Inventar

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Salut,

Avand in vedere ca toate produsele pe care le castigam "cu sudoarea fruntii", sunt destul de multe si mai au si preturi de vanzare si cumparare. As vrea sa stiu si eu cum putem sa le vindem si/sau sa le dam la schimb cu alti playeri.
Am inteles ca inventarul este nelimitat, dar este fara rost. De ce sa le am in inventar daca nu am la ce sa le folosesc?
Poate ca adminii pot sa dea un raspuns pertinent pe tema asta.
 

DeletedUser

Guest
S-a mai raspuns de o gramada de ori.... Poti sa le vinzi in magazinul unui oras....
 

DeletedUser113

Guest
colega vezi sa nu iei bani, aici nu raspund doar adminiii???
 

DeletedUser

Guest
Nu.. doar in zona de erori raspund doar adminii... Faptul ca voi cereti aiurea sa va raspunda doar adminii la intrebari e altceva... Dar e pierdere de timp sa astepti raspuns din partea adminiilor atunci cand orice alt jucator iti poate da raspunsul...

Ahh.. Si sa iti zic si un raspuns probabil al adminiilor ... "Data viitoare cauta si apoi intreaba"... Si ii un raspuns bun sa stii


P.S. nicolescuc... dincolo nu aveam voie sa-ti raspund.. acolo probabil ca am sa imi iau avertizment(sau ban)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Poti sa le vinzi in magazinul unui oras....

Ok le vinzi la magazin dar cine le cumpara? ar trebui sa le putem da "jocului" intr-un fel. Nu cred ca cineva isi da bani pe un produs cand poate sa lucreze pt acel produs si in plus mai primeste si bani pt asta deci nu are nici un farmec :(
Sper ca intr-o versiune viitoare sa se implementeze ceva de genul:D
 

DeletedUser

Guest
Le vinzi in magazinul unui oras... Atata tot.. Nu sunt apoi puse spre vanzare.. Pur si simplu dispar si tu primesti banii....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus