna care de-a lungul timpului a adunat destule pareri PRO pentru a o supune la vot. Daca va strange un minim de 50 de votanti iar parerile PRO vor trece de 50% aceasta propunere va fi inainta spre analizare de catre echipa de administrare.

Uitate la propunerea mea "Butonul informatii",are mai mult de 50 de votanti,si mai mult de 50 % din pro.te rog sa te uiti si sa o pui la vot

Iar in legatura cu aceasta propunere sunt pro,pt ca e interesanta si cred ca la toti near conveni sa avem mai multe puncte de indemanare.o idee buna si foarte bine dezvoltata
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus