Intrebari in legatura cu succesiunea misiunilor

  • Autor subiect Alexander Krieg
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Ok , am un prieten care e cu 2 level-uri mai mare ca mine. Eu momentan sunt lvl 11 si el e 12. Eu sunt la misiunea cu seriful cand ma roaga sa repar garduri (ceea ce nu pot face) dar misiunea asta am luat-o la 10.

Prietenul meu mi-a zis ca a luat o misiune de la serif pe la level 11 parca care il pune sa caute steagul nordic (ceea ce pot face) dar eu nu vad misiunea. Sa inteleg ca trebuie sa termin intai misiunea cu gardurile ca sa primesc misiunea cu Steagul ?

Daca e asa , I'm FUBARd :((

Multumesc in avans.
 

DeletedUser

Guest
Sunt seturi de misiuni.. Fiecare set de misiuni au un nivel de experienta necesar sub care nu iti v-a aparea... Dupa cea cu garduri vei primi cea cu magarul(apartin aceluiasi set).. Iar la nivelul (numai stiu exact cat) vei primi inca un set de misiuni ce poti sa il faci in paralel cu celalalt...
 

DeletedUser

Guest
si yo am primit misiunea cu magaru .. dar nu cred ca se merita sa dau 1000$ doar pe 60exp si 15$ :(

EDIT: daca dai aleg sa nu fac misiunea ... primesc alta?
 

DeletedUser

Guest
Am construit oras, urmatorii pasi...

sall! am construit un oras , ca sa pot intra in oras ce trebuie sa fac ?
am trimis invitatii ptr intrare in oras ,cat astept raspuns ?
daca incerc sa invit pe altii ,imi spune ca doar 5 trebuiesc ,
ce trebuie sa fac in continuare ?
multumesc frumos ptr. raspuns ,valytargoviste


Reguli sectiune

Citeste inainte de a posta pe forum!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pai numai 5 poti invita iar in continuare poti sa faci cladirile care nu le ai de ex magazin,croitor etc sau iti maresti locuinta ca sa poti invita si alti jucatori dar tot 5
 

DeletedUser

Guest
Iti multumesc si eu pentru site. Acum puteti sa-mi inchideti threadul. Multumesc tuturor. O zi buna.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus