invitatie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
O intrebare...

O intrebare (atat pentru tine cat si pentru ceilalti care se gandesc sa puna intrebari de genul)

De ce ti-ar da invitatie??.. Adica de ce sa isi ocupe un loc(stii ca sunt limitate!!??) pentru tine...?? Cu ce ii poti ajuta?

Si daca ai raspunsul la intrebarile de mai sus atunci de ce nu le trimiti PM in loc sa scrii pe forum??:confused::confused:

Daca vrei sa dormi in el, poti dormi fara invitatie.. Daca vrei sa cumperi de la magazin, poti si fara invitatie..


P.S. Nu am nici o legatura cu The Wild West, doar sunt curios de ce sunt atatia jucatori care cer invitatii in orase
 

DeletedUser

Guest
care are loc in oras sa-mi deie si mie o invitatzie va rog frumos stiu is limitate locurile dar is loial si intzelept!!! Si voi respecat regurile orasului cu sfintzenie!!!! ma ajuta careva pls :) :(:(:(


Exista sectiune recrutari. Pentru faptul ca nu te obosesti sa citesti si sa respecti acest forum, AVERTISMENT. Ar fi bine sa tineti cu totii cont de aceste avertismente si indicatii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
buna, niste info daca poate cineva

deci sa inteleg ca cel mai bine e sa iti vezi de treaba ta, sa it iconstruiesti caracterul, eventul sa strangi bani si sa faci propriul tau oras?!:)
 

DeletedUser

Guest
Dupa cum doresti. Poti cere o invitatie intr-un oras, asta la sectiunea Lumea 1 >Recrutari, sau iti poti infiinta orasul tau. Daca ceri invitatie nu stii nimic despre jucatorii respectivi si deci nu ai idee despre ce fel de jucatori este vorba. Cel mai bine iti strangi un numar de 4 prieteni si primul care are banii si energia necesara, infiinteaza orasul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus