Inlocuire Telegrame

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
NUME SEGESTIE:Inlocuire Telegrame
DESCRIERE:Propun ca, in caz de va aparea o noua cladire in oras, sa fie pusa in locul cladirii Telegrame deoarece aceasta cladire nu are nici un folos atata timp cat exista in partea dreapta sectiunea Telegrame
AVANTAJE/DEZAVANTAJE:Ar disparea o cladire care nu ajuta la nimic pe jucatori !
Si in caz de va aparea inca o cladire in oras nu s-ar inghesui pe langa celalalte !

Daca credeti ca gresesc si credeti ca ar trebui ca in fiecare oras sa existe aceasta cladire macar ganditi-va va rog la un scop care sa fie acordat acestei cladiri...si sa nu ramana o cladire inutila !!!
 

DeletedUser

Guest
Eu ar trebui sa fiu de acord caci ai dreptate dar totusi langa cioclu este loc exact pentru cladirea Serif si telegramele nu prea au un scop asa de bun deci sunt Protra.
 

DeletedUser

Guest
Este ea nefolositoare dar in trecut exista telegraful.

Contra.
 

DeletedUser

Guest
CONTRA.....hai sa scoatem toate lucrurile nefolositoare din TW si sa vedeti ca nu o sa semene deloc cu TW adevarat, o fii el joc da ii trebuie ceva contur!
 

DeletedUser

Guest
Este ea nefolositoare dar in trecut exista telegraful.

Contra.

Presupunem ca telegraful era mai in spate si nu se vedea :P Cat despre propunere, PRO, chiar daca exista un loc pentru serif, am auzit atata propuneri bune (care presupuneau o noua cladire) si care nu au primit PRO-uri pentru ca nu exista loc in oras de cladiri noi, spatiul liber fiind rezervat pentru serif. Deci PRO, sa dispara cladirile inutile.
 

DeletedUser

Guest
Contra - la telegraf, daca nu gresesc se trimiteau mesaje prin codul morse, cred :confused:
- daca scoti telegraful cum vei da scrisori? :D
- daca scoti telegraful, ce pui in locul lui, o camera de supravegere? un grajd in care daca bea apa calul tau de acolo vei merge de 2 ori mai repede?
 

DeletedUser

Guest
Contra - la telegraf, daca nu gresesc se trimiteau mesaje prin codul morse, cred :confused:
- daca scoti telegraful cum vei da scrisori? :D
- daca scoti telegraful, ce pui in locul lui, o camera de supravegere? un grajd in care daca bea apa calul tau de acolo vei merge de 2 ori mai repede?

Daca se scoate telegraful ... ca sa trimisti mesaje apesi pe Telegrame in dreapta !!

Si m-am gandit ...daca va aparea o noua cladire sa fie pusa in loc de telegraf !!! Nu am spus nimic de grajd camera de supraghevere si ce mai spui tu pe acolo !!!
 

DeletedUser

Guest
CONTRA.

ASA hai sa scoatem si croitorul,armurierul si magazinul si sa le facem pe toate intr-una,sa mai scoatem biserica ca si-asa nu e buna,sa scoatem si locuinta aia(cladirea de cre ziceti voi ca e nefolositoare)...

lasa frate telegrama acolo ca mai e destul loc pt o cladire noua
 

DeletedUser

Guest
poate ca nu are rost...dar acea cladire si postalionul din fata ei dau o imigine frumoasa placuta ochiului ;)
Contra
 

DeletedUser

Guest
Pro .
Va spun sincer ca joc thewest de 2 ani (cred ca s-au implinit ) si nu am observat pana acum cladirea telegrame .
Cata lipsa de curiozitate in mine :|.
 

DeletedUser

Guest
CONTRA.

ASA hai sa scoatem si croitorul,armurierul si magazinul si sa le facem pe toate intr-una,sa mai scoatem biserica ca si-asa nu e buna,sa scoatem si locuinta aia(cladirea de cre ziceti voi ca e nefolositoare)...

lasa frate telegrama acolo ca mai e destul loc pt o cladire noua

Ho ca nu iti scot yo telegraful de acolo !!! Daca nu ai obesrvat am propus sa fie scos deoarece este o cladire nefolositoare !!! Ce treaba au croitorul, armurierul, magazinul,biserica si ce mai spui tu pe acolo...
Incearca sa intelegi ideea inainte sa-ti dai cu parerea !!!
 

DeletedUser

Guest
Ho ca nu iti scot yo telegraful de acolo !!! Daca nu ai obesrvat am propus sa fie scos deoarece este o cladire nefolositoare !!! Ce treaba au croitorul, armurierul, magazinul,biserica si ce mai spui tu pe acolo...
Incearca sa intelegi ideea inainte sa-ti dai cu parerea !!!

eu am inteles ideea.
tu ai inteles ce-am vrut sa spun??
 

DeletedUser15894

Guest
sun pro!!
acea cladire chiar ocupa locul degeaba in oras!!
 

DeletedUser

Guest
vechi topic... inca nu se stia de noua interfata a oraselor => contra
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus